بیوگرافی شیوا صفایی به همراه عکس هایش با دوست پسر و همسر قبلی اش

شیوا صفایی نیز یکی دیگر از مدل های ایرانی است که در این زمینه توانسته توجه افراد زیادی را به طرف خود جلب کند. همچنین او با برندهای خارجی زیادی همکاری کرده است و به همین خاطر به شهرت زیادی رسیده است. اما نکته ای که موجب شد تا نام او بر سر زبان ها بیافتد این بود که این مدل با یک میلیاردر عرب ازدواج کرد. جالب است که بدانید که فرزند این فرد ثروتمند هم یک مدل می باشد. در دنیای مدلینگ افرادی وجود دارد که تنها پول خوشکلی و زیبایی خود را می خورند. آنها تنها با استایل خاصی که دارند، از این طریق پول در می آورند و برخی مواقع نیز موجب می شود که به قله های موفقیت برسند. در این میان اما برخی ها هم از شانس هایی که سراغ شان می آید استفاده بهینه می کنند و خود را جزء مشهورترین افراد می نامند. در ادامه قصد داریم با یکی از خوشکل ترین و خوش شانس ترین افراد آشنا شویم. برای اطلاعات بیشتر با ادامه مقاله همراه باشید.

شیوا صفایی بیوگرافی

شیوا صفایی بیوگرافی

گفته می شود که این سلبریتی در تاریخ 12 ژوئن سال 1990 میلادی در یکی از شهرهای ایران به دنیا آمده است. از اصالت او هیچ اطلاعاتی در دست نیست. گفته می شود که او در کشور نروژ بزرگ شده است. زمانی که 19 ساله بود و تازه جوان شده بود، به همراه خانواده اش تصمیم می گیرد تا به شهر کالیفرنیای آمریکا مهاجرت کنند. او دارای 172 سانتی متر قد می باشد و وزنش هم حدود 62 کیلوگرم می باشد. این مدل ایرانی دو برادر دارد که هر دو، در زمینه مربی بدنسازی و فیتنس کار می کند. همچنین گفته می شود که در حال حاضر او در شهر لس آنجلس آمریکا ساکن است و در فضای مجازی و مدلینگ کار می کند.

او در حال حاضر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و توانسته در این مدت طرفداران زیادی را به طرف خود جذب کند.  همچنین یکی از برنامه های او سرمایه گذاری در زمینه تولید محصولات آرایشی و زیبایی می باشد. او با مولتی میلیاردر معروف که پدر جی جی حدید بود در یکی از رستوران های شهر محل اقامتش آشنا شده بود.

شیوا صفایی و محمد حدید

شیوا صفایی و محمد حدید

محمد حدید شیوا صفایی را در یکی از رستوران های محل اقامتش ملاقات کرد. این فرد ثروتمند اصالتی عرب دارد و گفته می شود که اهل اردن است. او در حال حاضر حدود 70 سال سن دارد. او نیز سال ها قبل به همراه خانواده خود به کشور آمریکا مهاجرت می کند و در آنجا زندگی خود را ادامه می دهد. او فردی بسیار ثروتمند است و در زمینه های مختلفی سرمایه گذاری کرده است. او دارای دو فرزند می باشد و تا به حال 3 بار ازدواج کرده است. فرزندان او از همسران قبلی اش می باشد و جالب است که بدانید هر دوی آنها در زمینه مد و فشن فعالیت می کنند.

این دو در سال 2014 میلادی به طور خیلی اتفاقی در رستورانی با هم دیگر ملاقات می کنند و از همان زمان جرقه عشق آنها زده شد. در واقع مراسمی در این رستوران برگزار می شد که محمد حدید نیز در آن دعوت بود و با اولین نگاه به شیوا که در آن مراسم حضور داشت نظرش را جلب کرد و سپس او را به شامی دعوت کرد. پس از آن بود که آنها رابطه خود را حفظ کردند و پس از مدتی تصمیم گرفتند تا در سال 2014 با هم ازدواج کنند.

