مهدیار آقاجانی کیست؟ رازهایی از بهترین آهنگساز ایران بدانید

در این قسمت قصد داریم در مورد یکی از افراد معروف به نام مهدیار آقاجانی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما تا انتهای مطالب باشید. او به نوعی بهترین آهنگساز ایران در سبک رپ می باشد.

محتوا پنهان
مهدیار آقاجانی کیست؟
محتوا پنهان

مهدیار آقاجانی کیست؟

حتماً برای یک بار هم که شده نام مهدیار آقاجانی را شنیده اید و سوالی که برای شما به وجود آمده، این است که او چه کسی است؟ در این قسمت به بیوگرافی مهدیار آقاجانی و هم چنین زندگینامه مهدیار آقاجانی خواهیم پرداخت. مهدیار متولد سال 1367 در تهران می باشد. او آهنگساز، موسیقی دان و تهیه کننده ایرانی است. وی فعالیت خود را از سال 83 زمانی که تنها 18 سال داشت آغاز کرده است. این موسیقیدان دو سال بعد آلبوم جنگل آسفالت که متعلق به یکی از رپران معروف به نام هیچکس بود را به اتمام رساند. این آلبوم تلفیقی از ساز های سنتی و رپ بود که آقاجانی توانست خلاقانه این تلفیق را انجام دهد و توانایی خود را در این عرصه نشان دهد. آقاجانی ساز هایی مانند پیانو، سنتور، ویولن و قانون را می نوازد. او تا به اکنون با رپر های مطرح جهان همکاری‌ هایی داشته است.

مهدیار تا به اکنون آهنگ های زیادی را آهنگسازی و تنظیم کرده است. از مهم ترین کار های او می‌ توان به آهنگسازی و میکس و مسترینگ آلبوم اشتباه خوب از بهرام نورایی اشاره کرد که زمانی که این آلبوم منتشر شد، خیلی از مردم و شنوندگان این آلبوم به تعریف و تمجید از مهدیار پرداختند.

بهترین کار های مهدیار آقاجانی

آقاجانی تا به امروز آثار خوبی را از خود منتشر کرده است که اکثرا آثار او به دلیل سبک خاص و متفاوت، طرفداران بسیار زیادی دارند. در این قسمت به معرفی برخی از بهترین آثار و کار های او خواهیم پرداخت. به یاد داشته باشید که برای دانلود مهدیار آقاجانی آهنگها و حتی آهنگ های بی کلام مهدیار آقاجانی می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید، چرا که این سایت ها بیت های آقاجانی را برای علاقه مندان و کاربران در صفحه خود قرار داده اند.

آهنگ گمرک

یکی از آهنگ های بی کلام آقاجانی گمرک و یا خودت باش نام دارد. زمانی که این آهنگ بی کلام منتشر شد هواداران بسیار زیادی پیدا کرد. خیلی از شنوندگان بیان کردند که این آهنگ یکی از بهترین کار های آقاجانی بوده است. برای دانلود آهنگ مهدیار آقاجانی خودت باش می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

آهنگ کی می گه

در سال 99 آهنگ کی میگه که ترانه‌ سرای آن هیچکس و ریویل بودند و مهدیار آن را تنظیم کرده بود، منتشر شد. هم چنین این موزیک به یکی از موفق‌ ترین همکاری‌ های این سه فرد معروف تبدیل شد، که بعد از انتشار طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرد.

آهنگ قاضی منو دوست داشت

این آهنگ اعتراضی که ترانه سرایش هیچکس است، به ناعدالتی هایی که در مورد مردم عادی در دادگاه‌ ها اتفاق می‌ افتد اشاره دارد. مهدیار آهنگ قاضی منو دوست داشت را تنظیم کرد که مانند سایر کار های او به یکی از بهترین ها تبدیل شده است.

آهنگ سرزمین مادری

آهنگ سرزمین مادری

در سال 91 یکی از رپران معروف و مشهور ایرانی به نام اشکان فدایی آهنگ سرزمین مادری را خواند که این آهنگ دومین ترک آلبوم به نام عدل بود. آهنگسازی این موزیک بر عهده مهدیار بوده است که زمانی که منتشر شد با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و هم چنین باعث شهرت بیشتر مهدیار شد.

