بیوگرافی ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به همراه بررسی آهنگ های برتر او

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون رپر، خواننده و ترانه نویس آمریکایی است که دوران کودکی سختی را پشت سر گذاشته بود. وی زمانی که کودک بود شاهده جرم و جنایت های بسیاری بود و به همین دلیل مدتی را به عنوان یک مبارز خیابانی شناخته می شد. وی خلاف های زیادی کرده بود که دزدی و حمل سلاح از جمله آنها بود که البته به همین خاطر هم بارها دستگیر شده بود. در ان زمان سن او کم بود و بلافاصله پس از آزاد شدن تصمیم گرفت تا این کارها را کنار بگذارد و به سمت موسیقی برود. او در مدت کوتاهی توانست اسم خود را به عنوان یک موزیسین به همه بشناساند و دستاوردهای خوبی را در این زمینه کسب کند. او تازه جوان شده بود که اتفاق ناگواری برایش رخ می دهد که در ادامه این مقاله به طور کامل هم به آن و هم به زندگینامه کامل XXX tentacion می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

بیوگرافی ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

بیوگرافی ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

قبل از اینکه بگوییم ایکس ایکس ایکس تنتاسیون کیست، نظر شما را به این موضوع جلب می کنیم که نام این هنرمند را در برخی از سایت های اکس اکس اکس به فارسی گذاشته اند که این موضوع همواره همه را دچار تردید می کند و به اشتباه می اندازد. به هر حال، نام کامل او جاهسه دواین ریکاردو انفروی می باشد که در 23 ژانویه سال 1998 میلادی در پلانتیسن فلوریدا به دنیا آمد. پدر و مادر او اصلتی جامائیکایی داشتند. پدرش نام او را از آهنگ باب مارلی به نام So Jah Seh گرفته بود. این خواننده بعدها در مصاحبه ای اعلام کرده بود که احتملا ریشه ای مصری، سوریایی، هندی و نیز ایتالیایی دارد. از آنجایی که مادرش مشکلات شخصی داشت،  او زیر نظر مادر بزرگش بزرگ شده بود. زمانی که تنها 6 سال داشت، به مردی که قصد داشت به مادرش حمله کند، هجوم آورد و  او را زخمی کرد و از همان زمان نشان داد که دردسر ساز است. هر چند که بعدها این خبر را تکذیب کرد. در سال 2008 میلادی او 10 ساله بود که پدرش به 9 سال زندان محکوم شد. اتهام او حمل مواد مخدر بود که در سال 2016 میلادی به کشورش جامائیکا دیپورت شد.

زندگینامه ایکس ایکس تنتاسیون با فراز و نشیب های زیادی روبرو بود. اما شاید شما نیز بخواهید بدانید که علاقه او به موسیقی از کجا شروع شد. در واقع عمه او زمانی که وی را متقاعد کرد تا در گروه کر مدرسه شرکت کند، جرقه ورود او به دنیای موسیقی را در دلش زد. پس از آن وی در گروه کر کلیسا نیز شرکت کرد. اما پس از آنکه با یکی از دانش آموزان دعوا کرد و او را کتک زد، از این گروه اخراج شد. سپس او به مدرسه مارگیت رفت و در آنجا هم پس از چند دعوای فیزیکی اخراج شد. سپس او به موزیک های رپ گوش می داد و از همان  زمان هم طریق نواختن پیانو و نیز گیتار را یاد گرفت.