شیوا صفایی قبل از عمل

شیوا صفایی قبل از عمل

زمانی که کودک بود، عشق و علاقه خود را نمی توانست پنهان کند. شیوا از همان دوران ژست های خاصی را می گرفت و دوست داشت تا در تصاویر و عکس ها خاص به نظر آید. او زمانی که لباس های نو می پوشید، حالتی جالب تر به خود می گرفت . به همین دلیل پدر و مادرش او را تشویق می کردند تا به این رشته وارد شود. او کارهای خود را از دوران نوجوانی آغاز کرد. در ابتدا در مورد آرایشگری و میکاپ آرتیست تحقیقاتی کرد و اصول آن را تا حدودی فرا گرفت تا که بتواند خودآرایی را یاد بگیرد. سپس با خودآرایی خود و عکس گرفتن آنها را در فضای مجازی منتشر می کرد و رفته رفته به شهرت رسید و شرکت های مختلفی به او پیشنهاد کار دادند. پس از آن بود که تصمیم گرفت تا تغییر و تحولاتی را در زمینه ظاهر و استایل خود انجام دهد.

از آنجایی که برادرانش در زمینه فینس و بدنسازی کار می کنند، از آنها برای داشتن استایلی خاص کمک گرفت. سپس عمل هایی را نیز روی صورت  دیگر اعضای بدنش انجام داد و در حال حاضر یکی از جذاب ترین افرادی محسوب می شود که در زمینه مدلینگ و فشن کار می کند. البته برخی ها هم از ظاهر او انتقاد می کنند که بیش از اندازه لب هایش بزرگ شده است.

شیوا صفایی و جی جی حدید

شیوا صفایی و جی جی حدید

جی جی حدید یکی از فرزندان محمد حدید ثروتمند و برج ساز عرب می باشد که در زمینه مد و فشن فعالیت می کند. این که موجب شده تا توجه بیشتر افراد را به خود جلب کند. زمانی که پدر این مدل تصمیم گرفت تا با یک مدل ایرانی آمریکایی ازدواج کند، طرفداران آنها به صفحات وی هجوم بردند. این نیز موجب شد تا برای همه آنها خوب شود و به یک باره صفحات آنها دنبال کننده زیادی را به طرف خود جذب کند. جی جی در زمینه مدلینگ کار می کند و توانسته در این راه موفقیت های بسیاری را کسب کند. البته برخی از شایعات درست از زمان علنی شدن رابطه این مدل ایرانی با پدرش منتشر شده بود که هیچ وقت ثابت نشد و نیز اینکه فرزندان این فرد مشهور و ثروتمند هرگز به آنها توجه نکردند و واکنشی را نشان ندادند.

در برخی از سایت ها آمده است که رابطه محمد حدید پدر این مدل با شیوا صفایی هرگز برای فرزند و همسران قبلی اش ناراحت کننده نبوده و نیست و حتی در برخی از اعیاد و روزها همه ما در کنار هم جمع می شویم و روز  و یا شب خوبی را با هم می گذرانیم. این مولتی میلیاردر معروف در این باره گفت که رابطه ما با هم خوب است و فکر هم نمی کنم که به دلیل مسائل قبلی کانون گرم خانواده را باید نادیده گرفت.

شیوا صفایی مدل ایرانی

شیوا صفایی مدل ایرانی

در برخی از سایت ها آمده است که این مدل ایرانی متولد سال 1980 میلادی در یکی از شهرهای ایران می باشد و تا سن 19 سالگی در داخل کشور حضور داشته و سپس به خارج مهاجرت می کند. او در کشور نروژ بزرگ شده است و سپس به همراه خانواده به کشور آمریکا مهاجرت می کند. در آنجا به رشته مدلینگ به طور حرفه ای می پردازد و در مدت کوتاهی به خاطر استایلی که داشت، توانست خیلی زود توجه بسیاری را به طرف خود جلب نماید. رفته رفته تعداد شرکت هایی که دوست داشت با او قرارداد امضاء کند زیاد شد و حتی برندهای مشهور نیز در بین آنها دیده می شد. او در سال 2014 میلادی به طور خیلی اتفاقی با محمد حدید ثروتمند و برج ساز مشهور عرب آشنا شد و پس از دو سال دوستی تصمیم گرفت تا با او ازدواج کند. این دو با هم حدود 33 سال اختلاف سنی داشتند و جالب است بدانید که دو تا از فرزندان این تاجر مشهور نیز در زمینه مد و فشن کار می کنند.

