بیوگرافی گاد پوری + بررسی حواشی و لیست ترک آلبوم فیل پوری

پوری یکی از خواننده های معروف و مشهور در دنیای موسیقی است که در حیطه موسیقی به فعالیت پرداخته و تا به اکنون آهنگ های بسیاری منتشر کرده است. در ادامه در رابطه با این خواننده اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم پس همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

پوری کیست؟

گاد پوری کیست؟

در سال های گذشته در حیطه موسیقی و سبک های مختلف خواننده های بسیاری فعالیت خود را شروع کردند و در این مسیر رشد و پیشرفت هم داشتند. گاد پوری اسم یک از رپر های نسل چهارم می باشد که در چند سال گذشته فعالیتش را شروع کرده و چند آهنگ هم منتشر کرده است. بعضی از خواننده ها که اول فعالیت خود را آغاز می کنند به سرعت معروف م شوند و بعضی دیگر این چنین نیستند و بعد از چندین سال فعالیت هم چنان در جا می زنند و هیچ هواداری ندارند.

به طور کل باید بگوییم پوری جز افرادی است که با خواندن اولین آهنگ هایش توانست شهرت زیادی به دست آورد. خواننده هایی که نام آن ها به نام تر باشد آهنگ هایشان با سرعت بیشتری پخش می شود. در کنار کسب درآمد کردن از طریق انتشار آهنگ هایش می توان با برگزاری کنسرت به درآمد زیادی برسد. پوری یکی از خواننده هایی است که با خواندن اولین آهنگ توانست افراد زیادی به خود جذب کند و در اوج باشد. برای دانلود آهنگ های این خواننده می توانید به سایت های متعدد سر بزنید.

معروف ترین آهنگ های گاد پوری کدامند؟

این خواننده تا به اکنون آهنگ های بسیاری خوانده که هر کدام به نوعی توانسته افراد را به خود جذب کند. آهنگ کیلو کیلو و آهنگ یونیوتایلد جز آهنگ های برتر است که افراد زیادی را مجذوب خود کرده است. این آهنگ روی سایت های متعدد قرار گرفت و جز بیشترین آمار دانلود شد. برای دستیابی به این آهنگ می توانید نام این آهنگ را در مرورگر وارد کنید و از طریق سایت های متعدد آن را با کیفیت مختلف دانلود کنید. امروزه بهترین روش برای دانلود آهنگ های گاد پوری از طریق کانال های تلگرامی نیز می باشد.

آهنگ تتتپتتت

این ترک در سال 2023 منتشر شد و یکی از حرفه ای ترین ترک های پوری می باشد که تاکنون در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. این موزیک به دلیل نام عجیبی که دارد بسیار جنجالی بوده و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته و تا کنون در سطح گسترده ای شنیده شده است.

آهنگ حالا چی

از دیگر آثار حرفه ای گاد پوری می توان به ترک حالا چی اشاره کرد. این موزیک بسیار جالب می باشد و در سال 2023 منتشر شده است. پوری سعی دارد در آهنگ حالا چی استعداد خود را به مخاطبان و دیگر رپرها نشان بدهد و از این طریق طرفداران بیشتری به دست آورد.

آهنگ ak46

در سال 2022 پوری ترک ak46 را منتشر کرد و می توان گفت این مورد جزو اولین آثار او می باشد. در واقع گاد پوری با واایرال شدن ak46 دیده شد و بعد از آن سعی کرد که مسیر خود را به درستی پیش برود. این ترک از طرف مخاطبان پوری بسیار حمایت شد و سکوی پرتاب او به سمت موفقیت بود.

آهنگ تازه دومادا

ترک تازه دومادا یکی از جنجالی ترین آثار این رپر می باشد. در واقع این آهنگ در نوع دیس است و پوری به دلیل داشتن برخی درگیری ها با دیگر رپرها آن را منتشر کرده است. همچنین تازه دوماد چون به سبک دیس خوانده شده است بعد از انتشار توجه های زیادی را به خود جلب کرد.

