گندم رپر معروف به 021g کیست؟ آشنایی با آلبوم ها و کنسرت های این رپر

گندم رپر نسل ۴ است که از سبک و صدای خاص و منحصر به فردی برخوردار می باشد. حال گفتنی است که او پس از همکاری اش با برخی از خوانندگان مشهور همچون امیر تتلو و پویان مختاری توانست در میان مردم به شهرت خوبی برسد و طرفدار فراوانی را به دست آورد.

بررسی بیوگرافی گندم رپر معروف به 021g

بررسی بیوگرافی گندم رپر معروف به 021g

در رابطه با 021g بیوگرافی او می توان این گونه بیان کرد که او متولد دهه هفتاد در تهران است. البته در رابطه با گندم رپر سن دقیق او اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. حال گفتنی است که چندی قبل گندم فعالیت خود را به عنوان خواننده در سبک رپ شروع کرد و با توجه به سال شروع فعالیتش در خوانندگی در لیست رپرهای نسل چهار قرار گرفته است.

گندم از محدود رپرهای خانم در رپ فارسی به شمار می‌ رود. او از صدای فوق العاده و سبک خاص و متفاوتی برخوردار است و معمولاً آهنگ‌ های خود را در سبک گنگ می خواند و منتشرمی کند. بهتر است بدانید گندم پس از این که با برخی از خوانندگان مشهور همچون امیر تتلو و پویان مختاری و هم چنین پوریا پوتک فیت منتشر کرد. توانست در میان مردم به ویژه علاقه‌ مندان به رپ به خوبی دیده شود و بسیار معروف و پرطرفدار شد.

بهترین ترک های 021g کدامند؟

از زمانی که گندم فعالیت خود را به صورت جدی در حرفه خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است. حال در ادامه می‌ خواهیم به معرفی بهترین آهنگ‌ های این رپر بپردازیم. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دریل ماما

یکی از معروف ترین و بهترین آهنگ‌ های این رپر جوان آهنگ دریل ماما نام دارد. این آهنگ پس از انتشار بسیار محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که خیلی از کاربران فضای مجازی دابسمش‌ های متعددی را با این آهنگ ضبط و در اینستاگرام منتشر کردند. در حال حاضر این آهنگ از گندم رپر در لیست محبوب‌ ترین و پربازدید ترین آهنگ‌ های او قرار گرفته است.

گیم اور

از یکی دیگر از آهنگ‌ های خوب و شنیدنی این رپر می‌ توان به آهنگ گیم اور اشاره کرد. زمانی که اهنگ گندم رپر به نام گیم اور منتشر شد این آهنگ مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و خیلی از آن ها به تعریف و تمجید از این آهنگ پرداختند. هم چنین ناگفته نماند که این آهنگ پس از انتشار از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد.

چیل

آهنگ چیل یکی از بهترین ترک‌ های گندم است. با توجه به این که این ترک از متن بسیار قوی و ریتم عالی برخوردار است به همین دلیل پس از انتشار مورد استقبال خیلی از هواداران این رپر قرار گرفت. هم چنین هم اکنون این آهنگ به یکی از محبوب ترین آهنگ های گندم نیز تبدیل شده است.

گندم چه حاشیه هایی تا به امروز داشته است؟

با توجه به این که اکثر رپرهای ایرانی بسیار مشهور و پرطرفدار هستند. به همین دلیل فعالیت‌ های آن ها در کانون توجهات قرار گرفته است. حال این موضوع باعث شده تا در پیرامون هر کدام از آن ها همیشه حاشیه‌ هایی مشاهده شود که این موضوع شامل گندم رپر دختر ایرانی نیز می‌ باشد.

این روزها با توجه به این که گندم از محدود دختران رپ فارسی می‌ باشد که در سبک گنگ هم فعالیت می‌ کند. به همین دلیل توجهات بسیار زیادی به سمت او جلب شده و این موضوع باعث شده است تا حاشیه‌ هایی در پیرامون این رپر مشاهده شود. حال از حواشی پیرامون گندم می توان به: فعالیت‌ های جنجالی او در رپ فارسی، آهنگ‌ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است، درگیری‌ هایی که با برخی از رپرهای دیگر داشته و انتشار دیس ترک، روابط شخصی او همچون گندم رپر و همسرش، منبع درآمد این رپر، کنسرت هایی که تا به اکنون برگزار کرده و غیره اشاره کرد.

منبع درآمد گندم از کجا می باشد؟

منبع درآمد گندم از کجا می باشد؟

این روزها خیلی از افراد کنجکاو هستند تا بدانند که منبع درآمد این رپر از کجاست. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که گندم به صورت جدی در حرفه‌ رپ فعالیت می‌ کند. به همین دلیل او توانسته از طریق این حرفه یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. گفتنی است که 021g از طریق فروش آلبوم‌ ها و آهنگ‌ هایش و هم چنین برگزاری کنسرت و فروش بلیط‌ های کنسرتش درآمدزایی می‌ کند.

