بهترین رپر جهان در طول تاریخ کیست؟ لیست بهترین رپرهای تاریخ

بهترین رپر جهان را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین به معرفی بهترین رپر ایران خواهیم پرداخت. در ادامه با بهترین و مشهور ترین کار های بهترین رپر های ایران و جهان آشنا خواهید شد. در پایان نیز به چند سوال متداول که ممکن است برایتان پیش بیاید پاسخ خواهیم داد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

زمان تخمین زده شده مطالعه: 9 دقیقه

بهترین رپر جهان کیست؟

بهترین رپر جهان کیست؟

این سوال حتما خیلی ذهن شما را مشغول کرده است که بهترین رپر جهان کیه؟ امینم یکی از بهترین رپر های جهان است که حتما این موضوع را می دانید. امینم در سال 1972 متولد شد. از امینم می توان به عنوان یک اسطوره یاد کرد. کسی که کار هایش دنیا را تکان می دهد و طرفدارانش دیوانه وار عاشق او هستند. وی نخستین خواننده ای است که جایزه اسکار بهترین ترانه را گرفته است.

بهترین رپر مرد جهان

زمان آن رسیده تا بهترین خوانندگان رپ جهان مرد را به شما معرفی کنیم. کافیست تا با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا 5 تا از بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

امینم

امینم در سال 1971 متولد شد و توانست با تلاش فراوان راه های موفقیت را در زمینه موسیقی و سبک رپ طی کند. وی یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین رپر های جهان است که اگر کار های او را گوش داده باشید حتما متوجه این گفته خواهید شد.

توپاک

توپاک با نام اصلی توپاک آمار شکور به عنوان پدر رپ جهان شناخته می شود که در سال 1971 متولد شد و متاسفانه در 25 سالگی زندگی آن خاتمه یافت. از بهترین های هیپ هاپ می توان به توپاک اشاره کرد، فردی که خالق بهترین آلبوم های هیپ هاپ بود.

نوتوریوس ( بی آی جی ) 

از برترین و بهترین های دیگر رپ می توان نوتوریوس را نام برد که در کوتاه ترین زمان به شهرت بالایی رسید و خالق خیلی از آثار بود. لقب شاه نیویورک را به این رپر نسبت داده اند که همچنین همکاری های بسیار زیادی داشته است. متاسفانه وی در 24 سالگی از دنیا رفت.

فیفتی سنت

این رپر معروف علاوه بر رپ، در عرصه های تهیه کنندگی، تجارت و بازیگری نیز موفقیت های زیادی را کسب کرده است و در زمینه هیپ هاپ بسیار درخشیده است. وی اکنون یکی از پرطرفدار ترین رپر های جهان است که کار هایش طرفداران زیادی دارد.

جی زی

جی زی با نام اصلی شان کوری یکی از رپر های مشهور جهان است که علاوه بر رپ، در زمینه تجارت نیز به موفقیت رسیده است. همچنین کار هایش به طرز باورنکردنی به فروش می رسد که باعث شده جزو ثروتمندترین رپر ها به شمار بیاید.

بهترین رپر زن جهان

بهترین رپر زن جهان

خب با بهترین رپر های مرد جهان آشنا شدید. اکنون زمان آن رسیده است تا با برترین رپر های جهان زن نیز آشنا بشوید که در زیر به شما معرفی خواهند شد.

نیکی میناژ

از بهترین رپر های زن جهان می توان به نیکی میناژ اشاره کرد. وی اکنون 38 سال دارد و در 8 دسامبر سال 1982 متولد شده است. وی همچنین علاوه بر خوانندگی در زمینه بازیگری و ترانه سرایی فعالیت دارد و لقب جذاب ترین خواننده رپ را از آن خود کرده است.

لیدی ساورین

نام اصلی وی لوییز آماندا هارمان بوده که در سال 1985 متولد شده است. محل تولد وی لندن بود که دوره نوجوانی و جوانی خود را در آنجا گذراند. وی بر خلاف سایر خوانندگان زن به تیپ های اسپرت و پسرانه علاقه دارد و اکنون یکی از برترین های رپ است.

