بهترین فلو در رپ را چه کسی دارد؟ معرفی بهترین های ایران و جهان

بهترین فلو فارسی برای کیست؟ در این مقاله به این سوال به صورت کامل پاسخ خواهیم داد همچنین در مورد مسائلی مانند بهترین های فلو در رپ جهان و بهترین فلو در آهنگ های رپ نیز مطالبی را برای شما ارائه خواهیم داد. در پایان نیز به چند سوال متداول که ممکن برایتان پیش بیاید پاسخ خواهیم داد پس در ادامه با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

بهترین فلو در رپ فارسی برای کیست؟

بهترین فلو در رپ فارسی برای کیست؟

در ابتدا بگذارید تا در مورد فلو در رپ اندکی صحبت کنیم. منظور از فلو در رپ چیست؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد. معنای این واژه در فرهنگ هیپ-هاپ طرز چینش و ادای واژه ها توسط شاعر و خواننده بر روی ریتم است.

رضا پیشرو

رضا پیشرو را که حتما می شناسید. وی یکی از بهترین های فلو در رپ فارسی است. وی توسط کار های قدرتمند خود به شهرت رسید. وی با افرادی مانند حصین، صادق، هیچکس و … همکاری داشته است و فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد. وی در عرصه های تهیه کنندگی موسیقی، اهنگسازی و رپر فعالیت دارد و در سال 1366 در 12 بهمن ماه متولد شد. وی اکنون 33 سال سن دارد.

 نیما نیموش

نیما نیموش نیز از بهترین های فلو در رپ به شمار می آید و از خوانندگان رپ ایرانی است. همچنین علاوه بر رپ در سبک هیپ هاپ نیز مهارت بالایی دارد و یکی از با استعداد ترین هاست. وی همچنین توسط کار های قدرتمند خود توانست در سطح جهان نیز بدرخشد. وی یکی از مشهور ترین هنرمندان ایرانیست که اکنون در زمینه هیپ هاپ مشغول فعالیت است.

حامد اسلش

اکنون در مورد یکی دیگر از بهترین های فلو در رپ صحبت خواهیم کرد یعنی حامد اسلش. از آهنگ های مشهور وی می توان به آهنگ چرخه حاصل همکاری وی با رض اشاره کرد که سعید دهقان آهنگسازی و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشت و در چهارم آذر سال 1397 این آهنگ را منتشر نمود. در صورت تمایل می توانید این آهنگ را به راحتی دانلود کنید.

محمد سانبوی

خب در ادامه نوبت به محمد سانبوی رسید. این رپر بسیار جوان و تکنیکی است که در کار های خود مهارت بسیار بالایی را به خرج داده است و می تواند الگویی برای سایرین باشد. محمد سانبوی در دنیای رپ سابقه زیادی ندارد ولی با تلاش و پشتکار زیاد توانست به مراحل بالایی از رپ و همکاری های بسیار برسد.

رض

در نهایت می رسیم به رض از خوانندگان برتر فلو در رپ. وی از رپر های زیر زمینی ایرانی است و در سبک رپ مشغول فعالیت است. وی توانسته در سبک هیپ هاپ بدرخشد و توجه بسیاری از علاقه مندان به این سبک را به سوی خود جذب کند. از توانایی های رض می توان به داشتن سبکی جالب و جذاب در شعر و آهنگ های وی اشاره کرد.

بهترین فلو در رپ در چه ترکی بود؟

بهترین فلو در رپ در چه ترکی بود؟

و اما بهترین آهنگ و فلو در رپ در چه ترکی بود؟ در ادامه نیز به این سوال پاسخ خواهیم داد و 5 مورد از بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

دیوونه 2 از بهترین فلو در رپ

ترک دیوونه 2 از رضا پیشرو دارای فلو و آهنگ بسیار جذاب است. این آهنگ در سال 1392 انتشار یافت و توانست توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. وی در این آهنگ از متن و آهنگی بسیار زیبا و تکنیکی استفاده کرده است. اما موضوع این آهنگ چیست؟ در این آهنگ در مورد وضعیت روانی و روحی خود سخن گفته است. این آهنگ از بهترین آهنگ های تاریخ رپ فارسی می باشد.

