بیوگرافی آیس کیوب (Ice Cube) رپر و فیلمنامه نویس آمریکایی

آیس کیوب  یک بازیگر، فیلم نامه نویس و خواننده سبک رپ آمریکایی می باشد که کار خود را با عضویت در گروه هیپ هاپ سی آی ای آغاز کرد و سپس به گروه مشهور دیگری به نام ان دبلیو ای ملحق شد. این خواننده مضامین بیشتر آهنگ های خود را به سبک های خشن و سیاسی انتخاب می کند و یکی از افراد برجسته سبک گنگستا که به سبک رپ می باشد، به شمار می رود. شبکه تلویزیونی ام تی وی او را به عنوان هشتمین خواننده رپ برتر جهان انتخاب کرده است و گفته می شود که دیس بک او به گروه ان دبلیو ای یکی از دیس بک هایی است که جواب ندارد. فیلم بچه های نام کامپتن بر اساس زندگی او ساخته شده است که نقشش را پسر او بازی می کند و در این فیلم او به عنوان یکی از برترین گنگستا رپر یاد می شود. اگر می خواهید در مورد ice cube این نابغه اطلاعات بیشتری بدست بیاورید با ما با ادامه مقاله همراه سایت ایرانیان سلبریتی باشید.

بیوگرافی آیس کیوب

بیوگرافی آیس کیوب 

اوشا جکسون که نام هنری آن آیس کیوب است در 15 ژوئن سال 1969 به دنیا آمده است. او بازیگر، فیلم نامه نویس و خواننده رپ آمریکایی می باشد که فعالیت های حرفه ای خود را با گروه هیپ هاپ سی آی ای آغاز کرد و سپس از این گروه جدا شد و به گروه مشهور ان دبلیو ای ملحق شد. او یک برادر بزرگتر از خود دارد و یک خواهر ناتنی نیز داشت که زمانی که 12 سالش بود به قتل رسید. زمانی که در دبیرستان جورج واشینگتن درس می خواند، شعرهای رپ می نوشت و با دوستان خود چالش هایی را برگزار می کردند. سپس این رپر به دبیرستان ویلیام هاوارد منتقل شد و در آنجا دوباره شعر رپ نوشت و آنها را ضبط کرد و سپس با گروه ان دبلیو ای آنها را تبدیل به ترانه کرد. درست از همانجا بود که دوران طلایی این خواننده شروع شد و نامی برای خود دست و پا کرد.

 آیس کیوب کیست

 آیس کیوب کیست

یک خواننده رپ است که زمانی که تنها 16 سال داشت در گروه سی آی ای عضو شد اما پس از آن از این گروه جدا شد و به گروه ان دبلیو ای پیوست. در این گروه او به عنوان رپر برتر فعالیت می کرد و هدایت این گروه را بر عهده داشت. او شعرهایش را خود می نوشت و در سال 1988 میلادی آلبوم Straight Outta Compton را به بیرون داد. پس از آن درگیری های لفظی با برخی از اعضای گروه داشت و در نهایت در سال 1990 میلادی از این گروه خارج شد. پس از آن او آلبوم های تکی خود را به نام فراری شماره یک آمریکا بیرون داد. سپس چندین آلبوم موفق دیگر را هم به ب ازار عرضه کرد و به شهرت جهانی رسید. پس از چهارمین آلبوم موفق او که در سال 1993 میلادی به بیرون عرضه شدف او روی ساختن فیلم تمرکز کرد که البته در کنارش برای رپرهای دیگر نیز آلبوم هایی تهیه می کرد که می توان به Mack 10، Mr Short Khop و Kausion اشاره کرد.

دلیل مسلمان شدن آیس کیوب چه بوده است؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مورد آیس کیوب وجود دارد، موضوع مسلمان شدن او است. او همیشه و در هر حالی اعلام می کند که به دین اسلام علاقه زیادی دارد و از تمامی دستورات آن پیروی می کند. او در برخی از مواقع به مساجد می رود و نماز می خواند و می گوید که اعتقاد قلبی خاصی به این کار دارد و آرامش می گیرد.

