لیست بهترین اهنگ های رپ جهان و برسی بهترین ترک های رپ ایرانی

بهترین اهنگ های رپ را به شما معرفی خواهیم کرد. در ابتدا بهترین آهنگ های رپ جهان و سپس بهترین آهنگ های رپ فارسی را به شما معرفی خواهیم کرد و در ادامه به موضوع بهترین آهنگ های رپ گنگ فارسی خواهیم پرداخت. پس تا آخر مقاله با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

بهترین اهنگ های رپ جهان

بهترین اهنگ های رپ جهان

در سبک رپ آهنگ های بسیاری تولید و منتشر شده است. در ادامه 10 تا از بهترین آهنگ های رپ جهان را به شما معرفی خواهیم کرد تا با آنان به صورت کامل آشنا شوید.

ترک still

این آهنگ توسط داکتر دره و اسنوپ داگ خوانده و منتشر شده است که هر دو از خوانندگان مشهور دنیا هستند. تکست این آهنگ توسط جی زی نوشته شده است و همین مسئله باعث شده تا این آهنگ به طرز باورنکردنی دلچسب بشود. بیت این اثر توسط پیانو نواخته شده است.

ترک rap god از بهترین اهنگ های رپ

این آهنگ توسط امینم خوانده و منتشر شده است که یکی از پرطرفدار ترین آثار به شمار می آید. همچنین موزیک ویدئو این آهنگ در یوتیوب به طرز باور نکردنی بازدید های بسیاری را کسب کرد. این آهنگ توانست توجه خیلی از عاشقان رپ را به سوی جذب کند و به یکی از بهترین آثار تبدیل شود.

ترک گودزیلا

امینم خدای رپ باز هم شاهکار کرد. این آهنگ توسط امینم خوانده و منتشر شد و آلبوم این آهنگ به دلیل این که ناگهانی پخش شد خیلی ها را شوکه کرد. توسط این آهنگ امینم توانست رکورد آهنگ قبلی خود یعنی رپ گاد به بشکند. این آهنگ چالش های زیادی را برای طرفداران رپ بوجود آورد.

ترک Love The Way You Lie

این آهنگ توسط امینم و ریحانا باهم خوانده شد که هر دو از محبوبان دنیای رپ و موسیقی هستند و به همین دلیل این آهنگ توانست به موفقیت بالایی برسد. از ماندگار ترین کار ها می توان به این ترک اشاره کرد. در صورت تمایل می توانید این آهنگ را به راحتی دانلود کنید.

ترک god’s plan

دریک خواننده این ترک است که یکی از رپر های پرطرفدار به شمار می آید. این آهنگ نتایج بسیار خوب و دل پسندی را برای دریک به همراه داشت و باعث شد تا در فضای مجازی بسیار محبوب شود. به سرعت این آهنگ در تمام دنیا شناخته شد و همچنین توانست تا برنده جایزه ترک سال بشود.

ترک Bodak yellow

خالق این اثر مشهور کسی جز رپر مشهور زن یعنی کاردی بی نیست. وی در زمینه رپ استعداد بسیاری دارد و از خوانندگان معروف آمریکایی است. وی توانست جایگاه دوم رپر زن را از آن خود کند و آهنگ او جزو پربازدید آهنگ ها باشد. این آهنگ به سرعت توانست تا استقبال بسیاری را به سوی خود جذب کند.

ترک i like it

این آهنگ نیز توسط کاردی بی خوانده و منتشر شده است. در خلق این آهنگ بد بانی و جی بالوین نیز وی را همراهی کرده بودند. کاردی بی یکی از پر بازدید ترین خوانندگان است. وی در جدول آهنگ های چندگانه حضور پر رنگی داشت و توسط این آهنگ توانست تا یکی از بزرگ ترین رکورد ها را برای خود ثبت کند.