خانه ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

خانه ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

او در منطقه پلانتیسن فلوریدا زندگی می کرد. از کودکی شاهد سوانح زیادی بوده است که به دلیل وضعیت نامساعد اقتصادی مجبور بوده تا در این محله ها زندگی کند. محله هایی که همه مواد فروش و افراد جنجالی در آنجا زندگی می کردند و موجب شده بود تا او نیز خلق و خوی آنها را بگیرد. در زمانی که با مادرش در خیابان راه می رفت، به مردانی که به مادرش متلک می پراندن حمله می کرد و از همان زمان معلوم بود که چگونه آدمی است. حتی زمانی که به مدرسه رفته بود هم به خاطر دعواهای فیزیکی از چند مدرسه اخراج شد. او سپس رفته رفته به سمت موزیک آمد و سعی کرد تا از این طریق بتواند خود را به همه ثابت کند. برخی از سایت ها در مورد خانه او عکس های مختلفی را منتشر کرده بودند. این تصاویر نشان می دهد که در خانه او استخری زیبا وجود دارد که می توانست در تابستان بهترین مکان برای آب تنی باشد. همچنین تصاویر هوایی این خانه نشان می دهد که خانه او در بهترین منطقه شهر قرار دارد و اگر این خانه به اسم خودش باشد که چند هزار دلاری ارز دارد. مشخص نیست که او این خانه را کرایه کرده بوده یا اینکه آن را خریده است.

شغل ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

شغل ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

شاید همه او را به اسم یک خواننده یا رپر بشناسند. درست است که او در این زمینه به شهرت رسیده است اما باید بدانید که او یک تولید کننده حرفه ای هم بوده است. بارها دیده اید که او به تنهایی کار می کرده است و توانسته به تنهایی کارهای خود را ضبط و سپس تولید کند. او رفته رفته به این کار هم حرفه ای شده بوده و به همین خاطر است که چند کار ناب این خواننده به اسم خودش است. همچنین وی یک ترانه نویس قوی هم می باشد. او بیشتر متن های آهنگ های خود را می نوشته و سعی می کرده که روی پای خودش بایستد. هر چند که همکاری هایی را هم با دیگر خواننده ها داشته اما در این کار هم سررشته داشته بود. اما علاوه بر این ها، وی یک یوتیوبر ماهر هم بوده است. او از همان ابتدا این شبکه اجتماعی را دوست داشت و کارهای خود را روی آن منتشر می کرد. در حال حاضر یک صفحه ای به نام او در این شبکه وجود دارد که کارهایش را منتشر می کند.

درآمد ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

درآمد ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

در گزارشی که در مجله مشهور فوربس به چاپ رسیده است، نام او در میان پردرآمدترین خواننده هایی می باشد که خود آنها در حال حاضر وجود ندارند. در این مقاله نوشته شده است که شما نمی توانید موزیک را متوقف کنید، حتی اگر خلق کنندگان آنها در میان شما نباشد. سپس در این گزارش به نام هایی مانند مایکل جکسون اشاره کرده است که با اینکه خود او سال هاست که دیگر در بین ما نیست ما کارهایش هنوز هم به فروش می روند.

در بخشی از این مقاله به ایکس ایکس ایکس تنتاسیون اشاره کرده است که گفته شده است با اینکه میزان فروش نسبت به سال گذشته 27 درصد کاهش داشته است اما هنوز هم یکی از پر فروش ترین کارها را در اختیار دارد که 10 میلیون دلار می باشد. در برخی از سایت های دیگر هم گفته شده است که این میزان کل دارایی او می باشد که تا به حال بدست آورده است.

همسر ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

همسر ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

در این مورد اطلاعات زیادی در دست نیست. تنها گفته شده است که در سال 2014 میلادی او با دختری به نام جنوا آیالا رابطه دوستی برقرار می کند. آنها مدت ها با یکدیگر رابطه داشته و به خاطر مواردی هم با هم به اختلاف می خورند و با همدیگر درگیری لفظی برقرار می کنند. این رابطه تا سال 2016 میلادی دوام داشته است. اما پس از آن او با فردی به نام جنسیس سانچز دوست می شود. گفته می شود که این دو نیز با یکدیگر در ابتدا رابطه دوستانه و صمیمی داشتند و رفته رفته رابطه آنها شکل عمیقی به خود گرفته بود. اما در برخی از گزارش ها آمده بود که این دوست دختر او از وی شکایت کرده بود و گفته بود که وی از او سوء استفاده جنسی کرده است. این در حال است که این خواننده طی یک حادثه ای بر اثر شلیک گلوله کشته می شود. پس از آن، دوست دختر او که زمانی از وی شکایت کرده بود، اعلام می کند که از او یک یادگاری دارد و پسرش را به دنیا آورده است.

