ماجرای قتل داریوش مهرجویی و همسرش با ضربات چاقو در ویلای شخصی

در این مقاله قتل داریوش مهرجویی و همسرش را بررسی خواهیم کرد. کسی که خیلی از اهالی سینما ایران از جله امین حیایی، بهرام رادان و… پیشرفت و معروف شدن خودشان را مدیون این شخص می دانند. قتل این هنرمند پرآوازه برای خیلی ها قابل باور نیست. با ما همراه باشید.

جزئیات و ماجرای قتل داریوش مهرجویی و همسرش

جزئیات و ماجرای قتل داریوش مهرجویی و همسرش

تا کنون بازپرس مربوط به قتل داریوش مهرجویی به جزئیات خاصی اشاره نکرده است. اما چند روز قبل همسر داریوش مهرجویی، وحیده محمدی فر در صفحه اینستاگرامش پستی مشکوک منتشر کرد. او در این پست نوشته بود:

چند روز پیش توسط فردی مورد تهدید قرار گرفتیم. او ما را تهدید کرده که به زودی من و داریوش را به قتل می رساند. لطفا به ما کمک کنید.

وکیل داریوش مهرجویی هم امروز پس از درگذشت داریوش مهرجویی و همسرش اعلام کرد: داریوش به من گفته بود که براش به دنبال خانه جدید باشم. او در این مدت اخیر احساس امنیت نداشت.

پستی که مورد توجه رسانه ها و بقیه قرار نگرفت. حتی هیچ گونه واکنشی هم نسبت به این پست یا درخواست کمک منتشر نشد. تا این که امروز 23 مهر 1402 خبر هولناک این زوج هنرمند منتشر شد. طبق صحبت های بازپرس داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیدند. قاتل چندین ضربه با چاقو به گردن داریوش مهرجویی وارد کرده است.

جزئیات دیگری هم هست که مرحومه وحیده محمدی فر چند روز قبل از این که به قتل برسد منتشر کرده بود. در ادامه این بخش از اخبار سلبریتی ها به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازداشت 4 مظنون پرونده قتل داریوش مهرجویی

مصاحبه ای با بازپرس مربوط به قتل داریوش مهرجویی صورت گرفته است و در فضای مجازی منتشر شده. بازپرس مربوط می گوید: با توجه به حساسیت پرونده و درخواست پیگیری از سمت مقام های بالا این پرونده مورد بررسی قرار گرفته است. به زودی قاتلین داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر را دستگیر خواهیم کرد.

طبق خبر بعضی از رسانه ها تا کنون 4 نفر هم مظنون واقع شده اند و در حال بازجویی می باشند. نکته بسیار مهمی که به چشم می خورد این است که احتمالا قاتل ایرانی نباشد. حتی وحیده محمدی فر قبل از به قتل رسیدن در پستی که انتشار کرد به این موضوع اشاره کرده بود.

جزئیات بیشتری از مظنون ها منتشر نشده است. اما بدون شک با توجه به حساسیت بالا پرونده قاتل به زودی دستگیر خواهد شد.

واکنش هنرمندان به مرگ داریوش مهرجویی و همسرش

واکنش هنرمندان به مرگ داریوش مهرجویی و همسرش

قطعا پاییز 1402 یکی از بدترین دوران ها برای سینما ایران می باشد. با گذشت یک ماه از پاییز، چندین نفر از اهالی سینما فوت کرده اند که می توان به آرش میر احمدی، آتیلا پسیانی، وحیده محمدی فر، داریوش مهر جویی و…… اشاره کرد.

با این که فقط دو سه روز از تشیع جنازه آتیلا پسیانی گذشته بود، خبر فوت داریوش مهرجویی و همسرش غم دیگه ای را برای سینما ایران تازه کرد. (اگر دنبال اطلاعات بیشتر از درگذشت آتیلا پسیانی هستید می توانید از این لینک کمک بگیرید)

بلافاصله پس از منتشر شدن این خبر اهالی سینما نسبت به این حادثه تاسف بار واکنش نشان دادند. عده ای هم بلافاصله در محل قتل حاضر شدند. امین حیایی جزء اولین کسایی بود که در محل قتل حاضر شد. بازیگران و هنرمندانی از جمله بهرام رادان، احسان علیخانی، امیر آقایی، ساره بیات، هانیه توسلی، پریناز ایزدیار، هومن سیدی و….. نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و ابراز همدردی کردند. البته جدا از همدردی اهالی سینما به انتقاد پرداختند که چرا درخواست و صحبت های وحیده محمدی فر مورد اهمیت واقع نشدند. چه کسی مسئول این بی اهمیتی است؟

به زودی مراسم تشیع داریوش مهرجویی و همسرش در قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

با توجه به باز بودن پرونده باید منتظر حواشی های آن باشیم. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

5/5 - (1 امتیاز)