قدیمی ترین رپر ایران و جهان کیست؟ برسی قدیمی ترین رپرهای مرد و زن

قدیمی ترین رپر را با ما بشناسید. در این مقاله به صورت کامل با قدمی ترین رپر و رپر های دیگر آشنا خواهید شد. سپس در ادامه قدیمی ترین خواننده ایران و جهان به شما معرفی خواهد شد. همچنین در مورد قدیمی ترین رپر های زن ایران و جهان نیز مطالبی را برای شما ارائه خواهیم داد. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

قدیمی ترین رپر کیست؟

قدیمی ترین رپر کیست؟

از قدیمی ترین رپر ها می توان به توپاک آمار شکور اشاره کرد. توپاک تا سن 25 سالگی به شهرت فراوان رسید ولی متاسفانه در همین سن یعنی 25 سالگی از دنیا رفت و با جهان رپ خداحافظی کرد. آهنگ های این رپر قدیمی در جهان اینترنت قابل دسترسی است.

قدیمی ترین رپر جهان کیست؟

از قدیمی ترین و با تجربه ترین رپر های جهان می توان به امینم اشاره کرد. امینم در آمریکا متولد شده و کار هایش طرفداران بسیاری دارد. وی همچنین موفق شده تا جوایز بسیاری را بگیرد. امینم همچنین دارای بیشترین بازدید در شبکه اجتماعی اینستاگرام و یوتیوب است.

قدیمی ترین رپر ایران چه کسی است؟

از قدیمی ترین و محبوب ترین رپر های ایرانی می توان به امیر تتلو با نام اصلی امیرحسین مقصودلو اشاره کرد. آهنگ های وی اکثرا مورد علاقه بسیاری از افراد قرار می گیرد. امیر تتلو اکنون در کشور ترکیه مشغول فعالیت و خوانندگی است.

قدیمی ترین آهنگ های رپر ها

قدیمی ترین آهنگ های رپر ها

اکنون زمان آن رسیده تا با چند تا از قدیمی ترین کار ها و آهنگ های رپر ها آشنا شوید. در ادامه به چند آهنگ اشاره خواهیم کرد که در خاطرات گذشته خود غرق شوید.

خوابم نمی بره

این آهنگ توسط امیر تتلو خوانده و منتشر شده است و از کار های پرطرفدار وی به شمار می آید. این آهنگ دارای متن و آهنگسازی بسیار دلچسب و در عین حال غمگین است. مطمئنا اگر به این آهنگ از امیر تتلو گوش کرده باشید عاشق آن خواهید شد.

یه سالیه 

این آهنگ را آرمین 2afm خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ از قدیمی ترین رپ های غمگین ایرانی است که باعث جذب بسیاری از طرفداران شده است. همچنین برای این آهنگ موزیک ویدئویی بسیار جذاب ساخته شده است که می توانید ان را دانلود و مشاهده کنید.

پیاده میشم

این آهنگ بسیار زیبا توسط خواننده محبوب ایرانی یعنی یاس خوانده و منتشر شده است. این آهنگ مفهومی انتقادی و اجتماعی دارد که در زمان انتشار خود غوغا بپا کرد. یاس با نام اصلی یاسر بختیاری از محبوب ترین و قدیمی ترین رپر های ایرانیست.

قدیمی ترین رپر ها

در ادامه این بخش 5 تا از قدیمی ترین رپر های جهان و قدیمی ترین خواننده های فارسی و آمریکایی به شما معرفی خواهد شد. پس تا انتهای این بخش با ما همراه باشید.

فیفتی سنت

از بهترین و قدیمی ترین خواننده های جهان می توان به فیفتی سنت اشاره کرد. وی کارنامه درخشانی دارد که آلبوم زیارت نامه باعث شهرت فراوان وی شد. نام اصلی وی کورتیس جیمز جکسون سوم است که در تاریخ ۶ ژوئیه سال ۱۹۷۵ متولد شده است.

عرفان

از محبوب ترین و قدیمی ترین خواننده های ایرانی می توان به عرفان اشاره کرد که کار هایش بین جوانان طرفداران بسیاری دارد. وی یکی از اعضای گروه زدبازی بوده است و به محض این که از ایران خارج گشت به گروه زدبازی پیوست. وی در شهر اصفهان بدنیا آمده است.

جی زی

از قدیمی ترین رپر ها می توان جی زی را نام برد. نام اصلی وی شان کوری کارتر بوده و یکی از رپر های آمریکایی است. جی زی در ۴ دسامبر سال ۱۹۶۹ متولد شده است و علاوه بر رپری، در زمینه های تجارت و تهیه کنندگی نیز فعالیت دارد.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ با نام اصلی کلوین کوردوزار بروداس جونیور یکی از باحال ترین و قدیمی ترین خوانندگان سبک های هیپ هاپ و رپ است. وی در ۲۰ اکتبر سال ۱۹۷۱ متولد شده است و یکی از رپر های معروف آمریکایی به شمار می آید.

آهنگ های قدیمی ترین رپر ها

تاکنون با قدیمی ترین خواننده ها اشنا شدید. پس در نتیجه بد نیست تا با برخی از آهنگ های قدیمی ترین رپر ها آشنا شوید. در ادامه 5 مورد به شما معرفی خواهد شد.

شبا کجایی

خواننده این آهنگ قدیمی و محبوب آرمین 2afm است که اندکی قبل تر به شما معرفی شد. این آهنگ دارای متن و آهنگ سازی بسیار جذاب و غمگین است به طوری که شما را در خاطرات غرق خواهد کرد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما این آهنگ را گوش دهید.