مسلمان شدن این خواننده یک موضوع شخصی است که او در این مورد گفته است که مسلمان بودن من یک معامله بین من و خدای من است. آیس کیوب ویدئویی را منتشر کرده است که در این مورد می گوید که هیچ کجا چیزی شبیه به اسلام ندیده و تا کنون مسلمان شدن برای او بسیار خوب بوده است. می توانید به اینترنت مراجعه کنید و این ویدئو را تماشا کنید.

آیس کیوب علیه ان دبلیو ای

اوایل دهه 90 میلادی درگیری آیس کیوب با گروه ان دبلیو ای زیاد شده بود و او گروه را ترک کرد. آلبوم Straight Outta Compton در حال آماده شدن بود و بسیاری از ترانه های آن را آیس کیوب سروده بود، اما متوجه شد که پول خوبی به او پرداخت نمی کنند. پس از خروج آیس کیوب، گروه ان دبلیو ای حدود 5 ماه بعد، آلبومی به نام EP 100 Miles and Runnin را منتشر کرد که ترانه ای به نام 100 Miles and Runnin در آن وجود داشت.

محتوای این ترک در مورد خارج شدن این خواننده از گروه بود و در این ترک کنایه های مختلفی مانند بزدل بودن را به آیس کیوب نسبت دادند. در سال 1990 این خواننده سه ترانه منتشر می کند که نام آن ها Jackin’ For Beats، dead homies و I Gotta Say What Up بود که در آن گروه ان دبلیو ای را هدف قرار داده بود.

گروه NWA آلبوم NIGGAZ4LIFE را به عنوان دومین آلبوم خود منتشر کردند و به صورت تحقیر آمیزی در مورد آیس کیوب صحبت کرده بودند که این موضوع باعث بیش تر شدن دشمنی آیس کیوب و این گروه شد. اعضای این گروه و آیس کیوب مدام در حال دیس کردن یک دیگر بودند و تا حد زیادی در خارج از دنیای موسیقی هم این درگیری ادامه داشت.

درسال 1991 برنامه ای به نام Dee Barnes منتشر می شد که مجری این برنامه در مورد این درگیری صحبت می کرد و بیان کرده بود که بخش اعظمی از فعالیت های گروه ان دبلیو ای را آیس کیوب انجام می داد و پس از رفتن او، گروه دیگر تمام شد. این ماجرا باعث شد که اعضای این گروه به این مجری حمله کنند.

آهنگ آیس کیوب

کدام رپرها آیس کیوب را دیس کرده اند؟

همان طور که می دانید دیس کردن در دنیای رپ بسیار طبیعی است و تا کنون دیس های بسیاری بین این خوانندگان رد و بدل شده است. برخی از رپرها با تولید کردن دیس های مختلف توانسته اند به شهرت برسند و طرفداران زیادی به دست آورند. تعداد زیادی از رپرها با آیس کیوب مشکل دارند و دیس های مختلفی به او داده اند. اما باید بدانید که بسیاری از این رپرها مربوط به ایست ساید هستند.

با جست و جو در میان برترین دیس ها، می توانید دیس آیس کیوب و این رپرها را به دست آورده و گوش کنید. رپرهای ایست ساید کسانی هستند که در منطقه ساحل شرقی در نیویورک سکونت دارند و می توان به جی زی، بیگی و کی آر اس وان اشاره کرد. البته این رپرها از نظر بیت و تکست و فلو با رپرهای دیگر بسیار متفاوت هستند و درگیری آن ها از سال ها پیش است و یک دعوای قدیمی است.