اینستاگرام شیوا صفایی

اینستاگرام شیوا صفایی

پیج اینستاگرام شیوا صفایی در حال حاضر با نام خود او فعالیت می کند و به عنوان مرکز و هسته اصلی فعالیت های او شناخته می شود. این مدل ایرانی در این صفحه 806 هزار و 566 نفر فالور دارد و تا به حال 2 هزار و 383 پست مختلف منتشر کرده است. او در این صفحه نوشته است که این صفحه شخصی است و یک ایمیلی را برای شرکت هایی که دوست دارد تا با او کار کند، را گذاشته است. همچنین در زیر آن آدرس سایتی به نام خود او وجود دارد که در آن محصولات و کارهای خودش را منتشر می کند و راهی است که بتواند با مشتریان و سازمان هایی که با آنها همکاری می کند، در ارتباط باشد.

پیج اینستا شیوا صفایی یکی از پربازدیدترین صفحات اینستاگرام در زمینه مدل و فشن می باشد. در این صفحه او یک گزارش از مجله مشهور فوربس را که در مورد او نوشته شده است، را به اشتراک گذاشته است. این مدل ایرانی در آخرین پستی که منتشر کرده است، تصاویری از خود را به اشتراک گذاشته است که به سبکی خاص گرفته شده است.

مصاحبه با شیوا صفایی

مصاحبه با شیوا صفایی

بیوگرافی شیوا صفایی مدل ایرانی را که تا به حال خواندید و می دانید که او چه کاره است و در چه زمینه ای کار می کند. او تا به حال در مصاحبه های زیادی شرکت کرده است که در یکی از آنها در مورد علاقمندی های خود گفته است. این مدل ایرانی در این مصاحبه گفته است که به رشته آشپزی علاقه زیادی دارد و دوست دارد تا در اوقات فراغتش به این رشته بپردازد. همچنین او غذاهای اصیل ایرانی را جزء بهترین غذاهای دنیا می نامند و می گوید که اسپاگتی و کباب و مرغ زعفرانی را از همه غذاها بیشتر دوست دارد.

این اینفلوئنسر همچنین یکی دیگر از علاقنمدی های خودش را تزئین و گذراندن برخی از وقت خود در باغ عنوان می کند. او می گوید که در باغ خانه اش معمولا دوست دارد تا گل ها را مرتب کند و علف های هرز آن را بچیند و این کار موجب می شود تا روحیه ام تازه شود.

علاوه بر آن، این سلبریتی تاکید کرده است که سفر کردن را دوست دارد و به همین خاطر در تعطیلات عید سال گذشته به کشورهای زیادی همچون فرانسه، ایتالیا، مصر، یونان و لبنان سفر کرده بود. همچنین یکی دیگر از کشورهایی که دوست دارد، نروژ می باشد و او سال ها در این کشور زندگی کرده است. شما می توانید برخی از تصاویر او را در کشورهای مختلف در پیج شیوا صفایی مشاهده کنید.

شیوا صفایی مدل

شیوا صفایی مدل

شیوا صفایی اینستاگرام را به عنوان یکی از فعالیت های خود انتخاب کرده است و در حال حاضر هم در این صفحه تصاویر خود را منتشر می کند. این سلبریتی پس از اینکه از تاجر ثروتمند و عرب خود جدا شده است، با یکی دیگر از سلبریتی های معروف دوست شده است و در حال حاضر با او طرح دوستی ریخته است و گفته می شود که البته رابطه آنها جدی تر است. این سلبریتی بیشتر دوران کودکی خود را در ایران گذراند و در کشور نروژ بزرگ شد و در جوانی به کشور آمریکا مهاجرت نمود. در آنجا با فرد ثروتمند و عرب آشنا شد و با او ازدواج کرد و اما پس از مدتی به دلیل اختلافات زیاد از هم جدا شدند. پس از آن توجهات زیادی به او می شد تا ببیند که در انتها چه کسی را برای دوستی انتخاب می کند. او پس از مدتی با انتشار تصویری از خود در کنار این فرد دوباره توجهات زیادی را به طرف خود جلب کرد.

