بیوگرافی پریسا پور مشکی (پور بلک) با فیلم های دیده نشده او

در فضای مجازی و به خصوص شبکه های اینستاگرام، یوتیوب و آپارات، افرادی هستند که اصطلاحا به آن ها واینر یا یوتیوبر می گویند. این افراد فیلم یا کلیپ هایی با مضمون های مختلف از خود و یا با همکاری دوستان و آشنایانشان ضبط و منتشر می کنند. اگر اهل اینستاگرام و فضای مجازی باشید، حتما یکی از این افراد را به نام پریسا پور مشکی می شناسید که او نیز در این فضا فعالیت می کند. اگر علاقه دارید درباره این واینر با استعداد اطلاعات بیشتری کسب کنید و یا از طرفداران او هستید، خواندن این مطلب را از دست ندهید و تا انتهای آن همراه ما باشید.

پریسا پور مشکی کیست؟

پریسا پور مشکی کیست؟

 پریسا پور مشکی در 11 تیر سال 1380 در اهواز خوزستان متولد شده است. تحصیلات او تا مقطع دیپلم و در رشته تجربی می باشد و دیگر علاقه ای به ادامه تحصیل نداشته است. او از سال 1394 در سن 14 سالگی، ساخت کلیپ هایی با محتوای طنز را به شخصی شروع کرد و در سال 1398 به پیشنهاد خانواده اش، کلیپ های خود را در فضای مجازی و اینستاگرام منتشر می کند. با انتشار کلیپ هایش با استقبال مردم رو به رو شد و به سرعت کلیپ های او در اینستاگرام دست به دست شد و بازدید چند میلیونی گرفت. اکنون او یکی از واینر های معروف و محبوب در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام است. او با خلق شخصیت های مختلف از خودش بسیار محبوب شده است و مردم از او استقبال می کنند. مردم و طرفدارانش او را به پور بلک که از فامیلش گرفته شده است، می شناسند و خود او نیز با همین نام در فضای مجازی فعالیت می کند.

پریسا پور مشکی چگونه معروف شد؟

معروفیت افراد معروف در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام، به پخش یک باره یکی از کلیپ های آن ها بر می گردد. در این فضا یک فیلم و یا یک کلیپ به صورت خیلی زیاد، وایرال و پخش می شود و فرد به سرعت مخاطب جذب می کند. این اتفاق دقیقا به همین صورت برای پریسا پور مشکی افتاد. با انتشار یکی از کلیپ های طنز او در اینستگرام، تلگرام، یوتیوب و آپارات او به سرعت شناخته شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد. او در زمینه تولید محتوای طنز بسیار موفق است و یکی از واینر هایی است که مردم او را دوست دارند.

شغل پریسا پور مشکی چیست؟

شغل پریسا پور مشکی چیست؟

پریسا پور مشکی یک طنز پرداز است. او در زمینه ساخت فیلم و کلیپ های طنز فعالیت می کند. در فضای مجازی به کسی که کلیپ طنز می سازد و منتشر می کند، واینر می گویند. بنابراین پور مشکی به حرفه واینری که امروزه بسیار در بورس است، مشغول است.

عکس های این واینر را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر و با پیشرفت کردن ابزار جستجو در بستر اینترنت، شما به راحتی می توانید عکس هر فرد معروف و مشهوری را در فضای مجازی مشاهده کنید. پریسا پور مشکی یا پور بلک یکی از واینر های بسیار معروف است که عکس های بسیاری از او در اینترنت وجود دارد. برای دیدن عکس های او فقط کافی است که نام او را به صورت فارسی و یا حتی انگلیسی در قسمت جستجوی مرورگر های مختلفی مثل گوگل وارد کنید. پس از این کار خواهید دید که عکس و حتی فیلم های بسیاری از او برای شما به نمایش در می آیند. علاوه بر این ها، این واینر با استعداد، در شبکه های اجتماعی بسیاری مانند اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کند که شما از طریق پیدا کردن صفحه او و یا صفحه هواداران او، می توانید عکس های او را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام پریسا پور مشکی چیست؟