ترک Majesty

نیکی میناژ خواننده و خالق این آهنگ است و این آهنگ یکی از ترک های آلبوم ملکه وی بود. در این آهنگ امینم با نیکی میناژ همکاری کرد و به همین دلیل این آهنگ یکی از بهترین ها شد. در صورت تمایل این آهنگ به راحتی از وب سایت های ارائه دهنده موسیقی رپ در دسترس است.

ترک only

همکاری دو رپر محبوب مین استریم این آهنگ بسیار جذاب را خلق کرد. این ترک جزو ترک های برتر و موفق سال بود که طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کرد. این ترک توسط  نیکی میناژ و دریک خوانده و خلق شد و توانست تحت عنوان آلبوم ملکه از نیکی میناژ محبوبیت بالایی کسب کند.

ترک Umbrella

این آهنگ توسط همکاری ریانا و جی زی خلق شد و توانست لقب پر فروش ترین آهنگ را از آن خود کند و برای این دو بسیار درآمدزا باشد. این آهنگ توانست رتبه یک جدول آهنگ را در برخی کشور ها بدست آورد و جزو موفق ترین آهنگ ها باشد که دلیل این موفقیت همکاری باورنکردنی این دو بود.

بهترین اهنگ های رپ ایران

بهترین اهنگ های رپ ایران

در ادامه این مقاله به معرفی بهترین آهنگ های رپ ایران خواهیم پرداخت. 10 تا از بهترین ها به شما معرفی خواهد، آهنگ هایی که همه جا می توانید آنان را گوش دهید.

یه روز خوب میاد 

موضوع این آهنگ این است که روزی می رسد که دیگر از جنگ خبری نباشد و تمام انسان ها با آرامش کنار هم زندگی می کنند. این آهنگ توسط سروش لشکری با نام هنری هیچکس خوانده و خلق شده است. از موثر ترین کار های رپ می توان به این آهنگ اشاره کرد. او قدیمی ترین رپر ایران می باشد.

اختلاف

این آهنگ به اختلافات طبقاتی و عواملی که این اختلافات بوجود می اورد اشاره می کند. این آهنگ نیز توسط هیچکس با نام اصلی سروش لشکری خلق شده است و از معروف ترین اثر های رپ ایرانیست. در صورت تمایل می توانید این آهنگ را به راحتی دانلود کنید.

لمس

در این آهنگ به اجتماع و باور های اشتباهی که در آن بسیار متداول است اشاره شده است و خالق این اثر کسی به جز بهرام با نام اصلی بهرام نورایی نیست. این آهنگ از آلبوم اشتباه خوب است و از اثرگزار ترین و ماندگار ترین آهنگ های رپ ایرانی به شمار می آید.

ساز 

این آهنگ توسط بهرام با نام کامل بهرام نورایی خلق شده است که در آن به اختلاف دیدگاه خود نسبت به دیگران و شرح اجتماع و جو حاکم بر آن اشاره کرده است. این آهنگ یکی از ترک های آلبوم اشتباه خوب است و از خاطره انگیز ترین کار ها به شمار می آید.

بد شدم 

آهنگی بسیار زیبا که همه با آن خاطره داریم. خالق این اثر زیبا کسی به جز یاس با نام کامل یاسر بختیاری نیست. در این آهنگ به تاثیرات منفی جامعه بر روی خود یاس و دیگران اشاره شده است. پیشنهاد ما به شما این است که حتما این آهنگ را گوش دهید.

سرکوب 

این آهنگ در مورد نبود شرایط درست مالی و آموزه های بد خانواده ها است که باعث مرگ آرزو های کودکان می شود. خالق این اثر یاسر بختیاری یا همان یاس است. این آهنگ خیلی سریع به محبوبیت رسید و به یکی از پر بازدید ترین ها تبدیل شد.

دیونه 2

این آهنگ در مورد سختی های زندگی شخصی خود رضا پیشرو است. سختی هایی که بر روی روان وی اثر گذاشته و باعث شده وی دیوانه شود. خالق این آهنگ رضا پیشرو است که توانسته محبوبیت بالایی را در بین طرفداران خود جذب کند.