آهنگ جمعه

از دیگر آهنگ هایی که پوری در سال 2023 منتشر کرد می توان ترک جمعه را نام برد. این موزیک نیز یکی از برترین آثار پوری می باشد و تا کنون واکنش های زیادی به او داده شده است. خود این رپر نیز معتقد می باشد آهنگ جمعه با صرف هزینه و زمان زیادی ساخته شده است.

آهنگ اوراقی

اگر از طرفداران پوری باشید حتما ترک اوراقی را شنیده اید. این موزیک در سال 2022 منتشر شد و با توجه به این که جزو اولین آثار این هنرمند می باشد بسیار حرفه ای ساخته شده است. ترک اوراقی قطعا در لیست محبوب ترین آثار این رپر قرار دارد و باعث شد که بیشتر دیده بشود.

آهنگ bnzo

bnzo جزو آهنگ هایی می باشد که پوری زمانی منتشر کرد که هنوز آن چنان دیده نشده بود. با این حال اگر بخواهیم در رابطه با برترین ترک های این رپر صحبت کنیم قطعا bnzo در این لیست قرار می گیرد. پوری معتقد می باشد که این موزیک را کاملا یهوی و بدون برنامه ریزی خاصی ساخته است.

موزیک کیلو کیلو

طبق نظر سنجی در رابطه با برترین آثار گاد پوری مشخص شد که این ترک درصد بالایی از نظر محبوبیت در بین دیگر ترک های او دارد. به هر حال بسیاری از افراد پوری را با نام این آهنگ می شناسند و همچنان نیز کیلو کیلو را حرفه ای ترین ترک او می دانند.

موزیک شوتیا

ترک شوتیا یکی از جنجالی ترین آثار پوری می باشد که مدتی بعد از انتشار موزیک ویدیو آن نیز پخش شد. این رپر در آهنگ شوتیا سعی دارد سبک جدیدی از رپ کردن خود را به مخاطبان نشان بدهد که البته موفق هم بوده و در لیست بهترین آثار او قرار دارد.

آهنگ ریچ

پوری بعد از انتشار ترک ریچ توجه زیادی را به خود جلب کرد و این موزیک باعث شد که او با رپرهای قدیمی و حرفه ای زیادی فیت بدهد. این ترک جدید بوده و در سال 2023 منتشر شده است. تاکنون که مدت زمان زیادی از پخش او نمی گذرد در سطح وسیعی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.

عکس های پوری را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پوری را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر علاقه مند هستید تا به عکس های این خواننده دسترسی یابید می توانید نام این خواننده را موتور های جستجو مانند گوگل وارد کنید و از این طریق به بهترین نحو ممکن به همه عکس ها دسترسی یابید. یک راه دیگر برای مشاهده تصاویر این خواننده وجود دارد که آن هم از طریق پیج اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر می باشد. امروزه افراد بسیاری هستند که عکس افراد معروف و سلبریتی ها را در شبکه های اجتماعی مثل کانال های تلگرامی به اشتراک می گذارند که این گونه دسترسی برای شما راحت تر است.

پیج اینستاگرام پوری چیست؟

امروزه افراد بسیاری هستند که در شبکه های اجتماعی به فعالیت پرداخته اند که پوری هم همانند این افراد در این پلتفرم فعالیت دارد. اگر شما علاقه مند هستید تا به پیج این خواننده دسترسی پیدا کنید می توانید نام او را در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید و از این طریق به پیج اصلی و فن پیج او دست یابید. او در این پیج حدودا یک میلیون فالوور دارد و روزانه پست و استوری زیادی را برای فالوور هایش به اشتراک می گذارد که هر یک لایک و کامنت بسیاری دریافت می کنند.  پوری همینطور لایو های زیادی را در اینستاگرام می گیرد که ویو زیادی هر کدام دریافت می کنند. این روز ها اینستاگرام جز بهترین فضاهای مجازی است که سرعت بالایی دارد و اطلاعات کثیری هم در آن است به همین علت پوری در آن به فعالیت پرداخته است. گاد پوری یکی از لقب هایی است که این خواننده برای خود آن را انتخاب کرده و با همین لقب توانسته به اوج رسد.

