بی احترامی شهرام شب پره به رپ برای دومین بار + واکنش ها

این روزها بی احترامی شهرام شب پره به رپ باعث ایجاد حواشی زیاد شده است. در این مقاله حواشی، واکنش ها و…. را باهم بررسی خواهیم کرد. با جدیدترین اخبار سلبریتی ها همراه باشید.

مصاحبه بی احترامی شهرام شب پره به رپ

چندروز پیش با خواننده معروف پاپ شهرام شب پره مصاحبه ای صورت گرفت. او در این مصاحبه گفت کلا ما دو نوع موسیقی داریم. موسیقی پاپ و سنتی و من رپ را موسیقی نمی دانم. بی احترامی شهرام شب پره به رپ در این جا خاتمه نمی یابد. در ادامه مصاحبه شهرام رپرها را دزد آثار هنری خطاب کرد. او در گذشته هم نسبت به رپ دیدگاه خود را بیان کرده بود. اما در این مصاحبه خیلی جدی تر و بی ادبانه نظر خودرا نسبت به رپ و رپرها بیان کرد. در پایان این مصاحبه شهرام اعلام کرد: تمام افرادی که رپ رو تو دنیا درست کردن یا دزد بودن یا قاتل و یا متجاوز ! سخن پایانی شهرام در این مصاحبه باعث شد مخاطبین و طرفداران رپ خشمگین شوند.

بعد از این مصاحبه جنجالی رپرها و اهالی رپ فارسی نسبت به این حرف ها واکنش های مختلفی نشان دادند که در ادامه بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

واکنش رپرها نسبت به نظر شهرام شب پره

بی احترامی شهرام شب پره به رپ بلافاصله مورد توجه مردم قرار گرفت. رپرهای مطرح و سرشناسی از جمله سهراب ام جی، کوروش، امیر اپیکور و… نسبت به صحبت های شهرام واکنش نشان دادند. امیر اپیکور ویسی خطاب به شهرام منتشر کرد که در آن به شهرام دودول می گوید. در ادامه این تنش ها سهراب ام جی توییتی منتشر کرد که در آن نوشته بود: شهراب شبپره فکر کنم ورس منو تو بریم فضا خیلی دوست دارد.

واکنش رپرها نسبت به نظر شهرام شب پره در این جا به پایان نمی رسد. کوروش از گروه وانتونز نسبت به این مصاحبه واکنش نشان داد و حرف بسیار زشتی به شهرام زد. در ادامه باید ببینیم آیا بقیه رپرها نسبت به گفته های شهرام واکنشی نشان داده اند یا خیر؟ این برای بار اول نیست که انتقاد شهرام شب پره از رپ مورد توجه مخاطبین و رسانه ها قرار می گیرد. او چند سال پیش در یک مصاحبه ای اعلام کرد که او رپ را به عنوان موزیک نمی شناسد. در همان موقع از شهرام گله های زیادی صورت گرفت. بیشتر اهالی رپ فارس بر این عقیده هستند که شهرام باید از اهالی رپ عذر خواهی کند. بدون شک باید منتظر بازخورد بقیه رپرها باشیم.

بی احترامی شهرام شب پره و نسبت به رپ و رپرها هم چنان ادامه دارد.

در مقاله های بعد به جزئیات بیشتر این موضوع اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

آیا رپرها از بی احترامی شهرام شب پره به رپ ناراحت شدند؟

بله رپرهای زیادی از این موضوع ناراحت شدند.

کدام رپرها نسبت به سخنان شهرام شب پره واکنش نشان دادند؟

رپرهای مطرح از جمله کوروش، ام جی و امیر اپیکور نسبت به این موضوع واکنش دادند.

آیا برای بار اول بود که شهرام به رپ بی احترامی می کند؟

خیر او در گذشته هم رپ را نقد کرده بود.

5/5 - (1 امتیاز)