کلافگی از بهترین اهنگ های رپ

خالق این اثر محبوبیت ضا پیشرو است. این آهنگ دارای سبکی فست و گنگ است که در آن رضا پیشرو به روحیات خشن و جنگجویانه خود اشاره می کند. این آهنگ به یکی از ماندگار ترین آهنگ ها تبدیل شد که محبوبیت بسیاری از طرفداران را جذب کرد.

یه مشت سرباز

در این آهنگ هیچکس راجب علاقه خود به وطن و ایران گفته است همچنین به این نکته اشاره کرده است که قصد ندارد از ایران برود. خالق این اثر زیبا سروش لشکری با نام هنری هیچکس است که توانست توجه بسیاری از طرفداران را جذب کند.

اینجا ایرانه

این ترک به اوضاع آشفته ایران اشاره دارد که موجب درست شدن دردسر های بسیار برای او نیز شده است. از تاثیرگذار ترین آهنگ ها می توان این آهنگ را نام برد که در مدت کوتاهی توجه بسیاری از طرفداران را جذب نمود.

بهترین اهنگ های رپ خارجی 2021

شما می توانید با سرچ عباراتی مانند “بهترین اهنگ های رپ فارس”، “بهترین اهنگ های رپ ایرانی” و یا “بهترین آهنگ های رپ خارجی” و “بهترین اهنگ های رپ خارجی ۲۰۲۰” به تمامی آهنگ های خارجی تا سال 2021 دسترسی داشته باشید و آنان را به راحتی به صورت آنلاین گوش دهید. سال 2021 سال بسیار پر باری برای عاشقان رپ خارجی خواهد بود.

بهترین آهنگ های رپ ترکی

اکنون با بهترین آهنگ های فارسی و خارجی آشنا شدید. زمان آن رسیده تا با بهترین رپ های ترکی آشنا شوید. در ادامه 3 تا از بهترین رپ های ترکی به شما معرفی خواهد شد.

آهنگ ککو

خالق این آهنگ مونو من نام دارد که مربوط به کشور ترکیه است. وی این آهنگ را در سبک رپ خوانده است. این آهنگ متن و آهنگسازی جذاب و پر انرژی دارد که در صورت تمایل تنها با سرچ نام خواننده و نام آهنگ می توانید آن را از وب سایت های ارائه دهنده دانلود کنید.

آهنگ اورتا یول

خواننده این آهنگ مورات دالکیلیچ نام دارد و خود آهنگ دارای متن و آهنگسازی بسیار دلنشین است. این آهنگ ترکیبی از رپ و پاپ بوده و یکی از کار های معروف ترکیه است. در صورت تمایل تنها با سرچ عبارت “دانلود آهنگ رپ ترکی” می توانید به این آهنگ دسترسی پیدا کنید.

آهنگ یورویوروز یانا یانا

این آهنگ توسط آنیل پیانجی خلق شده است که در ابتدا آهنگی آرام دارد و سپس بعد از گذشت چند ثانیه در فضای سبک رپ غرق خواهید شد. اگر به رپ ترکی علاقه دارید پیشنهاد ما به شما این است که حتما این آهنگ را گوش دهید.

دانلود بهترین اهنگ های رپ

توسط موتور های جستجو گوگل این امکان در اختیار شما گذاشته شده است تا با سرچ عباراتی مانند “دانلود بهترین اهنگ های رپ فرانسوی” و یا “دانلود بهترین اهنگ های رپ خارجی 2021” به هر آنچه که می خواهید دسترسی پیدا کنید. پس همین الان دست بکار شوید و آهنگ مورد علاقه خود را سرچ کنید.