درآمد پوری چقدر است؟

در رابطه با درآمد پوری می توان گفت که این خواننده به طور کل درآمد زیادی دارد چرا که با انتشار دادن هر یک از آهنگ ها توانسته مبالغ زیادی را از آن خود کند. خواننده هایی نظیر پوری از طریق برگزاری کنسرت هایشان هم توانسته اند درآمد زیادی داشته باشند چرا که با برگزاری هر کنسرت سه ساعته شاید به اندازه یک ماه حقوق شخص دیگر درآمد داشته باشند. اگر علاقه مند هستید تا به اطلاعاتی در رابطه با میزان درآمد گاد پوری دست یابید می توانید به بهترین نحو ممکن از طریق سایت های متعدد به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

وی در چه حیطه ای به فعالیت پرداخته است؟

وی در چه حیطه ای به فعالیت پرداخته است؟

او در عرصه هنر در سبک رپ به فعالیت پرداخته است. یکی از خواننده های مشهور می باشد که آهنگ های زیادی خوانده است.

آیا پوری تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

اینطور که پیداست گاد پوری تا به این لحظه هیچ کنسرتی برگزار نکرده و این برگزار نکردن کنسرت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از آن ها نداشتن اعتماد به نفس است. احتمال می دهیم این خواننده در آینده ای نه چندان دور کنسرت های متعددی را برگزار خواهد کرد. در سایت های متعدد اطلاعات زیادی از این خواننده در دسترس است که شما می توانید به بهترین نحو ممکن به این اطلاعات دسترسی یابید. اگر گاد پوری تا به اکنون کنسرت بر گزار کرده باشد تمام فیلم های او در رسانه ها منتشر می شد در صورتی که چنین نیست و تا به حال او هیچ کنسرتی برگزار نکرده است.

درگیری گاد پوری و هیپ هاپولوژیست به چه خاطر بود؟

در ابتدا باید بگوییم که این دو رپر دوست های بسیار صمیمی و نزدیکی به هم بودند و همه چیز بین آن ها به خوبی پیش می رفت تا این که هیپ هاپولوژیست از موزیک اتحاد تتلو، تهی و دیگر رپرها خط خورد. در پی این ماجرا بین سروش یا همان هیپ هاپولوژیست و حسین تهی اختلافاتی به وجود آمد. در کمال ناباوری پوری از حسین تهی حمایت کرد و این آغاز درگیری اش با هیپ هالوژیست بود.

در پی این موضوع پوری ترک بزکش را منتشر کرد و سعی داشت سروش را دیس کند. این کار او بی جواب نماند و هیپ هاپولوژیست نیز با انتشار چندین موزیک دیس بک پوری را داد. درگیری بین این دو رپر همچنان ادامه دارد و هنوز هم گاهی یکدیگر را دیس می کنند.

در جریان این اتفاقات حتی پوری صحبت هایی داشت و در آن سروش را تهدید کرد و بعد به سراغ او رفت تا بتواند درگیری فیزیکی ایجاد کند. مدتی اتفاقات بین این دو رپر جنجال های زیادی را به وجود آورد.

پوری چه حاشیه هایی داشته است؟

پوری چه حاشیه هایی داشته است؟

به طور کل افرادی که در حیطه های هنری به فعالیت می پردازند و بعد از مدتی به شهرت می رسند افراد برای ان ها شایعه های بسیاری ایجاد می کنند. از آن جایی که این خواننده خیلی سعی می کند تا برایش حاشیه ای ایجاد نشود می توان گفت موفق است و خیلی حاشیه ندارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این رپر می توانید به سایت های متعدد مراجعه کنید.

پوری با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

این خواننده تا به اکنون با خواننده های متعددی همکاری داشته و توانسته در این حیطه موفقیت های بسیاری را کسب کند. همکاری این خواننده با دیگر رپر ها امر طبیعی است و به ان فیت دادن می گویند. خلسه و جی جی جز افرادی هستند که با پوری گاد همکاری لازم را داشته اند. پوری تا به اکنون با رپر های متعدد همکاری کرده و موزیک ویدئو برای آن منتشر کرده است.

