شاپور رپر کیست؟ معرفی عضو جدید گروه متلفت

این روزها بسیاری از جوانان و نوجوانان و حتی بزرگسالان بسیاری به موسیقی گوش دادن، خصوصا موزیک های سبک رپ علاقه بسیاری دارند و همواره هنرمندانی که در این زمینه فعالیت می کنند را دنبال کرده و به کارهای آنها علاقمند هستند. از جمله گروه و افرادی که بسیار دیده شده و مورد علاقه جوانان و افراد هستند، سبک ویدیوهای ملتفت بوده که یکی از اعضای آن شاپور رپر یا شاپور ملتفت است که در شبکه های مجازی نیز بسیار جالب و مورد توجه است.

از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا درباره یکی از این گروه های جنجالی رپ که حواشی مختلف هم داشتند صحبت کرده و به شما درباره بیوگرافی، اعضای آنها و سوالاتی که ممکن است برای هوادارنشان رخ بدهد پاسخ دهیم، پس با این بخش از مقاله هنرمندان همراه بوده و سبک جدیدی از رپ به همراه حال و هوای سیاسی را بشناسید.

اعضای گروه ملتفت چه کسانی هستند؟

اعضای گروه ملتفت چه کسانی هستند؟

اما قبل از آن که بخواهیم درباره خود شخص شاپور ملتفت صحبت کنیم، بهتر است که به اعضای گروه آن اشاره داشته باشیم و ببینیم که این گروه رپ جنجالی از چه کسانی تشکیل شده است؟

 1. اشکان فدایی: پسری دهه شصتی که در سال 1369 متولد شد و پس از سال 1388 شروع به آهنگ سازی و خواندن ترک هایی در قالب رپ کرد.
 2. مهدیار آقاجانی ، او نیز متولد سال 1367 بوده و سبکی جدید در موسیقی برای خود به وجود آورده است و ترکیب ساز سنتی و رپ باعث خلق آلبوم هایی با نام جنگل آسفالت شده است.
 3. هیچکس: نام این هنرمند رپر سروش لشکری بوده که همه او را به سروش هیچکس می شناسند و حتی لقب پدر رپ فارسی را نیز بر عهده دارد. او نیز در سال 1364 به دنیا آمده و موزیک او مثل داداشم بود، یکی از بهترین کارهای وی شناخته می شود.
 4. علیرضا قاسمی: این هنرمند رپر که به علی قاف معروف است در سال 1363 متولد شده و در گذشته با نام علی جی شناخته می شده است و به او نیز لقب پدر رپ فارسی اهدا شده است.

دیگر اعضای این گروه رپ نیز داریوش سرباز و خود شاپور ملتفت هستند و شاپور شخصی بوده که نسبت به دیگر اعضای گروه جدیدتر و فعال تر است.

بیوگرافی شاپور رپر گروه ملتفت

اما در این قسمت تصمیم داریم تا درباره بیوگرافی شاپور رپر صحبتی داشته باشیم و درباره او اطلاعاتی را کسب کنیم. وی در دوره ای که در ایران بود و فعالیت موسیقی خود را ادامه می داد در قالب رپ می خواند و ترک هایی را منتشر می کرد که البته در قالب موسیقی زیر زمینی بود. البته که همه می دانیم هنرمندانی که در شکل زیرزمینی فعالیت می کنند به صورت کاملا غیرمجاز بوده و به سختی می توانند راه خود را ادامه بدهند و این دلیلی است که باعث شد، شاپور رپر به خارج از کشور مهاجرت کند و فعالیت خود را در قالب شبکه های مجازی بیشتر گسترش دهد!

علت بیشتر مخالفت جمهوری اسلامی با گروه ملتفت و شخص شاپور، خواندن موسیقی و سبک های رپ بسیار واضح و مخالفت آمیز با شرایط کشور و شیوه سیاسی بود.

معروف ترین آهنگ های شاپور کدامند؟

معروف ترین آهنگ های شاپور کدامند؟

اما آهنگ های گروه ملتفت که معروف و محبوب باشد شامل چه مواردی است؟ به صورت کلی در شرایط سیاسی مختلف کشور، هنگامی که افراد در ناراحتی و مواقع سخت هستند، موزیک در روحیه آنها تاثیر بسیاری دارد و طبق حال و روحیه خود به موسیقی های گوناگونی گوش می دهند. از این رو در شرایط سیاسی و شلوغی های جامعه آهنگ هایی که به این سبک و سیاق نزدیک باشند بسیار ترند شده و گروه رپ ملتفت در این راه تاثیر زیادی داشته اند.

شاپور رپر هم در کنار هیچکس ترک های رپی را خوانده اند که بسیار محبوب و مورد استقبال بوده و معروف ترین آهنگ شاپور هم  با نام های مرگ بر کل نظام، اطلاعات و قاسم کجایی شناخته می شود.

آهنگ های این رپر را چگونه می توان دانلود کرد؟

اما اگر شما هم جزو افرادی هستید که به این سبک از موسیقی و آهنگ ها علاقه دارید و می خواهید که آنها را گوش دهید، قطعا به دنبال منبعی معتبر و بزرگ برای دانلود کردن هستید و ما سایتی جز مرورگر بزرگ گوگل را معرفی نخواهیم کرد!