آهنگ آیس کیوب 

زندگی نامه آیس کیوب را تا به حال خواندید اما در این پست قصد داریم تا شما را با برخی از آهنگ های نام این رپر آشنا کنیم. آخرین البومی که این خواننده منتشر کرده است Everythangs Corrupt می باشد که در سال 2018 میلادی منتشر کرده است. ناگفته نماند که این آلبوم او در حالی منتشر شده است که قبل از آن آخرین آلبومش در سال 2010 منتشر شده بود. همچنین در سال 1990 پس از اینکه ice cube  با هم گروه های خود جر و بحث کرد تصمیم گرفت تا از گروه آنها خارج شود و به تنهایی کارهای خود را ضبط و روانه بازار کند. او تا به حال آلبوم های زیادی را راهی بازار کرده است که توانسته با استفاده از آنها طرفداران زیادی را نیز به طرف خود جذب کند.  در حال حاضر می توانید در برخی از سایت هایی که در این زمینه کار می کند، آهنگ های این خواننده را دانلود کنید.

برترین کار های این رپر

بررسی آلبوم های آیس کیوب

اوشا جکسون یا همان آیس کیوب تا کنون سینگل ترک های بسیاری تولید کرده است، او در کنار این ترانه ها آلبوم های بسیاری ساخته که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. در این قسمت قصد معرفی تعدادی از آلبوم های این خواننده را داریم.

The Predator

The Predator نام سومین آلبوم این خواننده است که 16 ترک در آن قرار دارد. مدت زمان ترانه های این آلبوم 3 تا 5 دقیقه است و در تاریخ 17 نوامبر سال 1992 منتشر شده است. آیس کیوب دقیقا پس از شورش های لس آنجلس این آلبوم را منتشر کرد و بسیاری از محتوای ترانه ها در مورد تنش های نژادی در ایالات متحده می باشد. سبک این آلبوم هیپ هاپ، گنگستا رپ، رپ اجتماعی و غیره است.

Laugh Now، Cry Later

اکنون بخند، بعدا گریه کن نام یکی از آلبوم های این خواننده می باشد که 96 درصد مردم آن را پسندیده اند. آلبوم Laugh Now، Cry Later در تاریخ 6 ژوئن سال 2006 منتشر شده است و اولین آلبوم این خواننده است که توسط Lench Mob Records، Virgin Records و EMI ضبط و منتشر شد. 20 ترانه در این آلبوم موجود است که Spittin’ Pollaseeds، Steal the Show و The Game Lord نام تعدادی از ترانه های آن است.

Raw Footage

Raw Footage هشتمین آلبوم آیس کیوب است که در تاریخ 19 آگوست سال 2008 منتشر شده است. Lench Mob Records و EMI این آلبوم را ضبط و منتشر کرده است. محتوای این آلبوم بسیار سیاسی می باشد و حدود 96 درصد از شنوندگان آن را پسندیده اند. سبک ترک های این ترانه هیپ هاپ سیاسی، گنگستا رپ و هارد کورد هیپ هاپ و غیره می باشد. در این آلبوم حدود 16 ترانه دارد و Get Used to It، Here He Come و Do Ya Thang نام تعدادی از ترانه های این آلبوم هستند.

آیس کیوب و توپاک

آیس کیوب و توپاک 

اما همه توپاک را هم می شناسیم و می دانیم که از او در برخی از سایت ها به عنوان پدر رپ جهان نام برده می شود که در یک حادثه ای ترور شد. او تاثیر زیادی روی پیشرفت این سبک داشت و کارهایش بعدها به عنوان الگوی جوانانی بود که درا ین راه قدم می گذاشتند. اما از طرفی هم آیس کیوب هم به عنوان یکی از بهترین و تاثیرگذارترین رپرهای دنیا شناخته می شد. در برخی از سایت ها آمده است که توپاک زمانی که در قید حیات بود دوست داشت تا با این خواننده فیت بدهد و در این مورد هم گفته بود که آرزوی همه خواننده های سبک رپ این است که با ice cube  فیت بدهد.