ریمیکس بهترین اهنگ های رپ فارسی

ریمیکس بهترین اهنگ های رپ فارسی

خوشبختانه توسط ترکیب و میکس کردن آهنگ های رپ معروف اثر هایی جذاب خلق شده که با گوش دادن آن ها به فضا خواهید رفت. شما قادر هستید تا با جستجو عباراتی مانند “دانلود ریمیکس بهترین اهنگ های رپ ایرانی” و “دانلود بهترین اهنگ های رپ و هیپ هاپ خارجی” به این ریمیکس های جذاب دسترسی داشته باشید.

بهترین اهنگ های گنگ رپ فارس

بهتر است تا با بهترین اهنگ های گنگ رپ فارس نیز آشنا شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به دو مورد معروف اشاره خواهد شد.

ما با همیم

این آهنگ کار مشترک بهرام و پیشرو است که به عنوان بهترین همکاری ایران لقب گرفته است. بهرام و پیشرو هر دو از خوانندگان مطرح و پرطرفدار فارسی هستند که همکاری این دو دنیای رپ ایران را تکان داد. این آهنگ در وب سایت های مختلفی قرار گرفته که به راحتی می توانید آن را دانلود کنید.

دیوونه 2

این آهنگ در سال 1392 منتشر شد که خالق آن کسی به جز پیشرو نیست. این آهنگ در خصوص اوضاع روحی و روانی پیشرو بود که توانست تبدیل به اثری خارق العاده بشود و به یکی از بهترین تبدیل شود. در صورت تمایل به راحتی می توانید این آهنگ را دانلود کنید.

بهترین اهنگ های عاشقانه رپ

این قسمت نیز مخصوص عاشقان و دلباختگان است. در ادامه به دو مورد از عاشقانه ترین و شاد ترین رپ ها ایرانی اشاره خواهیم کرد.

پیدا نکردم از بهترین اهنگ های رپ

بهزاد لیتو خالق و خواننده این اثر بسیار جذاب و شاد است. این آهنگ داری متن و آهنگسازی بسیار شاد و دلنشین است به گونه ای که با گوش دادن آن در خاطرات خوب خود فرو خواهید رفت و سراسر پر از حس خوب خواهید شد. پیشنهاد ما به شما این است تا حتما این آهنگ را گوش دهید.

فقط با من

از دیگر رپ های عاشقانه می توان آهنگ فقط با من از بهزاد لیتو را نام برد. این آهنگ متن و آهنگی بسیار دلچسب دارد و در آن بازگوکننده خاطرات خوش است. اگر به رپ های عاشقانه علاقه دارید این آهنگ بهترین گزینه برای شماست که دارای آهنگسازی آرام است.

بهترین اهنگ های دیس رپ

در نهایت برای کامل کردن لیست بهتر است تا با بهترین اهنگ های دیس رپ ایرانی نیز آشنا شوید. در ادامه به 2 مورد اشاره خواهد شد.

توتول 

خالق این آهنگ کوبنده رضا پیشرو است که این آهنگ را در سال 1396 خواند و منتشر کرد. این آهنگ پاسخی کوبنده به تمام حواشی امیر تتلو در شبکه اجتماعی اینستاگرام بود که با انتشار این آهنگ به خوبی جواب این کار ها را داد. نام اصلی رضا پیشرو، محمدرضا ناصری است.

برزخ 

خالق این آهنگ امیر تتلو با نام اصلی امیرحسین مقصودلو است. وی این آهنگ را در سال 1397 منتشر کرد که در آن توانست همزمان 47 نفر را باهم دیس کند. این آهنگ با توجه به تعداد افرادی که دیس کرده بود یک آهنگ بسیار جالب بود که به راحتی می توانید آن را دانلود کنید.

سوالات متداول رپ فارسی

در آهنگ برزخ امیر تتلو چند نفر دیس شدند؟

در این آهنگ 47 نفر دیس شدند.

آهنگ دیوونه 2 از پیشرو در چه مورد است؟

در مورد خصوصیات روحی و روانی خود پیشرو است.

نام اصلی هیچکس چیست؟

نام اصلی هیچکس، سروش لشکری است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.