پیج اینستاگرام پریسا پور مشکی چیست؟

کسانی که در حوزه ساخت کلیپ ها چه به صورت آموزشی و چه طنز فعالیتی انجام می دهند، اگر در رسانه های ملی فعالیت و هم چنین معروفیتی نداشته باشند، برای این که کار خود را از جایی شروع کنند و بتوانند خود را به مردم معرفی کنند، از شبکه های مجازی و به خصوص اینستاگرام استفاده می کنند. اینستاگرام شبکه ای است که امکانات بسیاری برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم دارد و تنها فضای مجازی این چنینی است که در ایران فیلتر نمی باشد. برنامه ای با این امکانات و چنین ویژگی مهمی (فیلتر نبودن) بهترین مکان و بستر برای این افراد است که بتوانند دیده شوند و مخاطب جذب کنند.

پریسا پور مشکی یکی از کسانی است که فعالیت خودش را در این پلتفرم شروع کرده است و با گذشت زمان بسیار کمی توانست دیده و شناخته شود. پریسا فعالیت خودش را در این شبکه از سال 1394 شروع کرده است و تا کنون موفق به جذب 4.3 میلیون فالوور (دنبال کننده) و مخاطب شده است. آدرس پیج او در این شبکه pooorblack می باشد که به صورت روزانه از خودش فیلم و کلیپ هایی را در قالب پست و استوری منتشر می کند و با مخاطبان و طرفداران خود به اشتراک می گذارد.

درآمد این واینر چقدر است؟

درآمد این واینر چقدر است؟

کسانی که به صورت گسترده در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کنند، چه اینفلوئنسر باشند، چه بلاگر موضوعات مختلف و چه واینر و طنز پرداز، می توانند از راه مختلفی از این شبکه های مجازی درآمد کسب کنند. اتفاقا امروزه کسب درآمد از این شبکه های اجتماعی بسیار باب شده است و همگی به دنبال راهی برای کسب درآمد در این پلتفرم ها هستند. یکی از راه های کسب درآمد در این شبکه ها، گرفتن تبلیغات از سایر افراد با حرفه های متفاوت و متنوع است. پور مشکی نیز با مخاطب بالایی که در شبکه اینستاگرام دارد، به راحتی می تواند درآمدی میلیونی از راه تبلیغ درآمد کسب کند.

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از شبکه های مجازی، تشویق کردن مخاطبان خود به دیدن کلیپ های آن ها در شبکه یوتیوب است. کاری که اکنون اکثر فعالین شبکه اینستاگرام انجام می دهند. زیرا یوتیوب برای بازدید هایی که افراد از کلیپ فرد مورد نظر انجام می دهند، پول می دهد. پور مشکی نیز با پخش کلیپ هایش در این شبکه و پخش تبلیغاتی در این کلیپ ها از شبکه یوتیوب نیز درآمد کسب می کند. اما او تا کنون در هیچ رسانه ای از میزان درآمد خود از شبکه های اینستاگرام و یوتیوب صحبتی نکرده است و هیچ مصاحبه ای نیز در این باره انجام نداده است و اطلاعات دقیقی از میزان درآمد او موجود نمی باشد.

این واینر چه حاشیه هایی داشته است؟

در فضای مجازی و فعالیت در آن به عنوان یک واینر، همیشه حواشی به دنبال دارد. علاوه بر این حاشیه های زندگی شخصی و خانوادگی نیز او وجود دارد که پرداختن به همه آن ها در این مقاله ممکن نیست. اگر علاقه مند هستید درباره حواشی پور مشکی اطلاعاتی به دست آورید، فقط کافی است نام او را در مرورگر گوگل جستجو کنید.

فیلم های پریسا پور مشکی را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم های پریسا پور مشکی را در کجا مشاهده کنیم؟

با پیشرفت کردن ابزار جستجو در اینترنت، شما خیلی راحت می توانید هر فیلم و کلیپی را از هر کسی مشاهده کنید. فقط کافی است در در مرورگری هم چون گوگل نام شخص مورد نظر خود را وارد کنید. به سرعت لیستی از کلیپ های او به شما نشان داده می شود و می توانید نسبت به مشاهده آن ها اقدام کنید. هم چنین این واینر معروف، در شبکه های مجازی بسیاری از جمله آپارات، اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کند. شما می توانید از این برنامه ها برای دیدن کلیپ های پریسا پور مشکی استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام و آیدی او را وارد کنید و کلیپ های او را بیابید و مشاهده کنید.