آیس کیوب و اسلام 

اما جالب است بدانید که آیس کیوب رپر خود را مسلمان می داند و گفته است که دینش اسلام است. او در این رابطه بارها صحبت کرده است و اعلام کرده که فرائض دینی را انجام می دهد و بعضی مواقع به مسجد می رود تا عبادت کند و در بیشتر مواقع به این کار اعتقاد قلبی دارد. او می گوید که مسلمانی او در واقع یک معامله بین او و نیز خدای او می باشد. هر چند که بارها از طرف برخی از افراطیان مورد حمله و هجمه قرار گرفته بود اما باز هم دست از اسلام برنداشت و همان اعتقادات خاص خود را قبول داشت. او می گفت که به رفتن به مسجد و پرداختن به عبادت در آن مقید و متعهد می باشد. او یک خواننده، فیلم نامه نویس و بازیگر آمریکایی است که توانسته در سال های اخیر موزیک و فیلم های بسیاری را به بازار عرضه کند.

بهترین آهنگ آیس کیوب

بهترین آهنگ آیس کیوب

در این باره نظرات مختلفی وجود دارد که بهترین آهنگ ice cube رپر چه می باشد. برخی ها آهنگ روز خوبی بود را به عنوان برترین آهنگ او انتخاب می کنند و می گویند که این آهنگ با اینکه در حال حاضر سال های زیادی از زمان انتشار آن می گذرد، در صدر بهترین های دنیا قرار دارد و هنوز هم خیلی ها با گوش دادن آن احساس خوبی به آنها دست می دهد. همچنین برخی ها هم آهنگ آدم های استیلی را که توانسته بود رتبه های خوبی در بیلبورهای کشورهای جهان بدست بیاورد را به عنوان برترین آهنگ انتخاب می کنند. برخی دیگر نیز هستند که از میان آهنگ های او قطعه “تو هم می تونی آن را انجام بدی” را انتخاب می کنند و می گویند که این تک آهنگ معرکه است و می تواند بارها بدون خستگی به آن گوش داد.

درامد  آیس کیوب

درامد  آیس کیوب 

اما برای برخی ها جالب است که بدانند که درآمد خوانندگان از جمله این رپ معروف چقدر است. به همین دلیل برخی از سایت ها برآوردهایی را از درآمد و دارایی آنها انجام می دهند که به نکته های جالبی دست می یابیم. به طور مثال در یکی از سایت ها آمده بود که این خواننده به عنوان یکی از ثروتمندترین خواننده های دنیا شناخته می شود. او تا به حال چند آلبوم را به بازار عرضه کرده است که طرفداران زیادی دارد و توانسته فروش های خوبی را هم به ثبت برساند. همچنین تک آهنگ های او نیز رتبه های زیادی را در بین کشورهای مختلف بدست آورده است که نشان دهنده این است که او به کارش وارد است. علاوه بر آن در زمینه فیلم و سینما هم توانسته موفق باشد و از این طریق هم به درآمدهای هنگفتی دست یابد. در این گزارش آمده است که او در سال 2019 میلادی حدود 160 میلیون دلار سرمایه خالص دارد و یکی از پردرآمدترین خواننده رپ جهان شناخته می شود.

ماشین  آیس کیوب

ماشین  آیس کیوب 

این خواننده مشهور تا به حال با ماشین های مختلفی دیده شده است که هر کدام از آنها از یک کارخانه خاصی بوده است. معمولا این گونه افراد از مدل های خاصی استفاده می کنند و به محضی که مدل های جدید وارد بازار می شوند یکی از آنها را به طور اختصاصی برای خود می خرند و تزئین می کنند. می توان به برندهای بنز، فراری، پورشه، بوگاتی و غیره اشاره کرد که البته برخی از شرکت ها برای تبلیغات بیشتر با آنها قرارداد می بندند و ماشین را نصف قیمت به آنها می فروشند.