اولین آهنگ پوری چه نام داشت؟

گاد پوری تا به این لحظه تک آهنگ های زیادی را به اشتراک گذاشته است و اولین آهنگ او کیلو کیلو نام دارد. وقتی که این آهنگ را منتشر کرد مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت. زمانی که پوری متوجه شد اولین آهنگی که خوانده مورد توجه همه گان قرار گرفته خیلی خوشحال شد و مصمم تر از قبل به راهش ادامه داد. آهنگ کیلو کیلو تنها آهنگی است که به سرعت روی سایت های گوناگون قرار گرفت و بر دل افراد نشست.

نگاهی به همکاری آکیو و پوری رپر

آکیو منیجر و فیلمبردار تخصصی گاد پوری می باشد و از ابتدای فعالیت او در زمینه رپ با وی هکاری داشته است. پوری و آکیو تاکنون موزیک های بسیار حرفه ای ساخته اند که از طرف مخاطبان مورد حمایت زیادی قرار گرفته اند. همچنین باید بگوییم که آکیو برای دیگر رپرها نیز فعالیت هایی داشته اما به طور اختصاصی در تیم گاد پوری حضور دارد.

هم چنین باید بگوییم که این فرد گاهی نیز مورد انتقادهایی قرار گرفته است. برخی مدعی می باشند که او کار خود را به طور حرفه ای یاد ندارد و به دلیل برخی روابط اکنون در این زمینه فعالیت می کند. با این حال اما پوری او را بسیار دوست دارد و معتقد است یکی از افرادی می باشد که برای آثار وی زحمات زیادی می کشد.

این رپر مدعی بوده که می خواهد تا پایان زمان فعالیت خود در کنار آکیو بماند و با یکدیگر موفقیت های بیشتری به دست آورند. بد نیست بدانید تمامی موزیک ویدیوهای پوری نظیر tttpttt و یا اوراقی و تازه دومادا توسط Akio ساخته شده است.

رابطه گاد پوری با رپرهای نسل های قبلی رپ فارس

گاد پوری به عنوان یک رپر موفق نسل چهار ادعای زیادی در زمینه حرفه ای بودن خود دارد. وی معمولا رپرهای زیادی را دیس کرده تا بتواند استعداد خود را نشان بدهد. با این حال باید بگوییم که این هنرمند با برخی از رپرهای نسل قبل رپ فارس رابطه خوبی دارد اما با برخی دیگر وارد یک سری درگیری شده است.

بسیاری از رپرهای قدیمی وقتی استعداد این سلبریتی را دیدند فیت با او را قبول کردند و باعث شدن که بیشتر دیده بشود. در این میان اما برخی دیگر از رپرهای با سابقه ادعاهای پوری را در زمینه حرفه ای بودن او قبول نداشتند و گاهی دیده شد که حتی او را دیس کرده اند.

به هر حال سلیقه ها و نظرها متفاوت می باشد و این خودنمایی ها در بین رپرها همیشه وجود داشته و به نوعی سبک کاری آن ها می باشد. گاد پوری نیز خود یک رپر به شدت تندرو است و به همین دلیل گاهی باعث می شود که حتی رپرهایی که از ابتدا با او مشکلی نداشتند نظرشان درمورد وی عوض بشود.

موزیک ویدیو های پوری را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو های پوری را در کجا مشاهده کنیم؟

این خواننده تا به اکنون موزیک ویدئو های متعددی را منتشر کرده که هر کدام به نوعی توانسته افراد را به سمت خود جذب کند. اگر علاقه مند هستید تا به همه این موزیک ویدئو ها ها دسترسی یابید می توانید در سرویس هایی نظیر یوتیوب و آپارات این موزیک ویدئو ها این ویدئو را مشاهده کنید. امروزه موزیک ویدئو های پوری در سرویس هایی نظیر اینستاگرام هم موجود می باشد و شما با این روش هم می توانید از طریق فن پیج های گوناگون به موزیک ویدئو ها دسترسی داشته باشید.