مگان ترینر

مگان ترینر در حال حاضر 27 سال دارد و در تاریخ 22 دسامبر سال 1993 متولد شد. وی اولین آلبوم خود را در سن 15 سالگی منتشر کرد و فعالیت خود را از سال 2009 آغاز کرده است. مگان توسط تک آهنگی که در سال 2014 در یوتیوب منتشر کرد توانست به شهرت بالایی برسد.

میز برت

میز برت با نام اصلی Cleopatra Humphrey یکی از رپر های مشهور جهان است. وی در 4 نوامبر سال 1988 متولد شد و هم اکنون 32 سال سن دارد. میز برت فعالت خود را از سال 2016 شروع کرد و رفته رفته به موفقیت بالایی رسید.

کشا

کشا با نام اصلی کشا رز سیبرت از موفق ترین زنان در زمینه رپ است. وی اکنون 33 سال سن دارد و در کالیفرنیا متولد شده است. وی نخستین آلبوم خود را به نام حیوان در سال 2010 منتشر کرد و آخرین آلبوم وی تاکنون جاده بلند نام دارد.

بهترین رپر جهان در سال 2021

بهترین رپر جهان در سال 2021

خب زمان آن رسیده تا بهترین رپر در سال 2021 را به شما معرفی کنیم. در تیتر های بالا بهترین رپر های جهان به شما معرفی شدند. ولی همیشه بهترینی وجود دارد که حتما حدس زد اید که اون کیست. بله کسی جز امینم نیست. این خواننده محبوب همه را دیوانه وار عاشق خود و کار هایش کرده است. امروزه همه و همه امینم را می شناسند. پس لقب بهترین رپر جهان متعلق به امینم است. لقب بهترین رپر جهان در سال 2020 نیز از آن همین خواننده مشهور است.

آهنگ بهترین رپر جهان

گفته شد که بهترین رپر جهان امینم است که کار ها و اثر هایش دیوانه کننده است. در ادامه 5 تا از بهترین کار های این خواننده محبوب به شما معرفی خواهد شد.

آهنگ lose Yourself

این آهنگ به طرز دیوانه کننده ای عالی و جذاب است که در ابتدا با آهنگی دلنشین شروع می شود و در ادامه با شروع خواندن امینم معنای واقعی آهنگ رپ را درک خواهید کرد. برای دانلود این آهنگ تنها کافیست تا نام آن را در گوگل جستجو و سپس دانلود کنید.

آهنگ Not Afraid

آهنگ Not Afraid یا نمی ترسم آهنگ دیوانه کننده دیگری از امینم که به محض گوش دادن آن دیوانه وار مجذوب آن خواهید شد. پیشنهاد ما به شما این است تا حتما این آهنگ بسیار جذاب را گوش دهید. این آهنگ حدودا 4 دقیقه است.

آهنگ The Monster

امینم این آهنگ را با همکاری ریحانا خوانده است که در صورت تمایل می توانید این آهنگ را هم به صورت صوتی و هم به صورت ویدئویی دانلود کنید. ریحانا نیز یکی از خواننده های مشهور خارجی است که در این موزیک با امینم همکاری داشته است.

آهنگ Rap God

و اما می رسیم به آهنگی که در زمان انتشار خود دنیا را تکان داد. آهنگ رپ گاد از امینم آهنگی باورنکردنی و جذاب بود که توانست توجه همه را به سوی خود جذب کند. پیشنهاد ما این است تا حتما و حتما این آهنگ را دانلود و گوش کنید.

آهنگ Renegade

این آهنگ در ابتدا با آهنگی آرام شروع می شود و در ادامه نیز روندی آرام را طی می کند ولی همچنان جذابیت خود را تا انتها داراست. اگر به رپ های امینم علاقه دارید این آهنگ برای شما بسیار مناسب است. می توانید این آهنگ را از وبسایت های ارائه دهنده رپ دانلود کنید.

بهترین رپر جهان امینم است؟

در جواب این سوال باید گفت بله. با این که رپر های زیادی در جهان وجود دارند و همچنین دارای شهرت بالایی هستند ولی می توان گفت که کار ها و آهنگ های امینم همیشه متفاوت و منحصر بفرد است به طوری که هر کس که آهنگ های او را گوش دهد دیوانه وار عاشق او و کار هایش خواهد شد. همچنین می توانید بهترین رپر های جهان را در ویکی پدیا جستجو کنید.

