10 تا از بهترین خواننده های رپ فارسی که اگر نشناسید خالتور هستید

بهترین خواننده های رپ فارسی را بشناسید. در این مقاله سعی در این است تا شما را با بهترین خوانندگان رپ فارسی آشنا کنیم. در ادامه بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 70 و بهترین خواننده های فارسی در دهه 80 به ما معرفی خواهند شد. همچنین شما را با 10 تا از بهترین رپر های فارسی آشنا خواهیم کرد. در پایان نیز به چند سوال متداول پاسخ داده خواهد شد. پس تا آخر مقاله با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

بهترین خواننده های رپ فارسی کیست؟

بهترین خواننده های رپ فارسی کیست؟

خوانندگان رپر بسیاری در ایران مشغول فعالیت هستند که در کار ها و فعالیت های هنری خود مهارت بالایی دارند که از این بین می توان به هیچکس اشاره کرد. نام اصلی و شناسنامه ای وی سروش لشکری بوده و از خوانندگان برتر رپ ایرانی است. وی لقب پدر رپ فارسی را نیز از آن خود کرده است. او متولد 19 اردیبهشت سال 1364 در تهران است. وی در یک خانواده 5 نفری بدنیا آمده است.

بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 70

اکنون بهترین خواننده های فارسی در دهه 70 به شما معرفی خواهند شد که بهتر است اگر از طرفداران رپ فارسی هستید با این ها آشنایی داشته باشید. همچنین لیستی از بهترین آهنگ های رپ این خوانندگان را آورده ایم.

سروش لشکری

سروش لشکری با نام هنری هیچکس از بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 70 است. احتمالا کار های بسیاری از او را گوش داده اید یا در جاهای مختلفی کار های وی به گوشتان خورده است. از کار هایی که وی را به شهرت رساند می توان به آلبوم جنگل آسفالت اشاره کرد. این اثر به راحتی از وب سایت های ایرانی قابل دانلود است.

رضا پیشرو

از بهترین خواننده های فارسی در دهه 70 می توان رضا پیشرو را نام برد. وی در سراسر ایران و در بین جوانان طرفداران بسیاری دارد. کار های وی همیشه بسیار جذاب و پر قدرت بوده و خیلی ها را به سمت خود کشانده است. وی در 12 بمهن ماه و سال 1366 چشم به جهان گشوده است.

حصین 

حصین نیز از بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 70 به شمار می آید. وی کار های بسیار جذابی را تحویل جامعه رپ داده است. همچنین لقب های معروف ترین و قدیمی ترین رپر را از آن خود کرده است. وی در 12 مرداد ماه و در سال 1366 به دنیا آمده است و در دوران نوجوانی با گروه 051 فعالیت هنری خود را آغاز کرده است.

بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 80

بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 80

در بالا بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 70 به شما معرفی شد. در ادامه قصد داریم تا شما را با بهترین خواننده های فارسی در دهه 80 آشنا کنیم. پس در این قسمت نیز با ما همراه باشید.

یاس

افراد زیادی یاس را می شناسند و کار های وی را قبول دارند. یاس نیز از بهترین خواننده های فارسی در دهه 80 است که با کار های خود در این دهه توجه بسیاری را به سوی جذب کرد. وی اکنون در سبک رپ مشغول فعالیت است و هر چند وقت یک بار، یک اثر منتشر می کند که توجه بسیاری را به سوی خود جذب می کند.

امیر تتلو از بهترین خواننده های رپ فارسی

امیر تتلو را که حتما می شناسید. شخصی که در این چند سال اخیر حواشی بسیاری را در فضای مجازی بوجود آورده است و بسیاری از وی نفرت دارند. امیر تتلو اکنون در سبک ریتم اند بلوز مشغول فعایت است وی برای نخستین بار فعالیت هنری خود را از سال 82 شروع کرد و اولین آلبوم وی زیر همکف نام داشت.