همسر پریسا پور مشکی کیست؟

همسر پریسا پور مشکی کیست؟

او تا کنون در هیچ رسانه ای چه رسمی و چه غیر رسمی، عنوان نکرده است که متاهل می باشد. بنابراین او مجرد است و همسری ندارد. برخی از سایت های زرد، شایعاتی مبنی بر ازدواج او مطرح می کنند که همگی کذب هستند و واقعیت ندارند.

دانلود فیلم های پریسا پور مشکی

برای دانلود هر فیلمی، چندین راه وجود دارد. یکی از ساده ترین راه ها، این است که نام او را در قسمت جستجوی مرورگری هم چون گوگل وارد کنید. خواهید دید که بیشتر فیلم های او برای شما به نمایش در می آیند و می توانید برای دانلود و مشاهده آن ها اقدام کنید.

پریسا پور مشکی چه سالی فعالیت خود را آغاز کرد؟

پریسا پور مشکی چه سالی فعالیت خود را آغاز کرد؟

او فعالیت در عرصه طنز را در سال 1394 آغاز کرده است ولی به طور رسمی شروع فعالیتش در شبکه اینستاگرام از سال 1398 است. در همین زمان بود که او کم کم معروف شد و اکثر مردم کلیپ های طنز او را دیدند.

پریسا پور مشکی کجا زندگی می کند؟

او متولد جنوب کشور و در استان خوزستان و شهر اهواز است. در سال 1384 خانواده او به شهر ری نقل مکان کردند و ساکن آن جا شدند. اما آن ها اکنون در تهران ساکن هستند و آن جا زندگی می کنند.

بررسی ولاگ های پریسا پور مشکی

بهتر است بدانید در حال حاضر ضبط و ساخت ولاگ در میان سلبریتی‌ های مجازی به ویژه کسانی که در یوتیوب فعالیت می‌ کنند بسیار رایج و متداول شده است. حال گفتنی است از زمانی که پریسا پور مشکی بلاگر معروف ایرانی فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرده است نیز به ساخت ولاگ می‌ پردازد. با توجه به این که پریسا ولاگ های خود را با موضوعات مختلف و جذاب همچون ولاگ خرید، ولاگ سفر، ولاگ تست غذا و غیره ضبط می‌ کند. به همین دلیل تا به اکنون تمام ولاگ های او مورد استقبال کاربران یوتیوب به ویژه طرفداران و مخاطبانش قرار گرفته اند.

حال گفتنی است که خیلی از افراد بیان کردند که با مشاهده ولاگ‌ های این سلبریتی مجازی توانسته اند بیشتر با او و سبک فعالیت‌ هایش آشنا شوند. حال اگر از طرفداران پریسا هستید و تمایل دارید تا به مشاهده ولاگ های او به ویژه ولاگ پریسا پور مشکی مسافرت، ولاگ پریسا پور مشکی جدید، ولاگ پریسا پور مشکی طولانی و غیره بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب پریسا مراجعه نمایید. هم چنین ناگفته نماند که در چنل یوتیوب او علاوه بر ولاگ می‌ توانید اکثر ویدیوهای محبوب این بلاگر همچون سریال پریسا پور مشکی طولانی جدید، پریسا پور مشکی چالش های او، پریسا پور مشکی انواع کلیپ های طنز او و غیره را نیز جستجو و مشاهده نمایید.

شغل اصلی این تیک تاکر چیست؟

با توجه به این که پریسا پور مشکی در طول روز مدت زمان نسبتا طولانی را صرف فعالیت در فضای مجازی می کند. به همین دلیل خیلی از افراد کنجکاو هستند تا بدانند شغل او چیست و چگونه درآمدزایی می‌ کند. در این باره بهتر است بدانید که پریسا مدتی است که به عنوان بلاگر فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرده است و این روزها با توجه به این که دنبال کنندگان بسیار زیادی در اینستاگرام دارد. به همین دلیل توانسته از طریق این شبکه اجتماعی یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند و به عنوان بلاگر هم شناخته می شود.