هم چنین با توجه به این که این روزها گندم رپر اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و در این شبکه اجتماعی دنبال کنندگان زیادی دارد. به همین دلیل او از طریق تبلیغات و اسپانسرینگ در اینستاگرام هم درآمدزایی می‌ کند.

دلیل درگیری گندم با 021 کید چه بوده است؟

چندی قبل درگیری شدیدی بین گندم و یکی از رپرهای نسل چهار به نام 021 کید به وجود آمد تا جایی که گندم در یکی از استوری‌ های خود خطاب به 021 کید بیان کرد: بهتره دیس به چاقالای دور و وریت بدی تا دیده بشی و از من بکش بیرون چون برات گرون تموم می شود. حال در این باره برخی از اهالی دنیای رپ بیان کردند با این که گندم به حمایت و پشتیبانی 021 کید پرداخته بود. اما این رپر جوان در یکی از آهنگ‌ های خود گندم را دیس کرد و این موضوع باعث شد تا درگیری بین آن ها به وجود آید.

کل کل های کوروش وانتونز و جواب این رپر به وی

اگر به رپ علاقه‌ مند هستید و فعالیت‌ های رپرها را دنبال می‌ کنید به احتمال زیاد کوروش وانتونز را می‌ شناسید. او یکی از رپرهای نسل قدیمی تر به شمار می‌ رود که رهبری گروه وانتونز را نیز بر عهده دارد. حال گفتنی است که کوروش از آن دسته از رپرهایی است که علاقه بسیار زیادی به درگیری با رپرهای دیگر را دارد. در مورد کل کل کوروش و گندم نیز بهتر است بدانید که مدتی قبل کوروش در یکی از صحبت‌ های خود به صورت غیر مستقیم خطاب به گندم بیان کرده بود که زن جایش در آشپزخانه است و باید قورمه سبزی درست کند.

حال چندی قبل گندم کنسرت هیجانی و جنجالی خود را در استانبول برگزار کرد و در قسمتی از کنسرت خود به تیکه های کوروش وانتونز اشاره کرد. پس از آن نیز در یکی از استوری‌ های خود بیان کرد که اولین رپر دختری است که در کف استانبول کنسرت برگزار کرده و به جای این که برود و در آشپزخانه قورمه سبزی درست کند. کوروش نیز در پاسخ به این استوری بیان کرد که کل کلی با گندم ندارد. اما او زیاده روی کرده و لوتی خاکیه و سرش پایین است.

نگاهی به کنسرت های 021g

نگاهی به کنسرت های 021g

پس از این که 021g توانست به شهرت خوبی برسد و مخاطبان فراوانی را برای به دست آورد به برگزاری کنسرت پرداخت. حال گفتنی است که او اولین کنسرت خود را در استانبول برگزار کرد که این کنسرت با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شد. هم چنین ناگفته نماند که در این کنسرت حواشی بسیار زیادی نیز مشاهده شد. چرا که گندم در رابطه با موضوعات بحث برانگیزی در این کنسرت به صحبت پرداخت. حال در صورت تمایل می‌ توانید ویدیو کامل این کنسرت را در اینترنت و یا یوتیوب جستجو و مشاهده نمایید.

بررسی فعالیت 021g در اینستاگرام

این روزها 021g اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. او با توجه به فعالیت گسترده اش در این شبکه اجتماعی توانسته به میزان شهرت خود بیفزاید و مخاطبان و طرفداران بیشتری را بدست آورد. هم چنین از این طریق به معرفی آثار جدیدش می‌ پردازد. به طور معمول گندم رپر ایرانی از طریق صفحه شخصی خود فعالیت‌ های جدیدی که انجام می‌ دهد را با مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد. هم چنین به معرفی آثار جدیدش نیز می‌ پردازد. ناگفته نماند که او از طریق استوری هم با مخاطبش در ارتباط است.

حال این موضوع را هم باید افزود که اگر از طرفداران این رپر جوان هستید. برای پیدا کردن پیج گندم کافی است تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید. سپس عبارت (lil021g) را جستجو کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش یابد.

چه آلبوم های از 021 جی منتشر شده است؟

مدتی است که گندم رپر ایرانی فعالیت گسترده‌ ای در دنیای خوانندگی انجام می‌ دهد و تا به اکنون سینگل ترک‌ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است. حال گفتنی است که او در میان سینگل ترک یک آلبوم نیز به نام ژن منتشر کرده است. این آلبوم پس از انتشار مورد استقبال خیلی از علاقه‌ مندان به رپ قرار گرفت. هم چنین خیلی از شنوندگان این آلبوم بیان کردند که گندم آلبوم ژن را با سبک خاص و متفاوتی خوانده و منتشر کرده است. به همین دلیل ترک‌ های این آلبوم بسیار خوب و شنیدنی هستند.

حال این موضوع را هم باید افزود که اگر از طرفداران 021g هستید و تمایل دارید تا به دانلود این آلبوم بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های موسیقی مربوطه که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.