دوست پسر شیوا صفایی

دوست پسر شیوا صفایی 

شیوا صفایی instagram را به عنوان یکی از هسته های فعالیت های خودش انتخاب کرده است و در آن زمانی که از محمد حدید فرد ثروتمند عرب جدا شد، خبرش را از این طریق اعلام کرد. گفته می شود که آنها با همدیگر اختلافات شدیدی داشته و به همین خاطر نتوانسته اند که رابطه خود را ادامه دهند. پس از مدتی او در شبکه اجتماعی خود یک تصویر فرد جدیدی را منتشر کرد که تعجب همه را برانگیخت. او از یک دوست پسر جدید خبر داد و گفت که با یکی دیگر وارد رابطه شده است. این خبر خیلی زود در بین کاربران دست به دست شد و موجب شد تا توجه دیگران را به طرف خود جذب کند. اسم دوست پسر جدید این مانکن ایرانی نیلز هولینگ می باشد و از زمانی که با او آشنا شده و رابطه برقرار کرده است نام خانواده او را نیز در شبکه های اجتماعی گذاشته است.

تحصیلات شیوا صفایی

تحصیلات شیوا صفایی

شیوا صفایی اینستا را یکی از مکان های فعالیت های خود انتخاب کرده است. در واقع او پس از اینکه تحصیلات خود را به پایان رساند، تصمیم گرفت در این شبکه اجتماعی کار کند. قابل یادآوری است که این مانکن ایرانی در حالی که به مد و فشن علاقه داشت در زشته مدیریت بازرگانی تا مقطع لیسانس تحصیل کرده است. همچنین جالب تر اینکه در مقطع فوق لیسانس او تصمیم گرفت تا در رشته بازاریابی تحصیل کند. پس از اینکه تحصیلات خود را به پایان رساند او در مورد وبلاگ نویسی تحقیق کرد و با کنجکاوی خاصی می خواست که بداند که بلاگرها از چه طریقی درآمد کسب می کند. او توسط چند تن از دوستان خود با این رشته آشنا شد و سپس کم کم در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک فعال شد. سپس تصمیم گرفت با تاکید دوستانش در اینستاگرام فعالیت کند و از همان زمان به یکی از مشهورترین بلاگرهای ایرانی فعال در این زمینه تبدیل شد.

شغل شیوا صفایی

شغل شیوا صفایی

او پس از اینکه تحصیلات خود را به اتمام رساند در زمینه مدلینگ و فشن کار کرد. کاری که از دوران کودکی به آن علاقه داشت و هر روز و همیشه به آن فکر می کرد. او کار خود را با یادگیری میکاپ آرتیست آغاز کرد. در ابتدا خودآرایی را یاد گرفت و با آرایش کردن خودش تصاویری از خود در صفحات مجازی منتشر می کرد تا اینکه رفته رفته طرفداران زیادی را به دست آورد. سپس با چند تن از شرکت های مشهور قرارداد بست و موجب شد تا به شهرت زیادی برسد. او رفته رفته به تعداد هواداران خود افزود. همچنین ازدواج با ثروتمندترین مرد عرب فلسطینی تبار دلیل دیگری بر مشهورتر شدن او نیز شد. در حال حاضر او یکی از مشهورترین افرادی است که در این زمینه کار می کند.

عکسهای شیوا صفایی در ایران

عکسهای شیوا صفایی در ایران

او نیز مانند بیشتر سلبریتی هایی که در ایران به دنیا آمده و پس از مدتی به کشورهای خارجی مهاجرت کرده اند، بالاخره یک روزی به کشور باز می گردند و از زادگاه خود دیدن می کند. گفته می شود که او نیز چند بار در سال های گذشته به ایران سفر کرده است و از شهر زادگاه خود دیدن کرده است. همچنین او بارها در مصاحبه های خود گفته است که سفر کردن را دوست دارد و یکی از علاقمندی های او محسوب می شود. این اینفلوئنسر تا به حال به کشورهای زیادی سفر کرده است که یکی از آنها ایران می باشد. علاقمندان ایرانی او می خواهند تصاویر مربوط به او را مشاهده کنند و به همین خاطر در اینترنت به دنبال آنها می باشند. اما توصیه ما این است که به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنند و آن عکس ها را مشاهده کند.