بهرام 

از بهترین خواننده های رپ فارسی در دهه 80 می توان بهرام با نام شناسنامه ای بهرام نورایی را نام برد. برای نخستین بار فعالیت هنری خود را از سال 1380 آغاز کرد. بهرام متولد سال 1376 در شهر بزرگ تهران است. بهرام نورایی نخستین مجموعه رسمی خود را در مرداد سال سال 87 منتشر کرد. در این مجموعه 9 ترک وجود دارد.

10 تا از بهترین خواننده های رپ فارسی

پس از معرفی بهترین خواننده های فارسی در دهه 80 و 70 اکنون نوبت به معرفی بهترین خواننده های فارسی می رسد که در ادامه 10 تا برترین ها به شما معرفی خواهد شد.

یاس از بهترین خواننده های رپ فارسی

یاس با خیلی از خوانندگان رپ برتر ایران مانند هیچکس، مسیح و آرش و چند تن دیگر همکاری داشته است. وی در سبک های هیپ هاپ و رپ مشغول فعالیت است. یاس نخستین بار فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و خیلی سریع به یکی از برترین های رپ فارسی تبدیل شد.

هیچکس

هیچکس با خوانندگان مشهوری مانند سالومه ام سی، یاس، حصین، فدایی و خیلی از افراد دیگر همکاری داشته است. وی برای نخستین بار فعالیت های موسیقی خود را از سال 1379 آغاز کرد. وی اکنون در سبک های هیپ هاپ و رپ مشغول فعالیت است. وی در سال 1364 و 19 اردیبهشت ماه متولد شده است.

حصین

حصین را توسط کار های بسیار جذاب او حتما می شناسید. وی یکی از 10 بهترین خواننده های فارسی در ایران است. نام شناسنامه ای وی حسین رحتمی است که در سال 1367 و در 12 مرداد ماه بدنیا آمده است. همچنین می توانیم به این نکته اشاره کنیم که وی یکی از طرفداران تیم پرسپولیس است.

رضا پیشرو

از مهارت های وی علاوه بر موسیقی می توان به تهیه کنندگی و آهنگسازی اشاره کرد. رضا در سبک های هیپ هاپ و رپ مشغول فعالیت است و اکنون 33 سال سن دارد. پیشرو متولد سال 1366 و 12 بهمن ماه است و جالب است بدانید که نام شناسنامه ای وی محمدرضا ناصری است.

شایع

از برترین های دنیای رپ که در مدت کوتاهی توانست طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کند می توان به محمدرضا شایع اشاره کرد. وی یکی از با ادب ترین و معروف ترین رپر های ایرانی است که طرفداران بسیاری در بین جوانان ایرانی دارد. وی در سال 1372 و در 9 مرداد ماه بدنیا آمده است.

بهرام

از برترین چهره های رپ فارسی می توان بهرام نورایی را نام برد. وی در سال 1367 و 5 اردیبهشت ماه در شهر بزرگ تهران بدنیا آمد. اگر به موسیقی رپ ایرانی علاقه دارید حتما کار های او را شنیده اید. آشنایی وی با موسیقی هیپ هاپ در سال 1380 بود و برای نخستین بار فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد.

عرفان

عرفان که همیشه کار هایش عاشقان مخصوص خود را داشته است. وی یکی از بهترین رپر ها و بهترین خواننده های فارسی است که حتما کار های او را شنیده اید. وی در سال 1362 و در 12 مرداد ماه متولد شده است و برای نخستین بار آلبوم خود را در سال 1376 منتشر کرد. متاسفانه وی در سال 1394 از دنیای رپ خداحافظی کرد.

سهراب ام جی

ممکن است که اسم این خواننده نسبت به بقیه رپر ها کمتر به گوشتان خورده باشد که اکنون وی را به شما معرفی خواهیم کرد. سهراب ام جی یکی از بهترین خواننده های فارسی است که متولد ۱۰/۱۱/۱۳۶۵ می باشد. سهراب در گروه زدبازی برای نخستین از سبک دیس لاو استفاده کرد.