کلافگی

این آهنگ نیز مانند آهنگ قبلی در سال 1392 منتشر شد همچنین خواننده و خالق این اثر رضا پیشرو با نام اصلی محمدرضا ناصری است. از بهترین و قوی ترین کار های رضا پیشرو می توان به این اثر اشاره نمود که دارای سبکی جدید و قدرتمند است.

رنگی

خالق و خواننده این آهنگ رض است که آهنگسازی این آهنگ را ضیا انجام داده است. این ترک در سال 1392 منتشر شد و از قوی ترین اثر های رض است که در آن آدم ها را به صلح و خوبی دعوت کرده است. این آهنگ نیز از دلنشین ترین فلو های رپ است.

خدای فلو

آهنگ خدای فلو توسط علی اوج خوانده و منتشر شد و در زمان خود یکی از بهترین های فلو بود. علی اوج با نام اصلی علی ناصری برادر رضا پیشرو است و به همین دلیل خیلی زود به شهرت رسید و وجود برادرش در کنار او از دلایل اصلی موفقیت وی بود.

بهترین فلو در رپ از آن کیست؟

سوال اصلی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که بهترین فلو در رپ از آن کیست؟ جواب این سوال بسیار واضح است. بهترین فلو از آن رضا پیشرو با نام شناسنامه ای محمدرضا ناصری است. وی تاکنون کار های بسیار موفقی را تحویل جامعه موسیقی داده است و از آن می توان به عنوان بهترین فلو یاد کرد. البته علی اوج در اکثر بهترین فیت های رپ فارسی که با حصین و پیشرو و … خوانده شده حضور داشته است.

بهترین فلو در رپ جهان

بهترین فلو در رپ جهان

بهترین فلو جهان از آن چه کسانی است؟ در ادامه 10 تا از بهترین فلو رپ ها به شما معرفی خواهند شد تا جواب این سوال خود را بگیرید.

کانیه وست

کانیه وست از بهترین های فلو در رپ است که با خوانندگانی مانند جی زی و دریک و … همکاری داشته است. وی در سبک های موسیقی تجربی، پاپ و هیپ هاپ مهارت دارد و کیم کارداشیان از همسر های وی بوده است. وی در 8 ژوئن سال 1977 متولد شده است.

امینم از بهترین فلو در رپ

امینم از برترین های دنیای رپ و یکی از بهترین فلو ها در رپ است. از سبک های وی می توان به هیپ هاپ اشاره نمود و همسر وی کیمبرلی انه اسکات نام دارد. امیم علاوه بر رپ و هیپ هاپ در زمینه های بازیگری، تهیه کنندگی و … نیز مهارت دارد. وی متولد 17 اکتبر سال 1971 است.

دریک

از بهترین های فلو در رپ می توان به دریک اشاره کرد. وی تاکنون با نیکی میناژ و ریحانا نیز همکاری داشته است و از سبک هاب وی می توان هیپ هاپ و آر اند بی را نام برد. وی علاوه بر خوانندگی در زمینه های تهیه کنندگی و بازیگری نیز دارای مهارت بالایی است.

توپاک

توپاک را که حتما می شناسید. کسی که لقب پدر رپ جهان را از آن خود کرده است. وی یکی از بهترین های فلو در رپ است که علاوه بر خوانندگی در زمینه های ترانه سرایی و بازیگری نیز مهارت دارد. وی در سال 1996 در 13 سپتامبر بدنیا آمد و در 25 سال بعد فوت کرد.

جی کول

از بهترین های فلو در رپ جهان می توان به جی زی اشاره کرد. وی تاکنون با افرادی مانند جی زی و لامار نیز همکاری داشته است و اکنون در سبک هیپ هاپ مشغول فعالیت است. از مهارت های وی علاوه بر خوانندگی می توان به اهنگسازی و ترانه سرایی اشاره کرد.