خانه های ice cube

خانه های ice cube 

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید که اکثر خوانندگان آمریکایی که در سبک رپ فعالیت می کنند، زمانی در بدترین مناطق و محله های این کشور زندگی می کردند و با فقر و گرسنگی دست و پنجه نرم می کردند اما پس از اینکه به شهرت رسیده اند و صاحب مال و منال زیادی شده اند خود را از این محله های جدا کرده و در بهترین مناطق شهر خانه هایی را برای خود خریداری کرده اند. این خواننده نیز مانند سایر خواننده ها توانسته برای خود خانه های بسیاری را خریداری کند و در بهترین مناطق شهر خود زندگی کند. او نیز بهترین ماشین ها را سوار می شود و از بهترین مارک استفاده می کند.

دختر ice cube

دختر ice cube 

نام دختر او دجا جکسون است که گفته می شود که تک دختر او نیز است. به علاوه او آیس کیوب 3 پسر دیگر هم دارد. اما دختر او در 17 فوریه سال 1994 به دنیا آمد و بر خلاف پدرش توانست با عضویت در گروه ان وی ای به شهرت برسد.  برخی ها می گویند که او یک خواهر دوقلوی دیگری به نام کریمه دارد اما این ادعا در هیچ یک از سایت ها اثبات نشده است.

مرگ ice cube

مرگ ice cube

اما پس از به شهرت رسیدن این خواننده شایعات زیادی هم دور و بر او نیز شنیده می شد. یادمان می آید که زمانی که خوانندگان دیگری نظیر توپاک تازه به شهرت  رسیده بود، همیشه خبرهایی در مورد مرگ او منتشر می شد که البته این خبرها درست پس از آن منتشر می شد که حملاتی به این خواننده شده بود. اما آنها همه اش شایعه بود تا اینکه بالاخره در یک صحنه ای افرادی به او حمله می کنند و او را به قتل می رساند. در حال حاضر هم در برخی از سایت ها شایعاتی مبنی بر قتل و کشته شدن این خواننده دیده می شود که البته همه آنها در حد شایعه است و هنوز هیچ حمله ای به او نشده است. در مصاحبه با  آیس کیوب که چندی پیش منتشر شد، آمده بود که او با هیچ کس دشمنی ندارد و لازم نیست که طرفدارانش نگران باشند.

یوتیوب ice cube

یوتیوب ice cube

اما ین سلبریتی نیز در شبکه ویدئویی یوتیوب فعالیت های گسترده ای می کند و در حال حاضر هم میلیون طرفدار دارد. او پس از اینکه آهنگ های خود را منتشر می کند، در این صفحه هم آنها را منتشر می کند و با این کار طرفدارانش می توانند به آنها دسترسی داشته باشند. هر بار که آهنگی از او منتشر می شود کامنت و لایک های زیادی می خورد و این کار نشان می دهد که او یکی از پر مخاطب ترین خوانندگان رپ جهان به شمار می رود.

برنامه  آیس کیوب

برنامه  آیس کیوب

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید که این بازیگر چه برنامه ای را برای ادامه زندگی در پیش می گیرد. به همین خاطر برخی ها از خود می پرسند که برنامه آیس کیوب چیست و در آینده می خواهد چه کاری انجام دهد. آنها در صدد این هستند که فیلم یا آلبوم جدید این خواننده را بدانند و برای اینکه به آن دسترسی داشته باشند، لحظه شماری می کنند.

آیس کیوب ودکا

آیس کیوب ودکا

آیس کیوب مشروب مصرف نمی کند چون که خودش اعلام کرده بود که مسلمان است و از شرایط و عقاید خود دفاع کرده بود و اعلام کرده بود که به آنها پایبند است و نمی خواهد که آنها را زیر پا بگذارد. اما برخی از کارخانه های مشروب سازی، محصولات خود را با نام این خواننده به بازار عرضه می کنند. این کار موجب عصبانیت او شده است. گفتنی است که او یکی از بهترین رپرهای دنیا می باشد که در سبک رپ و هیپ هاپ کار می کند. برخی ها با سرچ آیس کیوب ودکا سعی می کنند تا این محصول را خریداری کنند.

