کنسل شدن کنسرت تهم و دلیل آن

این روزها همه جا صحبت درباره کنسل شدن کنسرت تهم است. با این که کنسرت برگزار نشد اما حواشی زیادی به همراه خود داشت. در این مقاله به بررسی این حواشی خواهیم پرداخت.

کنسل شدن کنسرت تهم در اردیبهشت 1402

کنسل شدن کنسرت تهم در تهران مورد توجه مخاطبان و اهالی رپ فارس قرار گرفت. کنسرتی که قرار بود در اردیبهشت 1402 برگزار شود. بد نیست بدانید که تهم در طی سه روز توانست تمامی بلیط های خودرا بفروشد. اما بنا بر دلایلی کنسرت در لحظات پایانی لغو شد. در ادامه به دلایلی که باعث شدن این کنسرت کنسل بشه اشاره خواهیم کرد. همچنین تکلیف کسانی که بلیط را خریداری کرده اند را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

علت کنسل شدن کنسرت تهم چه بود؟

بدون شک اولین سوالی که برای مخاطبین ایجاد خواهد شد این است که چرا کنسرت در دقایق پایانی لغو شد. کنسرت تهم در تهران بنا بر دلایل نا مشخصی لغو شد.مثل این که دلیل کنسل شدن کنسرت تهم در حال بررسی است. مخاطبین و اهالی رپ فارس برای کنسل شدن کنسرت دلایل و فرضیه های مختلفی در سر دارند. از این دلایل می توان به غیر قانونی بودن، کلاهبرداری تهم، نداشتن مجوز و…. اشاره کرد. البته دور از انتظار هم نبود که این کنسرت لغو شود. به دلیل اینکه در تاریخ برگزاری کنسرت در ایران شاهد حضور رپرها نبوه ایم. تهم نسبت به دسته کسانی که گفتند کنسرت را، خودش کنسل کرده واکنش بسیار تندی نشان داد. حتی بعضی از منابع خبری، خبر دستگیر شدن تهم و منیجرش را منتشر کردند که توسط خودتهم تکذیب شد.

تکلیف بلیط های کنسرت تهم و هزینه آن

همان طور که اشاره کردیم تقریبا 400 بلیط در طی سه روز به فروش رفت. غافل از این که قرار بود کنسرت برگزار نشود. تهم نسبت به حواشی این کنسرت واکنش های مختلفی در فضای مجازی نشان داده است. تهم حتی از طرفداران و اهالی رپ فارس و به خصوص کسانی که بلیط ها را خریداری کرده بودند عذر خواهی کرد. او کنسل شدن کنسرت را کاملا غیر منتظره خواند. اگر بلیط های این کنسرت را خریداری کرده اید و دوست دارید از تکلیف خود با خبر شوید می توانید صفحه او را در اینستاگرام دنبال کنید.

در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما. جدیدترین اخبار سلبریتی ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

سوالات متداول

آیا دلایل کنسل شدن کنسرت تهم معلوم شده است؟

خیر تا کنون دلیلی بنا بر لغو شدن کنسرت معلوم نشده است.

آیا تهم توانست تمام بلیط های خودرا بفروشد؟

بله او توانست در طی سه روز تمامی بلیط های خود را بفروشد.

چه تعداد بلیط در طی سه روز به فروش رفت؟

در طی سه روز 400 بلیط را فروخت.

5/5 - (1 امتیاز)