فرزندان ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

فرزندان ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

وقتی که این خواننده توسط افرادی که قصد داشتند پول های او را بدزدند کشته می شود، همه را شوکه می کند. او تا آن زمان در ابتدا با دختری به نام جنوا آیالا دوست بوده است. سپس پس از مدتی از او جدا می شود و با جنسیس سانچز دوست می شود. این دو نیز با یکدیگر اختلافاتی داشته بودند. حتی کار آنها هم به دادگاه کشیده می شود و گفته می شود که همسرش از او شکایت کرده بود. اما پس از اینکه آن اتفاق ناگوار رخ می دهد و این خواننده در آن کشته می شود، به یکباره اعلام می کند که از وی باردار است. درست هفت ماه پس از مرگ او این خبر منتشر می شود و معلوم می شود که پسری از او به یادگار مانده است. پس از به دنیا آمدن او مادرش این موضوع را به همه می گوید و اعلام می کند که اسم او را گکیوم آنفروی گذاشته است.

مرگ ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

مرگ ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

در مورد علت مرگ ایکس ایکس ایکس تنتاسیون باید گفت که در بیشتر سایت ها نوشته شده است که این حادثه به خاطر پول بوده است. موضوع ازا ین قرار بوده است که در همان روز این خواننده 60 هزار دلار پول نقد را در جیبش داشته و به همین خاطر دزدان به او حمله می کنند. موضوع از این قرار بوده است که در بعد از ظهر 18 ژوئن سال 2018 میلادی، این خواننده درست در خارج از میدان موتور سواری RIVA مورد حمله قرار می گیرد و با شلیک گلوله کشته می شود. گفته می شود که چندین گلوله به او شلیک شده بوده که چند عدد آن به ناحیه گردن وی اصابت داشته است. به دلیل وضعیت نامساعد و وخامت اوضاع او در سال 5:30 دقیقه همان روز می میرد.

برخی ها می گویند که قاتل ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چند فرد به نام های دریک ویلیامز، رابرت آلن، میشل بوترایت و ترایون نیو سام بوده اند. این افراد در همان روز زمانی که این خواننده وارد بانک می شود و پول نقد می گیرد، او را تعقیب می کردند. پس از بیرون آمدن از بانک انها سوار یک ماشین مشکلی داج جورنی می شوند و به دنبال او راه می افتند تا اینکه موقعیت مناسبی را گیر بیاورند. در نهایت جلوی میدان موتور سواری کار خود را انجام می دهند.

اینستاگرام ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

اینستاگرام ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

پیج ایکس ایکس ایکس تنتاسیون یکی از پر طرفدارترین صفحات اینستاگرامی می باشد. جالب اینکه با وجودیکه او دیگر زنده نیست، این پیج رقم 18 میلیون و 488 هزار و 859 فالور را به خود دیده است و تا به حال یک پست منتشر شده است. در این صفحه نوشته شده است که زنده باد جاهسه و این اکانت توسط تیم مدیریتی او اداره می شود. همچنین در تنها پستی که منتشر شده است، تصویری از او را به صورت وارونه می بینیم که حدود 23 میلیون لایک خورده است. همچنین این تصویر حدود 9 میلیون کامنت جمع آوری کرده است که رقمی بی نظیر است. در زیر عکس ایکس ایکس ایکس تنتاسیون نوشته شده است که دوست داشتن جنگ است.

آهنگ های برتر ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

آهنگ های برتر ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

همانطور که گفته شد او یکی از بهترین خواننده های سبک رپ می باشد که زمانی که کودکی بیش نبود به خاطر حمل سلاح و دعوای فیزیکی به کانون تربیت کودکان رفت و در آنجا به زندگی و کارهایی که انجام می داد، فکر کرد. با اینکه سن کمی داشت تصمیم گرفت تا دیگر این کارها را انجام ندهد و پس از اینکه از آنجا بیرون آمد به سمت موسیقی روی آورد و در مدت کوتاهی توانست توجه همگان را به خود جلب کند. در ادامه به برخی از کارهای او می پردازیم.