علاقه مندان می توانند نام هر یک از موزیک ویدئو های این خواننده را در موتور های جستجو مانند گوگل وارد کنید و از این طریق به بهترین شکل ممکن به آن ها دسترسی داشته باشید.اگر شما به پیج این شخص در اینستاگرام سر زده باشید به موزیک ویدئو های بسیاری که در رابطه با آهنگ هایی که خوانده دست می یابید. جالب است بدانید بسیاری از این موزیک ویدئو ها قابلیت دانلود هم دارند. دانلود موزیک ویدئو ها یکی از جذاب ترین کار های علاقه مندان است به همین دلیل این امکان را به افراد داده اند.  

اولین آلبوم پوری چه نام داشت؟

این خواننده تا به این لحظه آلبوم های متعددی را منتشر کرده و به طور کل تا به اکنون در تولید آلبوم خیلی موفق بوده است. یکی از به نام ترین آلبوم های موسیقی او که توسط این خواننده منتشر شده آلبوم پ می باشد. این آلبوم نسبت به دیگر آلبوم ها از استقبال بی نظیری بر خوردار است و روی سایت های متعددی قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید به ویکی پدیا پوری سر بزنید و از این طریق به اطلاعاتتان بی افزایید.

نگاهی به ویوهای اسپاتیفای و ساند کلاود پوری

در واقع دو اپلیکیشن ساند کلاود و اسپاتیفای یکی از راه های کسب درآمد رپرها و بسیاری از خوانندگان می باشد که نسبت به ویویی که دارند مبالغی را دریافت می کنند. رپ فارس به طور کلی در این زمینه حمایت می شود و به همین دلیل بیشتر ترک های آن ها در این برنامه ها منتشر می شود. گاد پوری نیز به عنوان یک رپر نسل 4 ویوهای خوبی در این دو برنامه دارد.

این هنرمند بعد از انتشار هر کدام از ترک های خود در ساند کلاود و اسپاتیفای با بازدید و ویوهای بسیار بالایی رو به رو می شود. پوری بارها مدعی شده است که در این برنامه ها بیشترین بازدید را نسبت به دیگر رپرهای نسل چهار دارد. البته باید بگوییم که این ادعای درستی نمی باشد و برخی افراد چون دورچی با ویوهای بسیار بیشتری مواجه بوده اند و نتیجه بهتری دریافت کرده اند.

پوری با چه رپرهایی همکاری داشته است؟

پوری با وجود این که سابقه زیادی در رپ فارس ندارد اما تاکنون همکاری های بسیاری با رپرهای مختلف داشته است. برخی از این همکاری ها بسیار پرطرفدار و جنجالی بوده و با استقبال زیادی از طرف مخاطبان رو به رو شده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از فیت های پوری با دیگر رپرها خواهیم پرداخت.

همکاری با هیپ هاپولوژیست

این دو رپر که در گذشته رابطه خوبی با هم داشتند تاکنون ترک های بسیاری چون داستان و سام علیکم را منتشر کرده اند. این ترک ها جزو برترین آثار آن ها می باشد که بعد از انتشار با استقبال بسیار خوبی از طرف شنوندگان رو به رو بوده اند. اکنون اما مدتی است که پوری و هیپ هاپولوژیست به دلیل برخی مشکلات فیت جدیدی نداده اند.

همکاری با پوتک

از دیگر همکاری های گاد پوری می توان به ترک wow اشاره کرد که یکی از جدید ترین فیت های او به همراه پوریا پوتک می باشد. این رپر همیشه در موزیک هایی که با دیگر رپرها همکاری دارد حرفه ای تر عمل کرده و بیشتر استعداد خود را به بقیه نشان می دهد.

همکاری با شایع

یکی از ماندگار ترین آثار گاد پوری مربوط می شود به همکاری او با شایع که مدتی پیش منتشر شد. این دو رپر ترک واویلا را به همراه یکدیگر ساختند و در اختیار مخاطبان خود قرار دادند و بازخورد خوبی را نیز برای آن ها به همراه داشت.