مهراد هیدن

وی نیز از برترین خوانندگان رپ فارسی است که توانست طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کند. مهراد هیدن متولد سال 1363 است و در شهر تهران بدنیا آمده است. وی یکی از اعضای اصلی گروه زدبازی است همچنین در سبک های راک، رپ و هیپ هاپ مشغول فعالیت است.

صادق

خب در ادامه می رسیم به آخرین خواننده برتر فارسی، صادق در 7 اردیبهشت سال 1369 در کرج متولد شد و از خوانندگان مشهور رپ فارسی است. از اهنگ های آلبوم “صبح بخیر ایران” او می توان به جفت کفش و سنگین اشاره کرد. اگر به آهنگ های وی علاقه دارید می توانید به راحتی آنان را از وب سایت های ایرانی دانلود کنید.

عکس های بهترین خواننده های رپ فارسی

خب می رسیم به بحث عکس های بهترین خواننده های فارسی. برای مشاهده تصاویر خوانندگان برتر رپ فارسی می توانید به راحتی نام آنان را در فضای گسترده اینترنت سرچ کنید و سپس به این تصاویر دسترسی بیابید. همچنین می توانید به صورت مستقیم به اینستاگرام این افراد مراجعه کرده و آنان را دنبال کنید و سپس عکس هایشان را مشاهده کنید.

کلیپ های بهترین خواننده های رپ فارسی

بهترین خواننده های رپ فارسی علاوه بر موسیقی صوتی، کلیپ ها موزیک ویدئو هایی از موسیقی خود منتشر می کنند که جذابیت بسیار بالایی به کار آنان می بخشد به طوری که شما حال و فضای موسیقی را به طور جدی درک خواهید کرد. برای مشاهده کلیپ های بهترین خواننده های فارسی به راحتی می توانید نام آنان را در گوگل سرچ کنید و به این موارد دسترسی بیابید.

فیت های بهترین خواننده های رپ فارسی

اما منظور از فیت رپ چیست؟ هر گاه که دو خواننده در یک آهنگ باهم همکاری داشته باشند و باهم در یک آهنگ بخوانند به این اثر فیت رپ گفته می شود. در ادامه به چند فیت رپ جالب اشاره خواهد شد.

 واسه هر ایرانی

واسه هر ایرانی فیت رپی است که توسط دو خواننده مشهور یعنی سروش لشکری و سامان ویلسون خوانده شد. این آهنگ در سال 1384 منتشر شد و توانست توجه بسیاری را به سوی خود جذب کند. این آهنگ را با لینک مستقیم می توانید از وب سایت های رپ فارسی به راحتی دانلود کنید.

 تو مستی

آهنگ تو مستی توسط دو خواننده محبوب ایرانی یعنی حسین ابلیس یا حصین و سروش لشکری خوانده و منتشر شد. این آهنگ نیز مانند آهنگ قبلی در سال 1384 منتشر شد و توانست توجه بسیاری از طرفداران را به سمت خود جلب کند. این آهنگ در وب سایت های ایرانی قابل دانلود است.

بازم کلان

سروش لشکری با نام هنری هیچکس و رضا پیشرو خالق و خواننده این آهنگ بسیار جذاب بوده اند. این آهنگ در سال 1386 منتشر شد و توجه بسیاری را به سمت خود جلب نمود. اگر به کار های این دو خواننده مشهور علاقه دارید به راحتی می توانید با لینک مستقیم آن را دانلود کنید.

بهترین خواننده های رپ فارسی

سوالات متداول بهترین خواننده های رپ فارسی

منظور از فیت رپ چیست؟

به خوانندگی 2 خواننده باهم در یک آهنگ فیت رپ گفته می شود.

بهترین فیت رپ های فارسی مال کدام خواننده ها است؟

یاس و حصین، یاس و هیچکس، حصین و هیچکس.

کلمه فیت در زبان انگلیسی چه معنی می دهد؟

این کلمه به معنی برجسته نمایش دادن است.

4.9/5 - (120 امتیاز)
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.