گفتنی است که پریسا در اینستاگرام از طریق اسپانسرینگ و تبلیغات برای پیج‌ های مختلف درآمدزایی می‌ کند. هم چنین خیلی از افراد بر این باورند که در حال حاضر درآمد این بلاگر از خیلی از شغل‌ های مهم در ایران بیشتر است. او از طریق بلاگری توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و در طول روز میلیون‌ ها تومان از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام بدست می آورد.

هم چنین ناگفته نماند که مدتی است پریسا فعالیت خود را به عنوان یوتیوبر در شبکه یوتیوب هم شروع کرده است. او توانسته از طریق یوتیوب و بازدید ویدیوهایی که در چنل خود آپلود می‌ کند نیز یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد که در حال حاضر پریسا پور مشکی به عنوان بلاگر و یوتیوبر در فضای مجازی مشغول به فعالیت است و از طریق دنیای مجازی توانسته منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد.

پریسا پور مشکی و روبرو شدن با ترس هایش

در حال حاضر پریسا فعالیت گسترده‌ ای در یوتیوب انجام می‌ دهد و هر چند وقت یکبار ویدیو جدیدش را در چنل خود آپلود می‌ کند. حال گفتنی است که مدتی قبل پریسا یک چالش با عنوان رو به رو شدن با ترسام را ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود کرد. پریسا در این ویدیو به صورت کامل با ترس‌ هایی که از زمان بچگی داشته روبرو شده و به ترس‌ هایش ری اکشن نشان داده است. حال این ویدیو با توجه به این که پریسا ری اکشن‌ های جالبی نسبت به ترس‌ هایش از خود نشان داده بسیار جالب بوده و از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده است.

جالب است بدانید که این ویدیو با توجه به این که از بازدید بسیار خوبی برخوردار شد و مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب به ویژه مخاطبان و طرفداران پریسا قرار گرفت. به همین دلیل این چهره معروف تصمیم گرفت تا چالش رو به رو شدن با ترسام قسمت دو را نیز ضبط و منتشر کند. این قسمت هم بسیار جذاب و دیدنی بوده است. در قسمت دو این چالش پریسا بیشتر با حیواناتی که از آن ها می‌ ترسیده رو به رو شده است.

این قسمت نیز همانند قسمت اول از بازدید بسیار خوبی برخوردار شد و مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب قرار گرفت. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این دو قسمت از چالش رو به رو شدن پریسا با ترس‌ هایش بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب او مراجعه نمایید.

کلیپ های پریسا پور مشکی آنباکسینگ

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این روزها ضبط ویدیوهایی با عنوان آنباکسینگ در میان بلاگرها و یوتیوبرهای ایرانی بسیار رایج و متداول شده و مورد استقبال خیلی از کاربران فضای مجازی نیز قرار گرفته است. با توجه به این که خیلی از کاربران فضایی مجازی از این نوع ویدیوها خوششان می‌ آید و این مدل از ویدیوها از بازدید بسیار بالایی برخوردار می‌ شوند. به همین دلیل از زمانی که پریسا فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرده است نیز به ضبط و ساخت این مدل از ویدیوها می‌ پردازد.

حال گفتنی است که پریسا تا به اکنون ویدیوهایی همچون ویدیو آنباکسینگ باحال‌ ترین اسباب بازی دنیا، ویدیو آنباکسینگ وسایل اتاق، ویدیو آنباکسینگ کیوت‌ ترین عروسک باربی، ویدیو آنباکسینگ بستنی ساز، ویدیو آنباکسینگ خفن‌ ترین ربات و غیره را ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که پریسا معمولاً این ویدیوها را در کنار سایر دوستان خود و یا حتی بلاگرهای معروف دیگر ضبط و منتشر می کند. به همین دلیل اکثر این ویدیوها از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده‌ اند.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده تمام ویدیوهای آنباکسینگ پریسا پور مشکی بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب او مراجعه نمایید. گفتنی است در حال حاضر با توجه به این که ویدیوهای آنباکسینگ پریسا مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته است. به همین دلیل در حال حاضر ویدیوهای آنباکسینگ این بلاگر در اینترنت هم موجود می باشد.