واکنش گاد پوری به بستری شدن هیپ هاپولژیست چه بود؟

این دو رپر پیش از درگیری از دوستان صمیمی هم بودند و احترام زیادی برای یکدیگر قائل بودند اما به طور ناگهان در آهنگ هایشان شروع به دیس کردن هم کردند. هیپ هاپولوژیست و گاد پوری ادعا می کنند که خودشان بهترین رپر نسل چهارم هستند و حتی بهترین رپر حال حاضر ایران! اگرچه این دو رپر تجربه زیادی در عرصه رپ ندارند، اما توانسته ‌اند طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کنند که البته هنوز به تعداد طرفداران رضا پیشرو و هیچکس و دیگران نمی ‌رسند، اما جایگاه خود را در صحنه رپ ایران به خوبی بالا برده اند.

بیف و درگیری میان آن ها از زمانی آغاز شد که خبری در رابطه با همکاری تتلو، پیشرو، حصین و تهی با حضور هیپ هاپولوژیست منتشر شد اما پس از آن هیپ هاپولوژیست از این لیست خط خورد. بعد از خط خوردن هیپ هاپولوژیست، گادپوری تلاش زیادی کرد تا به جای او در این آهنگ که با نام اتحاد هم منتشر شد حضور داشته باشد و همین موضوع آغاز درگیری این دو رپر بود. بعد از شروع دیس و دیس بک، هاپ هاپولوژیست دو ترک منتشر کرد و به پوری دیس داد و پوری هم هم فقط چند ساعت بعد یک موزیک ویدئو به نام tttpttt منتشر کرد. بعد از این که این ماجرا آغاز شد، به یک باره خبری شوکه کننده در رابطه با بستری شدن هیپ هاپولوژیست منتشر و گفته شد که حال وی وخیم بوده و در حال حاضر در icu به سر می برد.

بسیاری از کاربران این موضوع را به بیف بین گاد پوری و هیپ هاپولوژیست ربط دادند اما خود گادپوری هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نداشت و بعد مشخص شد که علت بستری شدن هیپ هاپولوژیست، مصرف بالای الکل بوده است.

گاد پوری و شاپور ملتفت چه دیس هایی رد و بدل کردند؟

پس از سکوت 6 ماهه، گروه ملتفت که یکی از گروه های پر طرفدار رپفا می باشد، در هشتم دی ماه سال 1402 با انتشار 3 ترک جدید این سکوت را شکست و بازگشتی بسیار جنجالی داشت. گروه ملتفت در دهه 90 شمسی توسط سروش لشگری که او را با نام هیچکس می شناسیم و به همراه مهدیار آقاجانی که آهنگساز و مدیر پروژه ها می باشد تشکیل شد و بعد از آن فدایی و شاپور هم به عنوان رپر کار خود را در این گروه آغاز کردند. همان طور که گفته شد این گروه 3 ترک منتشر کرد که این 3 ترک جنجال های زیادی بر پا کردند زیرا شاپور در ترک الکی به رپرهای نسل 4 دیس داده بود و این آغازی بر دیس و دیس بک های گروه ملتفت با گادپوری بود.

در ترک “الکی”، شاپور به “گادپوری”، “حمید صفت”، “سروش هیپهاپولوژیست” و “اشکان کاگان” اشاره کرده بود. این ها رپرهایی بودند که در سال گذشته در بیف‌ های زیادی شرکت کرده بودند. شاپور ادعا کرد که تمام این بیف‌ ها “الکی” بوده و این اظهارات باعث بروز بحث و جدال‌ های فراوانی شد. تنها 10 ساعت پس از انتشار ترک “الکی”، دیس بک گادپوری با نام “اماله” در ساعت 6 صبح روز شنبه 9 دی منتشر شد. گادپوری در این دیس بک، به ‌طور مستقیم به شاپور پاسخ داد و جواب قوی و قاطعی برای ادعاهای شاپور درباره بیف‌ های “الکی” داد.