شیوا در ویکی پدیا

شیوا در ویکی پدیا

شیوا صفایی ویکی پدیا هیچ صفحه ای ندارد و در عوض شوهر سابق او محمد حدید دارد. در این صفحه نوشته شده است که او مدتی را با مدل مشهور ایرانی رابطه داشته و زندگی کرده است. او تا به حال 3 ازدواج داشته است که از این ازدواج ها 5 فرزند دارد که دو تن آنها در زمینه مدلینگ کار می کند. او از همسر سوم خود یعنی شیوا صفایی هیچ فرزندی ندارد. در واقع این شیوا بوده است که علاقه ای به این کار نداشته و گفته بود که در این زمینه فرصت زیاد است و فعلا می خواهد که به همین سبک زندگی کند.

طلاق شیوا از محمد حدید

طلاق شیوا از محمد حدید

این دو به طور اتفاقی با هم روبرو شده بودند. محمد فرد ثروتمندی است که توانست خیلی زود نظر شیوا را جلب کند. همچنین آنها پس از مدتی که این رابطه را ادامه دادند تصمیم گرفتند تا زندگی مشترکی را در کنار هم آغاز کنند. برای این کار آنها به مدت 2 سال صبر کردند و بالاخره در سال 2014 به طور رسمی زندگی مشترک را آغاز کردند. آنها مدتی را در کنار هم بودند و از همان زمان به دلیل اختلاف سنی که با هم داشتند، حرف و حدیث هایی شنیده می شد. حتما می دانید که آنها حدود 33 سال با هم اختلاف سنی داشتند. از همان زمان آنها نسبت به این چنین شایعاتی عکس العمل نشان می دادند و می گفتند که همه چی عالی است. حتی شیوا در یکی از مصاحبه های خود گفته بود که هیچ مشکلی در مورد ازدواج های قبلی همسرش ندارد و در برخی از موارد حتی با آنها نیز رابطه برقرار می کرده است. تا اینکه به طور ناگهانی این دو تصمیم می گیرند تا از یکدیگر جدا شوند.

آیا خیانت محمد حدید به این بلاگر حقیقت دارد؟

آیا خیانت محمد حدید به این بلاگر حقیقت دارد؟

در همان حین بود که شایعات دیگری نیز منتشر شد. این فرد ثروتمند عرب که تا به حال 3 ازدواج ناموفق داشته بود، گفته می شد که ازدواج های قبلی او نیز به خاطر رابطه نامشروع با دیگران تحت تاثیر قرار گرفته بود و به همین خاطر آنها از هم جدا می شدند. اما زمانی که با شیوا صفایی آشنا شده بود، او گفته بود که با ازدواج های قبلی این مولتی میلیاردر هیچ مشکلی ندارد. همچنین رابطه خیلی خوبی هم با فرزندان و همسران قبلی او برقرار کرده بود اما گفته می شود که در این اواخر رابطه آنها به دلیل برخی مسائل متشنج شده بود. برخی از شایعات از این قرار بود که محمد حدید باز هم نتوانسته به قول و وفای خود عمل کند و با یکی دیگر رابطه برقرار کرده است و به همین دلیل شیوا بسیار از دست او عصبانی است. این عصبانیت در حدی بود که رفته با نیلز آشنا شده و در همان شب اول تصویری از او در حالی که روی صورتش بوسه زده است را منتشر کرده است و موجب شده تا از او جدا شود.

سوالات متداول

شیوا صفایی اهل کجاست؟

این مدل ایرانی است و در یکی از شهرهای داخل کشور به دنیا آمده است اما در شهر کالیفرنیا زندگی می کند.

شیوا صفایی و محمد حدید در کجا با هم آشنا شده بودند؟

آنها به طور خیلی اتفاقی در یکی از رستوران ها با یکدیگر ملاقات کردند و از آن به بعد رابطه خود را قطع نکردند.

شیوا صفایی چقدر درآمد دارد؟

میزان درآمد او مشخص نیست اما از آنجایی که مدلینگ ها درآمد بالایی دارند، احتمال می رود که ماهی بیش از 200 میلیون تومان کسب کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.