Look at me

نخستین آهنگی که خواند بود که این خواننده در تاریخ 30 دسامبر سال 2015 میلادی ضبط و یک سال بعد آن را منتشر کرد. این آهنگ توجهات زایدی را به خود جلب کرد و در بیلبورد هات 100 آمریکا توانست رتبه 34 را کسب کند. این آهنگ از زمانی که در soundcloud بارگزاری شده است،  بیش از 174 میلیون بار پلی شده است. همچنین در شبکه یوتیوب نیز این آهنگ بیش از 348 میلیون بازدید را از آن خود کرده است.

Yung Bratz

یکی دیگر از کارهای ناب این خواننده می باشد که در سال 2017 میلادی منتشر شده است. این آهنگ از آلبوم Revenge منتشر شده است.

save me

یکی دیگر از قطعه هایی است که در سال 2017 میلادی منتشر شده است. در این آهنگ او از سبک هیپ هاپ و رپ استفاده کرده است .

Hope

در حال حاضر این آهنگ او نیز در بسیاری از سایت های موزیک منتشر شده است و بازدید های بسیاری را هم خورده است. این آهنگ در سال 2018 میلادی به بازار عرضه شده است.

Fuck Love

یک خواننده رپ دیگر به نام تریپی رد هم با او در این آهنگ هنرنمایی کرده است و توانست رتبه 28 بیلبورد هات آمریکا را از آن خود کند. در بریتانیا رتبه 10 را نیز کسب کرده بود.س

SAD!

یکی از معروف ترین کارهای این خواننده می باشد که توانسته در چارت آمریکا بالاترین رتبه را در میان تمام آهنگ هایش کسب کند. این آهنگ در رتبه یک بیلبورد هات 100 امریکا قرار داشت . موزیک ویدئوی آن هم در یوتیوب منتشر شده است.

Moonlight

این آهنگ نیز در سراسر جهان توانست رتبه های خوبی را کسب کند که می توان به رتبه 13 بیلبورد داغ آمریکا اشاره کرد. همچنین این آهنگ توانست مجوز پلاتینیوم را نیز دریافت کند. همچنین سومین آهنگی در آمریکا بود که توانست بالاترین جایگاه را تصاحب کند.

Ex bitch

یکی دیگر از آهنگ های او می باشد که توانست توجهات زیادی را به طرف خود جلب کند. این آهنگ از آلبوم Bad Vibes Forever بود که به سبک پاپ خوانده شده است.

Infinity

یکی دیگر از آهنگ هایی می باشد که در سال 2018 به بازار عرضه کرده است . در این آهنگ اما هنرمند مشهوری مانند جوئی بادا نقش آفرینی کرده است.

Revenge

یکی از معروف ترین آلبوم های این خواننده می باشد که در سال 2017 میلادی منتشر شده است و شامل 8 ترانه می باشد که در حال حاضر در سایت های مختلفی وجود دارد.

رازهای ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

رازهای ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

پس از اینکه این خواننده در سال 2018 میلادی به قتل رسید، درست یک سال بعد از آن شایعاتی مبنی بر زنده بودن ایکس ایکس ایکس تنتاسیون منتشر شد. این خبر به سرعت تمام فضای مجازی را فرا گرفت و حتی یک اکانتی به همین نام در اینستاگرام منتشر شد. برخی ها هم فیلمی را از او منتشر می کنند که او زنده است. اما همه می دانیم که این شایعاتی بیش نیست.

ریمیکس آهنگ مهتاب از ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

ریمیکس آهنگ مهتاب از ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

اما در سایت های زیادی می توانید ریمیکس های این خواننده را دریافت کنید و به آنها گوش دهید و از آنها لذت ببرید. در حال حاضر سایت هایی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها تمام کارهای ناب این خواننده را دانلود کنید. یکی از آنها آهنگ مهتاب می باشد که توانسته جایزه های بسیاری را برنده شود. این قطعه یکی از معروف ترین آهنگ های او است که توانسته در چارت های کشورهای مختلف رتبه های برتر را کسب کند.