بیف بین گادپوری و گروه ملتفت به طور غیرمنتظره‌ ای طولانی شد و کار دیس و دیس ‌بک آن‌ ها به ترک هشتم رسید. هر یک از این ترک‌ ها با واکنش‌ های فراوانی از سوی طرفداران و علاقمندان به موسیقی رپ همراه بودند. این ترک و دیس های منتشر شده از سوی این دو رپر، به عنوان یکی از مهمترین و پرجنب و جوش ‌ترین بیف های موسیقی رپفا در فضای رپ شناخته شد و موجب شد که جامعه موسیقی رپ فارس به طور گسترده‌ ای درگیر این بیف و دیس بازی شود.

نگاهی به دیس علی جیدال به گاد پوری

علی جیدال یکی از هنرمندان موسیقی رپ و هیپ هاپ ایرانی بوده و فعالیت خود را در زمینه موسیقی از سال ۲۰۱۶ آغاز کرده است. علی جیدال با تولید آهنگ‌ های متنوع و پرطرفدار، توانسته جایگاه خود را در صحنه موسیقی رپ ایران بالا ببرد. همان طور که می دانید دیس و بیف یکی از دلایل جذابیت رپ می باشد که رپرهای زیادی در رابطه با موضوعات مختلف هم دیگر را دیس می کنند که این موضوع در رابطه با علی جیدال و گاد پوری هم وجود دارد. چندی پیش علی جیدال با انتشار آهنگ کفتربازی به گاد پوری دیس داده بود که این موضوع با واکنش های زیادی هم همراه بود. شما می توانید ترک کفتربازی از علی جیدال که دیس به گاد پوری بود را از سایت های مختلف دانلود کنید.

داستان همکاری گاد پوری با حصین ابلیس چه بود؟

چندی پیش خبری در رابطه با فیت 3 رپر سرشناس مطرح شد. پس از آن مشخص شد که گاد پوری به همراه حصین ابلیس و حمید صفت می خواهند ترکی با نام گوله منتشر کنند. پس از منتشر شدن ترک گوله، واکنش های زیادی نسبت به این ترک مطرح شد اما بسیاری از کاربران این فیت را ضعیف دانستند و مدعی بودند که این آهنگ نتوانست انتظارات را برآورده کند. شما می توانید ترک گوله را از طریق سایت های مختلفی دانلود کنید. آهنگ گوله یکی از بزرگ ترین همکاری ها و فیت های گاد پوری می باشد اما همان طور که گفته شد نتوانست انتظارات را براورده کند.

لیست آلبوم های گاد پوری

گادپوری یکی از برجسته ‌ترین و مشهور ترین هنرمندان رپ نسل چهارم می باشد که به سرعت موفق و با آهنگ هایی که منتشر کرد توانست شهرت خود را بالا ببرد. آلبوم جدید او با عنوان “فیل” به تازگی منتشر شده و با استقبال فراوان مخاطبان روبرو شده است. این آلبوم دارای ۲۷ قطعه جذاب است که هر کدام از آن‌ ها توانسته ‌اند مخاطبان زیادی را کسب کنند. آلبوم فیل تنها آلبوم این رپر سرشناس می باشد و به غیر از این آلبوم وی تا کنون آلبوم دیگری منتشر نکرده است. شما می توانید این آلبوم را به صورت تکی و یا به صورت یکجا از سایت های مختلف دانلود و از آن لذت کافی را ببرید.

سوالات متداول

پوری در چه حیطه ای به فعالیت پرداخته است؟

پوری یکی از خواننده های معروف است که در سبک رپ به فعالیت پرداخته است.

پوری کیست؟

پوری یکی از خواننده های مطرح و مشهور است که در سبک رپ به فعالیت پرداخته است.

نام همسر پوری کیست؟

در رابطه با ازدواج پوری هیچ اطلاعاتی در دست نیست اما شایعه های بسیاری برای او ایجاد شده است.

چگونه به عکس های پوری دست یابیم؟

برای دسترسی به عکس های پوری شما می توانید نام او را در موتور های جستجو وارد کنید و از سایت های متعدد به راحتی به آن دست یابید.

4.3/5 - (19 امتیاز)
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.