جی زی

جی زی همکاری هایی با افرادی مانند جی کول و ریحانا داشته است و اکنون در سبک هیپ هاپ مشغول فعالیت است. بیانسه نیز همسر او است و علاوه بر خوانندگی در زمینه های مجری موسیقی و بازرگانی نیز مهارت دارد. وی متولد سال 1969 در 4 دسامبر است.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ از بهترین فلو در رپ

وی همکاری های بسیاری با افرادی مانند توپاک شاکور و دکتر دره داشته است و از بهترین های فلو در رپ جهان است. وی علاوه بر خوانندگی در زمینه های بازیگری و تجارت نیز مهارت دارد. وی متولد 20 اکتبر سال 1971 است و اکنون 49 سال سن دارد.

نوتوریوس بی.آی. جی

نوتوریوس بی.آی. جی از بهترین ها در زمینه فلو رپ به شمار می آید که با افرادی مانند توپاک همکاری داشته است و در سبک های هیپ هاپ، گنگستا رپ، ایست کوست هیپ هاپ نیز مهارت دارد. وی متولد سال 1972 در 21 مه است که تنها 24 سال عمر کرد.

nas

nas از برترین خوانندگان جهان است که با افرادی مانند اسنوپ داگ و جی زی همکاری هایی داشته است و در سبک های هیپ هاپ و ایست کوست رپ مشغول فعالیت است. و در تاریخ 13 سپتامبر سال 1973 متولد شد و اکنون 47 سال سن دارد.

اِیسَپ راکی

در نهایت می رسیم به اِیسَپ راکی، وی با خوانندگان همچون جوسی جی و دنی براون همکاری هایی داشته است و علاوه بر خوانندگی در سبک های تهیه کنندگی و بازیگری نیز مهارت دارد. وی اکنون در سبک هاپ هاپ مشغول فعالیت است و در تاریخ 3 اکتبر سال 1988 متولد شده است.

بهترین فلو در آهنگ های رپ

بهترین فلو در آهنگ های رپ را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه 5 تا از بهترین ترک های خفن فلو رپ به شما معرفی خواهد شد.

کلافگی از بهترین فلو در رپ

از بهترین فلو در آهنگ های رپ فارسی می توان به اهنگ کلافگی از رضا پیشرو اشاره کرد. این آهنگ یکی از برترین ها در زمینه فلو در رپ است که در بین طرفدار بسیار غوغا کرد. این آهنگ به راحتی از وب سایت های ارائه دهنده رپ قابل دانلود است.

هولوکاست

هولوکاست از بهترین آهنگ های دیگر رضا پیشرو است که حتما آن را گوش داده اید. برای دانلود این آهنگ کافیست تا تنها نام ان را در فضای گسترده اینترنت جستجو کنید و به ان دسترسی پیدا کنید. همچنین به صورت آنلاین نیز قابل گوش دادن است.

دندون ببر

دندون ببر آهنگ دیگری از رضا پیشرو است که طرفداران بسیاری را در زمان خود به سمت خود جذب کرد. این آهنگ را به صورت آنلاین نیز می توانید گوش دهید. رضا پیشرو از با تجربه ترین رپر های ایران است که آهنگ های بسیاری را تقدیم جامعه رپ کرده است.

قبرستون هیپ هاپ

در نهایت می رسیم به آهنگ قبرستون هیپ هاپ از خواننده برتر ایران یعنی رضا پیشرو. اگر از طرفداران وی باشید حتما آهنگ قبرستون هیپ هاپ را بسیار و بسیار گوش داده اید زیرا یکی از بهترین ها بود. برای دانلود می توانید به وب سایت های رپ فارسی مراجعه کنید.

رخص

بهتر است بدانید که برای مدت بسیار زیادی رکورد فست رپ کردن ایران دست اسلش بوده است. وی در جامعه رپ بسیار شناخته شده نیست ولی کار هایش همیشه حرفی برای گفتن داشت. حامد اسلش همچنین با چند تن از خوانندگان رپ دیگر همکاری هایی داشته است.

در نهایت پیشنهاد می کنیم مقاله رپ فارس را نیز بخوانید.

سوالات متداول بهترین فلو در رپ

آیا تک ناین یکی از فلو رپر ها است؟

وی بهترین فلو در رپ ها را خوانده است.

بهترین فلو رپ فارسی را که خوانده است؟

بهترین فلو رپ فارسی را رضا پیشرو خوانده است.

توپاک در چه سنی فوت کرد؟

توپاک آمار شاکور در 25 سالگی فوت کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.