ماجرای پریسا پور مشکی سفر به کیش

چندی قبل پریسا پورمشکی بلاگر مشهور ایرانی که ساکن تهران است به همراه برخی از دوستانش به کیش سفر کرد. حال او از سفر خود به کیش یک ولاگ کوتاه ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود کرد که این ولاگ از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد. چرا که پریسا این مسافرت را به همراه برخی از دوستان خود که به عنوان بلاگر هم شناخته می‌ شوند رفته است. حال گفتنی است که در این ولاگ پریسا می‌ توانید به صورت کامل به تمام جاهایی که این بلاگر به همراه دوستان خود همچون پاساژ‌های خرید، رستوران‌ ها، مراکز دیدنی و غیره را رفته است مشاهده نمایید.

بررسی خانواده پریسا پور مشکی

بهتر است بدانید پریسا از زمانی که فعالیت خود را به صورت جدی در فضای مجازی شروع کرده است. زندگی شخصی‌ خود را از حرفه اش جدا نگه داشته و تا به اکنون در مورد اعضای خانواده خود با مخاطبانش صحبتی نکرده است. هم چنین او تا به امروز هیچگونه تصویر و یا کلیپی از مادر و پدرش در صفحه شخصی خود منتشر نکرده است. به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در مورد خانواده او در دسترس نمی باشد.

حال خیلی از افراد بر این باورند که پریسا با به دور نگه داشتن اعضای خانواده خود از فضای مجازی سعی دارد تا آن ها را از حاشیه و هیاهو دور نگه دارد. به این گونه خانواده‌ اش بتوانند به دور از هیاهو فضای مجازی به زندگی عادی خود بپردازند و مشکلی برای آن ها به وجود نیاید.

این واینر اصالتش به کجا بر می گردد؟

اگر از طرفداران پریسا پور مشکی هستید و یا این که فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنید. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پریسا در یک خانواده کم جمعیت در خوزستان به دنیا آمده و بزرگ شده است. البته ناگفته نماند که سال ها قبل او به همراه خانواده‌ اش به تهران نقل مکان کرده اند و در حال حاضر ساکن تهران هستند. حال این موضوع را هم باید افزود که چندی قبل پریسا تصمیم گرفت تا در تهران مستقل شود. به همین دلیل یک خانه در نزدیکی خانواده‌ اش اجاره کرد و در حال حاضر در خانه خود زندگی می‌ کند و به فعالیت‌ هایش می‌ پردازد.

دوستی پریسا پور مشکی و سرنا امینی

سرنا امینی یکی دیگر از بلاگرهای مشهور اهل ایران به شمار می‌ رود که در حال حاضر در اینستاگرام دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد. حال بهتر است بدانید که چندی قبل پریسا و سرنا از طریق اینستاگرام و حرفه‌ شان با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی تا جایی ادامه پیدا کرد که در حال حاضر آن ها به دوستان صمیمی یکدیگر تبدیل شده‌ اند. هم چنین ناگفته نماند که این دو بلاگر مشهور تا به اکنون در کنار یکدیگر ویدیوهای طنز و جالبی را نیز ساخته و در صفحات مجازی خود منتشر کردند که این ویدیوها از بازدید بسیار بالایی هم برخودار شده اند.

سوالات متداول

بیوگرافی پریسا پور مشکی چیست؟

پریسا پور مشکی متولد 11 تیر سال 1380 در اهواز است. او یکی از طنز پردازان اینستاگرام است و در این شبکه بسیار طرفدار دارد و محبوب است.

درآمد پریسا پور مشکی چقدر است؟

او تا کنون در مصاحبه از میزان درآمد خود صحبتی نکرده است.

پریسا پور مشکی کجا زندگی می کند؟

او اکنون با خانواده خود در تهران زندگی می کند.

3.5/5 - (4 امتیاز)
behnaz
behnaz
مدیر مسئول بخش اخبار سلبریتی های خارجی و بیوگرافی ها در مجموعه ایرانیان سلبریتی از سال 2020 هستم.