شما با دنبال کردن پیج های اعضای گروه ملتفت می توانید از جدیدترین اخبار آنها مطلع شوید و سپس با جست و جو کردن نام آهنگ در گوگل از سایت های مختلفی که مشاهده می کنید، به ترک مورد نظر خود دست پیدا کنید. همچنین اگر کانال های مختلف موزیک در تلگرام خود داشته باشید هم با سرچ کردن نام موزیک مورد نظر خود می توانید به آهنگی که میخواهید برسید و آن را با دیگران هم شِیر کنید.

عکس های شاپور را در کجا مشاهده کنیم؟  

عکس های شاپور را در کجا مشاهده کنیم؟  

اما برای مشاهده عکس های مختلف شاپور رپر باید به کجا مراجعه کرد؟ این سوالی است که ممکن است با خواندن این مقاله برایتان پیش آمده باشد و به دنبال آن باشید. ما دوباره گوگل را به شما معرفی می کنیم و با سرچ کردن نام اعضای مختلف این گروه می توانید تصاویر متعددی از آنها را ببینید.

البته فراموش نکنید که به علت مخالفت حکومت ایران با این دسته از هنرمندان در هنگام سرچ نام آنها ممکن است با سایت های فیلتر شده روبرو شوید و برای رسیدن به تصاویر مورد نظر خود باید از وی پی ان یا فیلترشکنی خوب استفاده کنید و این مورد برای دانلود کردن کلیپ یا موزیک های آنان هم صدق می کند.

این رپر کجا زندگی می کند؟

همانطور که در قسمت های قبلی نیز اشاره کردیم، خواننده هایی که در حالت زیرزمینی فعالیت می کنند به صورت غیرقانونی ادامه داده و این شرایط و جریمه های بسیار برای آنها سخت و طاقت فرسا است و به ناچار رو به مهاجرت کردن به کشور دیگری می کنند تا بتوانند به فعالیت موسیقی و سبک مورد نظر خود ادامه دهند.

اما شاپور که از دوران نوجوانی در این راه فعالیت می کرد و علاقمند به کار خود بود تا مدت ها سعی در فعالیت در ایران داشت اما سرانجام او هم تصمیم به مهاجرت کردن گرفت و به اروپا رفت و در آنجا نیز به صورت جدی تر و قوی تر به راه خود ادامه داد. طبق صحبت های خود و موقعیت هایی که ثبت می کند، در حال حاضر در کشور انگلستان اقامت دارد.

آدرس پیج اینستاگرام شاپور چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام شاپور چیست؟

اما یکی از راه های بسیار آسان از اطلاع یافتن از گروه ملتفت و خود شخص شاپور، دنبال کردن پیج اینستاگرامی اوست و هواداران و طرفداران وی مرتب پست ها و اخبار او را دنبال می کنند.

شما هم می توانید با داشتن پیج او از عکس ها و آهنگ های سبک محبوب خود مطلع شوید و حتی آنها را با دیگران هم به اشتراک بگذارید و فقط کافی است تا نام او را در محیط اینستاگرام و با آیدی @moltafetofficial پیدا کرده و دنبال کنید. توجه داشته باشید که پیجی که بیشترین میزان فالور را داشته باشد معتبر و واقعی است.

همینطور در کنار پیج شاپور، شما می توانید پیج سروش هیچکس را نیز دنبال کنید و اکنون او با داشتن دو میلیون هوادار دارای بازدید بیشتری است و با نام @hichkasofficial شناخته می شود.

همسر این رپر کیست؟

با وجود آن که اعضای گروه ملتفت در طی زندگی کاری و فعالیت های سیاسی خود بسیار مطرح شده و سختی های زیادی را پشت سر گذاشتند اما در زندگی شخصی خود بهتر عمل کرده و اجازه نشان داده شدن شریک یا همسر خود را نداده اند.

در حال حاضر از همسر یا فردی که با شاپور ملتفت زندگی کند خبری در دسترس نیست و او نیز این مسئله را رسانه ای نمی کند اما نام همسر سروش هیچکس تقریبا به گوش خورده است و او آزاده اکبری نام داشته و در فضای مجازی نیز فعالیت می کند. جالب است بدانید که این خانم با خواننده امیر تتلو نیز رابطه خوبی ندارد و سعی در حذف کردن پیج او داشته است و به صورت مکرر با وی در بحث کردن و گلاویز شدن بوده است.

آهنگ های سیاسی شاپور رپر کدامند؟

آهنگ های سیاسی شاپور رپر کدامند؟

همانطور که اشاره کردیم گروه ملتفت موضوع و مضمونی سیاسی در آهنگ هایشان دارند و قوانین گروه ملتفت هم طبق سبک و شیوه آنها چیده می شود. یکی از نمادهای سیاسی این گروه علامت ملتفت با دست است که برای هواداران آنها هم قابل تشخیص است و اگر اجرایی زنده هم داشته باشند از این نماد استفاده می کنند.

هر کدام از اعضای این گروه موزیک و ترک های مخصوص به خود را خوانده اند اما معروف ترین و شناخته شده ترین آنها در قسمت معروف ترین آهنگ های شاپور در این مقاله است که می توانید مجددا مراجعه کنید.

سوالات متداول شاپور رپر

 1. شاپور ملتفت متولد چه سالی است؟

  او نیز همانند اعضای گروه، یک رپر دهه شصتی می باشد.

 2. آیا گروه ملتفت را می توان در شبکه های اجتماعی دیگری پیدا کرد؟

  شما می توانید کلیپ های مختلف از این گروه را در کانال و برنامه یوتیوب نیز ببینید.

 3. سبک موسیقی گروه ملتفت چیست؟

  گروه موسیقی و جوان ملتفت در حیطه موسیقی رپ فعالیت می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.