آهنگ لمس

یکی دیگر از موزیک هایی که مهدیار در آن با یکی از خوانندگان معروف به نام بهرام نورایی همکاری داشته است اهنگ لمس می باشد. زمانی که این آهنگ منتشر شد بسیار مورد توجه قرار گرفت که دلیل این توجه زیاد آهنگسازی خاص مهدیار بوده است. خیلی از مردم بعد از شنیدن این آهنگ به تشویق و تعریف از مهدیار پرداختند.

آهنگ اختلاف

از مشهور ترین و معروف ترین موزیک هایی که توسط این آهنگساز با استعداد تنظیم شده است، موزیک اختلاف می باشد. این موزیک از جنجالی ترین موزیک های ساخته شده توسط این آهنگساز معروف بوده است. خواننده آن سروش هیچکس بوده است که در سال 85 منتشر شد. لازم به ذکر است که برای دانلود این موزیک زیبا می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

موسیقی متن

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این آهنگساز معروف علاوه بر این که با رپران و خوانندگان همکاری داشته است، در خیلی از فیلم‌ ها نیز آثار او مشاهده می‌ شوند. از فیلم هایی که این آهنگساز در آن ها همکاری داشته است می‌ توان به فیلم هایی مانند: گلاب ساخته جان استوارت، رقاص صحرا اثر ریچارد ریموند، قطعه اختلاف در کسی از گربه‌ های ایرانی خبر نداره به کارگردانی بهمن قبادی، فیلم کوتاه Demandez au Vent، از باد بپرس به کارگردانی بهمن قبادی، فیلم کوتاه شاهزاده ایرانی اشاره کرد. هم چنین باید افزود آثار مهدیار در برخی از مستند ها نیز مشاهده می شود که از برخی از این مستند ها می توان به  Burkinabè Rising، Cast from the Storm، K2 and the Invisible Footmen، Chroniques d’un Iran Interdit، مستند فرهنگ‌ های مقاومت، به کارگردانی آیارا لی اشاره کرد.

درگیری مهدیار آقاجانی و سروش هیچکس به چه خاطر بوده است؟

گفتنی است که سروش لشکری خواننده زیر زمینی معروف به هیچکس در لندن به همراه اشکان فدایی، علی قاف، مهدیار آقاجانی و داریوش گروهی را به نام (گروه ملتفت) تشکیل دادند. حال چندی قبل درگیری بین مهدیار آقاجانی و سروش هیچکس باعث به وجود آمدن حاشیه های بسیار زیادی شد. بهتر است بدانید که این درگیری در ایام اغتشاشات به وجود آمد. در آن زمان سروش هیچکس مردم را به اغتشاشات تشویق می‌ کرد. هم چنین این رپر اغتشاشگران را به آشوب مسلحانه فرا می‌ خواند تا جایی که راهکار می داد اگر سلاح ندارید سلاح نیروهای امنیتی را ضبط کنید.

حال هیچکس که بارها ژست مقابله با کروهگ تروریستی مجاهدین خلق را می‌ گرفت مشخص شد که با این سازمان آدمکش ارتباط و همکاری دارد. پس از آن در ابتدا اشکان فدایی یکی از اعضای گروه ملتفت به این موضوع واکنش نشان داد. فدایی بیان کرد که علت جدا شدنش از گروه ملتفت به خاطر ارتباط هیچکس با گروه تروریستی سازمان مجاهدین خلق بوده است. پس از آن درگیری‌ های زیادی بین هیچکس و اشکان فدایی به وجود آمد. چندی بعد مهدیار آقاجانی نیز سمت اشکان فدایی را گرفت و علیه هیچکس شد و به این گونه درگیری‌ هایی بین این دو چهره معروف هم به وجود آمد.

مهدیار آقاجانی و بهرام همکاری داشته اند؟

بهتر است بدانید که مهدیار آقاجانی نوازنده، تهیه کننده و آهنگساز است. حال گفتنی است که او استانداردهای موسیقی زیرزمینی ایرانی را با استفاده از سازهای سنتی ایرانی در موسیقی الکترونیک و هیپ هاپ بالا برد و به این گونه به شهرت زیادی رسید و توانست با خیلی از رپرهای مشهور همکاری کند. حال این موضوع را هم باید افزود یکی از رپرهایی که مهدیار تا به اکنون با او همکاری‌ های بسیار جذابی داشته بهرام رپر معروف ایرانی بوده است.