خودت را از دست دادی

خواننده این آهنگ بسیار جذاب، خواننده پرطرفدار دنیا یعنی امینم است. این آهنگ توانست برنده جایزه اسکار بشود و همچنین به عنوان تیتراژ این فیلم انتخاب شد. اگر به گوش دادن این آهنگ علاقه دارید به راحتی می توانید آن را دانلود کنید.

به من نگاه کن

این آهنگ توسط سه خواننده مشهور یعنی کریس براون و لیل واینا و بوستا خوانده شده است که موفق شد شهرت بالایی را کسب کند. در صورت تمایل می توانید این آهنگ را از وب سایت های ارائه دهنده آهنگ های رپ دانلود کنید.

عاشق خودت باش

امینم باز هم گل کاشت، امینم این بار هم با خواندن و منتشر کردن این آهنگ توانست جایزه اسکار را از آن خود کند. این آهنگ از قدیمی ترین کار های عالی امینم است که باز هم توانست جایزه دیگری از ام تی وی را از آن خود کند.

وزوس

این آهنگ توسط یکی از قدیمی ترین رپر های جهان و همچنین آمریکا یعنی کانیه خوانده و منتشر شده است. این آلبوم یکی از شاهکار های کانیه به شمار می آید. وی دارای استعدادی بالا در زمینه موسیقی رپ است که در صورت تمایل می توانید آهنگ های وی را دانلود کنید.

قدیمی ترین رپر زن جهان کیست؟

از قدیمی ترین رپر های زن جهان می توان دابرت را نام برد. دابرت نخستین کار خود را از سال 1994 آغاز کرد و پس از کسب موفقیت های بسیار، هنر خود را به صورت حرفه ای ادامه داد. گفته می شود که استعداد او نخستین بار در سال 1992 کشف شد.

قدیمی ترین رپر زن ایران کیست؟

قدیمی ترین رپر زن ایران کیست؟

به طور کلی لقب نخستین و قدیمی ترین خواننده زن ایرانی از آن سالومه ام سی است که استعداد و توانایی بالایی در زمینه هنری خود دارد. از توانایی های وی می توان اهنگسازی، ترانه نویسی و خوانندگی را نام برد. همچنین دارای فعالیت حرفه ای در سبک هیپ هاپ است. وی اکنون 35 سال سن دارد و متولد 23 اکتبر 1985 است. وی از سال 2002 فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون مشغول بکار است.

قدیمی ترین رپر گنگ جهان

از قدیمی ترین رپر های گنگ جهان می شود به توپاک آمار شکور اشاره نمود. وی یکی از با استعداد ترین خوانندگان در سبک رپ بود و موفقیت های بسیاری را کسب کرد. این خواننده بی نظیر در سال 1971 متولد شد و در 25 سال بعد از دنیا رفت. جامعه رپ همیشه جای خالی او را حس خواهد کرد.

قدیمی ترین رپر های اروپایی

در نهایت بهتر است تا با قدیمی ترین رپر های اروپایی آشنا شوید. در ادامه 5 تا از مشهور ترین رپر های قدیمی اروپایی به شما معرفی خواهند شد. تا انتهای این بخش با ما همراه باشید.

دیامز

از رپر های قدیمی فرانسوی می توان دیامز را نام برد. دیامز در تاریخ 25 ژوئیه سال 1980 متولد شد و با سرعتی بالا راه های موفقیت را سپری کرد. این خواننده مشهور در قبرس متولد شده و در سبک های رپ و هیپ هاپ و ریتم و بلوز و هیپ هاپ سئول به صورت حرفه ای مشغول فعالیت است.

ریدان

این خواننده مشهور اهل کشور فرانسه است که در تاریخ 23 ژوئن سال 1975 متولد شده است. ریدان اکنون 45 سال دارد و فعالیت خود را از سال 2004 آغاز کرد که در ان زمان 29 سال سن داشت. علاوه بر خوانندگی در زمینه بازیگری مهارت دارد.

عبدالملک

عبدالملک فرانسوی بوده و علاوه بر خوانندگی در زمینه بازیگری و کارگردانی نیز مهارت دارد. وی در مارس سال 1975 چشم به جهان گشود. عبدالملک برای نخستین بار فعالیت هنری خود را از سال 1988 شروع کرد، به عبارتی از 13 سالگی مشغول فعالیت شد.

آنا ماریا مرینو تیخوکس

جالب است بدانید که آنا ماریا مرینو تیخوکس ملیتی فرانسوی شیلیایی دارد و در حال حاضر در کشور فرانسه زندگی می کند. وی در تاریخ 22 ژوئن سال 1977 به دنیا آمد و جزو قدیمی ترین خواننده های اروپایی است. وی اکنون 43 سال سن داشته و در سبک های هیپ هاپ و رپ و پاپ مشغول فعالیت است.

کنزا فرح

کنزا فرح فرانسوی است و میلتی عربی دارد. وی در الجزایر بدنیا آمده است. اولین آلبوم وی اوثنتیک نام دارد که در بین طرفداران رپ دارای محبوبیت بالایی است. وی فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 2007 آغاز کرد. او در تاریخ 8 ژوئیه سال 1986 متولد شده است و فرح نام هنری اوست.

سوالات متداول

سوالات متداول قدیمی ترین رپر
قدیمی ترین آهنگ آرمین 2afm چیست؟

قدیمی ترین آهنگ آرمین 2afm، چیشد صدا قطع شد و شبا کجایی نام دارد.

قدیمی ترین آهنگ های امیر تتلو چه نام دارند؟

از قدیمی ترین آهنگ های امیر تتلو می توان خونه خوبه و بذار تو حال خودم باشم و خوابم نمی بره را نام برد.

قدیمی ترین رپر زن ایرانی کیست؟

جایگاه قدیمی ترین خواننده زن ایرانی از آن سالومه ام سی است.

5/5 - (1 امتیاز)
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.