کنسرت های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

کنسرت های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

عکس های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون در کنسرت هایی که داشته است را می توانید در سایت های مختلفی تماشا کنید. اما بر طبق گزارش های منتشر شده او یک کنسرت را در هادسون برگزار کرده بود. این خواننده نیز مانند افراد دیگری که در این رشته فعالیت می کند، قصد داشته تا از این طریق به درآمدهای کلانی دست یابد و به همین دلیل تور خود را در شهرهای مختلفی برگزار می کرده بود. همانطور که می دانید یکی از راه های درآمد این افراد برگزار کنسرت های مختلف می باشد که به آنها این امکان را می دهد که هم به تعداد طرفداران خود بیافزاید و هم اینکه از جنبه تبلیغاتی آن استفاده بهینه را ببرند. فیفتی سنت یکی از دوستان صمیمی او که در کنسرت ها نیز بسیار همراهش بوده، می باشد.

 پلی لیست XXX tentacion

 پلی لیست XXX tentacion

برخی از سایت های مشهور هستند که لیستی از آهنگ های کامل این خواننده را برای طرفدارانش گذاشته و می توانید با مراجعه به آنها به این قطعه های زیبا دسترسی داشته باشید و آنها را دانلود نمایید. همچنین برخی از سایت ها این امکان را نیز فراهم آورده که در کنار آهنگ متن آنها را هم در اختیار شما قرار می دهند. این کار مورد استقبال بسیاری از کاربران شده است که بتوانند به همراه موزیک از لیریک آن هم استفاده کنند.

آلبوم  XXX tentacion

آلبوم  XXX tentacion  

او تا به حال آلبوم های زیادی را به بازار منتشر کرده است که یکی از معروف ترین آنها آلبوم Revenge  می باشد که در سال 2017 میلادی به بازار عرضه شده است. همچنین این آلبوم دارای 8 آهنگ زیبا می باشد که توانسته اند جایزه و رتبه های بالایی در چارت های کشورهای مختلف کسب کنند.

قبر XXX tentacion

قبر XXX tentacion

قبر او در زادگاه او در شهر فلوریدا می باشد و در روز مراسم هزاران نفر از طرفدارانش به همراه لیل یاچتی، لیل اوزی ورت  نیز دنزل کیوری از مشهورترین رپرهای آمریکایی در آن شرکت کرده بودند. پس از آن بود که طرفدارانش ویدئوهای او را دست به دست می چرخاندند و یاد او را گرامی می داشتند. آهنگ SAD! او از جمله پر بازدیدترین آهنگ ها پس از مرگ او بود.

 ماشین XXX tentacion

 ماشین XXX tentacion

این سلبریتی نیز مانند بقیه خواننده ها عاشق ماشین بود و یکی از فن های این رشته به حساب می آمد. او نیز دوست داشت تا بهترین ماشین ها را داشته باشد و داشت خود را برای این کار آماده می کرد. او بیشتر راه را پیموده بود و توانسته بود تا شهرت بسیاری را کسب کند. اما نکته ای که قابل توجه است این است که پس از مرگ او برخی ها تصمیم گرفتند که ماشین او را به نمایش بگذارند. این موضوع به مزاق برخی از طرفدارانش خوش نیامد و موجب شد تا انتقادهای تندی را راجب به این موضوع انجام دهند.

سوالات متداول

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون اهل کجاست ؟

او در آمریکا به دنیا آمده است و یکی از خوانندگان برتر سبک رپ و هیپ هاپ بود که پس از اینکه از کانون آزاد شد به طرف موسیقی رفت و به شهرت رسید.

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چند جایزه گرمی دارد؟

او نتوانست که تا موقعی که زنده باشد به این مهم دست یابد اما بدون شک اگر زنده بود با توجه به فعالیت هایش حتما روزی به این جایزه دست می یافت.

علت مرگ ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چه بود؟

این خواننده زمانی که از بانک پول نقد می گیرد و در خیابان مورد حمله سارقان مسلح قرار می گیرد و با اصابت چند گلوله کشته می شود.

3.4/5 - (8 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.