همسر ice cube

همسر ice cube

زن ice cube کیمبرلی وودراف نام دارد و زمانی که در دانشگاه با این خواننده همکلاسی بود عاشقش شده بود. آنها پس از مدتی رابطه با همدیگر ازدواج می کنند. جالب است بدانید که آنها در حالی با هم رابطه داشتند که همدیگر را با فاصله های زمانی زیاد می دیدند. این بازیگر معمولا اینقدر غرق در کارهای خود می شد که نمی توانست به ملاقات او بیاید و به خاطر اینکه عشق آنها به همدیگر پایدار بود، بالاخره تصمیم می گیرند که با هم ازدواج کنند.

عکس های آیس کیوب

عکس های آیس کیوب

شما می توانید در صورتی که علاقه به دیدن و مشاهده تصاویر این سلبریتی دارید، به صفحه اینستاگرام او سر بزنید. او در این اکانت خود تصاویر و کلیپ های مخصوص به خود را منتشر می کند و در آن با طرفداران خود در ارتباط است. همچنین برخی از سایت ها هستند که در کنار اهنگ جدید آیس کیوب تصاویری از او را نیز برای دانلود در دسترس گذاشته اند. در صورتی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید باید اکانت اشتراکی ایجاد کنید .

کنسرت آیس کیوب

کنسرت آیس کیوب

این خواننده کنسرت هایی را هم اجرا کرده است که می توانید برای دانلود موزیک ویدیو آیس کیوب به برخی از سایت های موزیک سر بزنید . در واقع او در این کنسرت ها آهنگ هایی را خوانده است که قبلا نیز آنها را خوانده و دوباره این موزیک ها را بازخوانی کرده است. در این کنسرت ها معمولا طرفداران زیادی حضور می یابند و از نزدیک با او آشنا می شوند و شاهد کارهای نابش می باشند. او تا به حال در شهرهای مختلفی این کنسرت ها را برگزار می کند و البته بیشتر آنها در خود آمریکا برگزار شده است.

آیس کیوب پلی لیست

آیس کیوب پلی لیست

برخی از سایت ها هستند که تمام موزیک های این خواننده را لیست کرده اند و می توانید با عضویت در آنها به این پلی لیست دسترسی داشته باشید. همچنین باید به یاد داشته باشید که برخی از سایت ها هم هستند که این خدمات را رایگان ارائه نمی دهند و با دریافت مبلغ پولی می توانید به بیشتر آنها دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن، این گونه از سایت ها برای اینکه به کاربران خدمات خاصی ارائه کنند، لیریک های ترانه های این خواننده را هم نوشته و در انتهای آن در دسترس قرار داده اند.

آیس کیوب ویکیپیدا

آیس کیوب ویکیپیدا

برخی از افراد می خواهند که اطلاعات کافی و کاملی را در مورد این خواننده بدست بیاورند که بیشتر آنها به سایت ویکی پدیا مراجعه می کنند. اما باید خدمت شما عرض کنیم که این سایت اطلاعات کاملی در مورد این سلبریتی به زبان فارسی ارائه نمی کند. در صورتی که زبان انگلیسی وارد هستید می توانید از اطلاعات این سایت استفاده کنید اما در صورتی که نمی توانید از این زبان بهره ببرید، بهترین و جامع ترین مقاله در مورد این بازیگر همین مقاله می باشد. ما در این مقاله اطلاعات کامل و جامعی را در مورد این خواننده در اختیار شما قرار داده ایم.