بهتر است بدانید بهرام در برخی آثار خود با هنرمندان معروفی همچون مهدیار آقاجانی همکاری داشته است. هم چنین شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این رپر مشهور سومین آلبوم خود به نام اشتباه خوب را با همکاری مهدیار ضبط و منتشر کرده است. در این باره می توان این گونه بیان کرد که آهنگساز و تنظیم کننده ترک‌ های این آلبوم مهدیار آقاجانی بوده است. حال این موضوع را هم باید افزود که این دو آرتیست علاوه بر این که تا به اکنون همکاری‌ های بسیار خوبی با یکدیگر داشته اند. در دنیای واقعی نیز از دوستان صمیمی و نزدیک یکدیگر هم به شمار می‌ روند.

اینستاگرام مهدیار آقاجانی

اینستاگرام مهدیار آقاجانی

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. اکثر آرتیست ها، سلبریتی ها و چهره های معروف هم در این شبکه فعالیت می کنند. مهدیار آقاجانی نیز مدت‌ ها قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه‌ اندازی کرد و از آن زمان به بعد در این شبکه مجازی به صورت روتین فعالیت می کند. از آن جایی که اینستاگرام به شهرت بیشتر مردم به ویژه سلبریتی ها و چهره های معروف کمک شایانی می‌ کند، به همین دلیل مهدیار آقاجانی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و این شبکه را به یک پل ارتباطی بین خود و کاربران و مخاطبانش قرار داده است. او تمام آثار و کار هایی که انجام می‌ دهد را با مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد. امروزه اینستاگرام مهدیار آقاجانی حدود 300 هزار دنبال کننده دارد که هر روز به تعداد این دنبال کننده افزوده می شود.

البته باید افزود که مهدیار علاوه بر مطالبی که در مورد حرفه و کارش در اینستاگرام برای مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد. مطالب دیگری نیز برای مخاطبانش به اشتراک می گذارد. هم چنین باید افزود که برای مشاهده عکس های مهدیار آقاجانی می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. برای این که بتوانید آدرس پیج اینستاگرام مهدیار را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم در اینترنت جستجو کنید. هم چنین به دلیل تعداد فالوورانش، پیج او نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص است.

کلاب هاوس مهدیار آقاجانی

یکی از شبکه‌ هایی که امروزه به شدت پر طرفدار و محبوب شده است کلاب هاوس نام دارد. خیلی از چهره های معروف در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل مهدیار نیز می باشند. مدتی قبل مهدیار بیان کرد که عضو کلاب هاوس شده است و در این شبکه مخاطبان خاص خود را دارد. برای این که بتوانید آدرس کلاب هاوس مهدیار را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید، چرا که مهدیار در هایلایت های خود آدرس کلاب هاوس را برای مخاطبان و علاقه‌ مندان قرار داده است.

یوتیوب مهدیار آقاجانی

یکی از شبکه‌ های دیگری که مهدیار در آن به صورت گسترده فعالیت می‌ کند یوتیوب نام دارد. یوتیوب یکی از شبکه‌ های محبوب و پرطرفدار در سرتاسر دنیا است. از مزیت‌ های این شبکه اجتماعی می توان به این اشاره کرد که افراد می‌ توانند به راحتی از طریق آن درآمدزایی کنند. به این گونه که اگر کاربر بتواند بازدید کلیپ هایی که در یوتیوب بارگذاری می کند را به حدی که این شبکه تعیین کرده است، برساند آن گاه یوتیوب به آن کاربر مبلغی را پرداخت می‌ کند. از آن جایی مهدیار کلیپ های بسیار هیجان انگیزی در یوتیوب بارگذاری می‌ کند و هم چنین دارای مخاطبان زیادی است و تعداد بازدید کلیپ هایش زیاد است، به همین دلیل توانسته است از طریق یوتیوب به درآمد خوبی برسد.

این فرد چه سازهایی را بلد می باشد؟

مهدیار آقاجانی فعالیت خود را از سال 1383 به صورت حرفه ای آغاز کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که او به عنوان تولید کننده موسیقی و آهنگساز شناخته می‌ شود. هم چنین ناگفته نماند که آقاجانی در سازهایی همچون سنتور، گیتار، پیانو و ویولن مهارت کامل دارد و می‌ تواند این سازها را به صورت حرفه‌ ای بنوازد. گفتنی است که این روزها آقاجانی به عنوان یکی از با استعدادترین و حرفه‌ ای‌ ترین آهنگسازهای کشور شناخته می شود.

