افشای ابعاد پنهان درگیری هیپ هاپولوژیست و پوری رپرهای نسل 4

هیپ هاپولوژیست و پوری دو رپر نسل چهار رپ فارسی هستند. این دو تقریبا از بهترین های این نسل رپ فارسی هستند. اما ماجراهای رپی هیپ هاپولوژیست و پوری به دیگیری کشیده شده است و حاشیه های زیادی برپا کرده است. در ادامه همراه اخبار سلبریتی ها باشید تا ابعاد مختلف این اختلاف را بررسی کنیم.

درگیری هیپ هاپولوژیست و پوری به چه دلیل بود؟

این دو رپر که در گذشته دوستان هم بودند و خیلی هم برای هم احترام قائل بودند، ناگهان در موزیک هایشان شروع به تیکه انداختن به یکدیگر کردند. هیپ هاپولوژیست و پوری خودشان را بهترین رپر نسل 4 می دانند و البته خودشان را بهترین رپر حال حاضر ایران خطاب می کنند! با اینکه این دو رپر سابقه زیادی در رپ ندارند اما طرفداران بسیاری را به خودشان جذب کرده اند. البته قطعا هنوز مجموعا طرفدارانشان به یک دهم افراد دیگر مانند رضا پیشرو و هیچکس و … نمی رسد.

چه کسی دعوا را آغاز کرد؟

ماجرا از زمانی شروع شد که هیپ هاپولوژیست از آهنگ اتحاد تتلو و پیشرو و حصین و تهی خط خورد. پس از آن پوری تلاش بسیاری کرد در این آهنگ حضور داشته باشد و سمت تهی را گرفت. همین موضوع جرقه اول این اختلاف بود. پس از این دو خواننده تیکه هایی در موزیک هایشان به هم انداختند تا اینکه آهنگ بزکش آمد. پس از این آهنگ سروش دو آهنگ داد و در فری استایل نردبون جواب پوری را داد. پولی هم فقط چند ساعت بعد یک موزیک ویدئو به نام tttpttt داد.

تنها یک روز پس از این موزیک همزمان با به اوج رسیدن اختلاف هیپ هاپولوژیست و پوری، سروش آهنگ بعدی را داد که بازهم در مدت بسیار کوتاهی با دیس بک پوری همراه شد.

هیپ هاپولوژیست و پوری

آیا درگیری هیپ هاپولوژیست و پوری برنامه ریزی شده بود؟

احتمالا اینکه این درگیری برنامه ریزی شده باشد هست! گاهی اوقات رپرها برای اینکه فضا را هیجانی تر کنند و بیشتر دیده شوند از این گونه درگیری ها با یکدیگر آغاز می کنند. به خصوص اینکه اشکان کاگان منیجر هیپ هاپولوژیست یکی از موفق ترین منیجرها بوده و احتمال دارد این درگیری هماهنگ شده باشد. در هر صورت درگیری های رپی ایرانی در حد موزیک باقی میماند و کمتر کسی است که از جرعت رپرهای قدیمی مثل علی قاف در درگیری ها برخوردار باشد.

نقش حمید صفت در این جدال رپی

حمید صفت در موزیک ویدیو پوری حضور جدی داشت. پوری از جمله خوانندگانی است که تحت لیبل حمید صفت فعالیت می کند. حمید صفت مدت ها پیش از اینکه پدرش را بکشد این لیبل را آغاز کرده بود. رپرهای دیگری هم هستند عضو این گروه هستند که بی شک مهم ترین آنها همین پوری می باشد.

چه کسی عملکرد بهتری داشت؟

هر دو این رپرهای موزیک های خوبی منتشر کردند. واکنش های یوتیوب به ویدئوهای پوری به شدت مثبت بود اما هیپ هاپولوژیست ویدئویی نساخت. در عوض دیس آخر هیپ هاپولوژیست به شدت مورد استقبال قرار گرفت و حتی در بین 50 آهنگ برتر ساندکلود در جهان هم قرار گرفت!

4/5 - (46 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.