مستند ساخته شده از زندگی آیس کیوب

بسیاری از هنرمندان و سلبریتی ها، مستندهایی را از زندگی خود می سازند و منتتشر می کنند تا مردم و دنبال کنندگان آن ها اطلاعات بیش تری در مورد زندگی آن ها به دست آورند و احساس نزدیکی بیش تری به سلبریتی مورد نظر خود داشته باشند. آیس کیوب هم با توجه به زندگی پر پیچ و خمی که از کودکی داشته است، تصمیم به ساخت مستند زندگی خود می گیرد.

او در این مستند تمامی وقایع و اتفاقات را به صورت واضح و روشن توضیح داده و از تمامی شکست های خود در زندگی اش صحبت می کند. او تلاش می کند که جوانان با دیدن این مستند تلاش و پشت کار زیادی داشته باشند و از زندگی او درس عبرت بگیرند. اکنون این مستند در برخی از سایت ها قرار گرفته است و افراد بسیاری از آن دیدن کرده اند.

آیس کیوب با کدام رپرها همکاری داشته است؟

آیس کیوب یک خواننده معروف و با استعداد است که تا کنون ترانه های بسیاری را به کمک سایر رپرها تولید و منتشر کرده است. اکنون به تعدادی از همکاری های این خواننده اشاره کرده و توضیحاتی را بیان می کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که ریمیکس آیس کیوب و فیت های او را گوش کرده و لذت ببرید.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ یک رپر و خواننده بسیار معروف است که اصالتی آمریکایی دارد و هم اکنون در 52 سالگی به سر می برد. Big Subwoofer نام ترانه ای مشترک از این دو خواننده است که محصولی از سال 2002 می باشد. البته در این ترانه خوانندگان دیگری هم به نام های E-40 و Too Short حضور دارند. مدت زمان ترانه حدود 4 دقیقه است و در تاریخ چهارشنبه 28 مهر ماه سال 1400 توسط برخی از پلت فرم های موسیقی منتشر شده است. این ترانه از بهترین اهنگ های آیس کیوب و اسنوپ داگ به شمار می رود.

داکتر دره

داکتر دره یک خواننده رپ است که اصالتی آمریکایی دارد. او و آیس کیوب تا کنون همکاری های مختلفی داشته اند که یکی از بهترین فیت های این دو خواننده Hello نام دارد. ام سی رن هم در تولید این ترانه همکاری داشته و آن را در سال 2000 منتشر کرده اند. زمان این ترانه 4 دقیقه بوده و افراد بسیاری آن را پسندیده اند. فیت آیس کیوب و داکتر دره هنوز هم در لیست موزیک افراد بسیاری قرار دارد و اکنون در سایت های بسیاری می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

ایزی ای

ایزی ای یکی از خوانندگان بسیار موفق است که در گروهی به نام ان دبلیو ای حضور داشت و به عنوان پدر خوانده گانگستر رپ شناخته می شود. این خواننده تا کنون ترانه های بسیاری را به همراه آیس کیوب تولید کرده است که بسیاری از آن ها مربوط به زمانی است که آیس کیوب رپر هم در این گروه حضور داشت. Straight Outta Compton نام یکی از ترانه های بسیار موفق آیس کیوب است که بیت هایی از آن را ایزی ای اجرا کرده است. این ترانه محصولی از سال 1988 می باشد.

سوالات متداول

آیس کیوب اهل کجاست؟

او یک خواننده آمریکایی است که در شهر کالیفرنیا به دنیا امده است و جالب است که بدانید مسلمان است.

آیس کیوب چه جایزه ای را برنده شده است؟

از او به عنوان هشتمین خواننده برتر سبک رپ در تمام جهان یاد می شود.

بهترین آهنگ آیس کیوب کدام است؟

در این باره اختلاف نظر زیادی وجود دارد که هر کدام از طرفداران یکی از آهنگ هایش را بهترین می نامند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.