بهترین رپر فارسی جهان

رپر های زیادی به زبان فارسی مشغول کار و فعالیت هستند که هر کدام طرفدارن خاص خود را دارند که با توجه به نظر سنجی و تعداد شنودگان می توان به رپر هایی مانند یاس، پیشرو، هیچکس، شاهین نجفی، عرفان و … لقب بهترین رپر های فارسی را داد.

بهترین رپر تاریخ جهان

بد نیست تا سری بزنیم به گذشته ها، مسلما بهترین رپر تاریخ جهان کسی نیست به جر توپاک. توپاک با نام اصلی Tupac Amaru Shakur از بهترین رپر های تاریخ جهان است که کار هایش همیشه حرفی برای گفتن در زمینه رپ داشت. متاسفانه وی در سن 25 سالگی با مرگ خود از دنیای رپ خداحافظی کرد.

پیشرو بهترین رپر جهان شده است؟

بد نیست در ادامه نگاهی بیندازیم به بهترین رپر فارسی جهان. رضا پیشرو با نام اصلی محمدرضا ناصری یکی از خوانندگان رپ مشهور ایرانیست که کار های بسیار جذاب و پر قدرتی را به جامعه رپ تحویل داده است. وی متولد سال 1366 است و در زمینه های تهیه کنندگی و آهنگسازی نیز فعالیت دارد.

عکس بهترین رپر جهان

اگر به دیدن عکس های بهترین رپر جهان علاقه دارید می توانید تنها با جستجویی ساده به این عکس ها دسترسی پیدا کنید. همچنین دسترسی به این عکس ها در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام و توییتر امکان پذیر است. می توانید عکس بهترین رپر های جهان را به همراه خانواده ایشان در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی مشاهده کنید.

بهترین رپر های فارسی جهان

خب بهتر است تا با برخی از رپر های مشهور فارسی جهان آشنایی داشته باشید. در ادامه بهترین رپر های فارسی جهان به شما معرفی خواهد شد. پس تا انتهای این بخش با ما همراه باشید.

یاس

یاس با نام اصلی یاسر بختیاری یکی از بهترین رپر های فارسی در جهان است که در 30 خرداد سال 1362 متولد شده است. وی همچنین با چند تا از خوانندگان خارجی نیز همکاری داشته است. اولین آهنگ یاس “یادت نره” نام داشت که به صورت رسمی منتشر شد.

هیچکس

هیچکس با نام اصلی سروش لشکری یکی دیگر از خوانندگان مشهور رپ فارسی است که آهنگ هایش در میان جوانان بسیار محبوب است. وی در 19 اردیبهشت سال 1364 متولد شد و با آهنگ “تهران” که منتشر کرد به محبوبیت بالایی در بین جوانان رسید. او قدیمی ترین رپر ایران می باشد.

رضا پیشرو

نام اصلی وی محمدرضا ناصری بوده که آهنگ هاش همیشه دارای سبکی خاص است که همه را به سوی خود جذب می کند. وی در سال 1366 متولد شد و تاکنون 4 آلبوم رسمی منتشر کرده است که از آنان می توان جهنم، ساکت و دوران طلایی را نام برد. رضا پیشرو بهترین فلو در رپ فارسی را دارد.

سیجل

سیجل با نام اصلی سیاووش جلالی که در سال 1364 متولد شد یکی دیگر از خوانندگان مشهور رپ فارسی در جهان است. وی برای ادامه تحصیل در اواسط دوره پیش دانشگاهی به فرانسه مهاجرت کرد و سپس مدرک لیسانس شیمی را در پاریس اخذ کرد.

عرفان

عرفان یکی از محبوب ترین خوانندگان رپ در بین جوانان است که حتما آهنگ های او را شنیده اید. وی در سال 1362 در اصفهان متولد شد و توسط آلبوم از خانه تا گور در سال 1386 به شهرت بالایی رسید. همچنین وی مدیر یکی از سایت های شرط بندی است.

سوالات متداول

معروف ترین خواننده رپ جهان کیست؟

امینم معروف ترین خواننده رپ جهان است.

کدام رپر تا سن 25 سالگی عمر کرده است؟

توپاک تا سن 25 سالگی عمر کرده است.

در یوتیوب کدام رپر دارای شهرت بالایی است؟

امینم در یوتیوب دارای شهرت بالایی است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.