در نهایت ناگفته نماند با توجه به این که این روزها مهدیار آقاجانی اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. به همین دلیل اگر به پیج مهدیار آقاجانی در اینستاگرام مراجعه نمایید. می‌ توانید به مشاهده کلیپ‌ هایی که او از سازهایی که می‌ نوازد و در پیجش منتشر کرده است بپردازید. هم چنین علاوه بر آن در پیج مهدیار می توانید اطلاعاتی در رابطه با آلبوم مهدیار آقاجانی بدست آورید. به غیر از آن به مشاهده و گوش کردن مهدیار آقاجانی اهنگ های معروف او همچون مهدیار آقاجانی حیدر، مهدیار آقاجانی seize، مهدیار آقاجانی گمرک و غیره نیز بپردازید.

افشاگری شاکی در مورد مهدیار آقاجانی

گفتنی است که مدتی قبل شاکی از طریق یکی از پیج‌ های اینستاگرام در یک مصاحبه اینترنتی حضور یافت و با خبرنگار به صحبت و گفتگو پرداخت. حال در این مصاحبه شاکی به یکی از لایوهای خود که در این لایو به افشاگری در مورد مهدیار آقاجانی پرداخته است نیز اشاره کرد.

شاکی در این مصاحبه به صورت کامل‌ تری در رابطه با مهدیار آقاجانی دست به افشاگری زد. او در این باره بیان کرد که مدتی قبل و زمانی که با دو آهنگساز ایرانی کار می کرده است و حتی مبلغی را به عنوان دستمزد برای آن ها واریز کرده و وکال را هم برای آن ها فرستاده است. اما در عین ناباوری یکی از آهنگسازها او را بلاک کرده است. هم چنین دیگری به او توضیح داده است که با توجه به این که فلانی (مهدیار آقاجانی) با او (شاکی) خصومت داشته است. به همین دلیل بیان کرده که اگر با شاکی همکاری کند در پروژه‌ های بعدی حذف می شود و دیگر با او همکاری نخواهد کرد. از این رو نمی خواهد دیگر همکاری با شاکی داشته باشد.

حال اگر تمایل دارید تا این مصاحبه از شاکی که در آن به افشاگری در مورد آقاجانی پرداخته است را مشاهده نمایید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی همچون یوتیوب مراجعه نمایید.

مهدیار آقاجانی برای چه خوانندگانی بیت ساخت است؟

مهدیار آقاجانی برای چه خوانندگانی بیت ساخت است؟

از مهدیار به عنوان یکی از بهترین بیت ساز های رپ فارسی یاد می شود. این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود تمام بیت های مهدیار آقاجانی می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید. هم چنین باید افزود که مهدیار تا به اکنون برای خیلی از خوانندگان و رپران معروف و مشهور ایرانی بیت ساخته است. از جمله خوانندگان و رپران معروف و مشهوری که مهدیار برای آن ها بیت ساخته است می توان به افرادی مانند هیچکس، فدایی، علی قاف و برخی از افراد دیگر اشاره کرد.

این رپر در چه گروهی فعالیت دارد؟

یکی از بهترین و پر طرفدار ترین گروه های رپ فارسی ایران گروه ملتفت نام دارد که سروش لشکری که به نام هنری هیچکس به شهرت رسیده است، این گروه را در سال 90 بنیان گذاری کرد. این گروه فعالیت خود را در سبک رپ و هیپ هاپ به نحو احسنت انجام می‌ دهد و به دلیل موزیک هایی که منتشر می کند به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است. جالب است که بدانید مهدیار نیز در این گروه فعالیت می‌ کند و به عنوان یکی از اعضای این گروه شناخته می شود. هم چنین آهنگ معروف خودت باش از مهدیار در همین گروه منتشر شد.

گروه ملتفت تا به اکنون آهنگ های بسیار جنجالی و زیبایی را منتشر کرده است که این آهنگ ها طرفداران بسیار زیادی را بدست آورده است. مهدیار آهنگساز و تنظیم کننده این موزیک ها بوده است که توانسته با مهارت خاص و فوق‌ العاده ای که دارد بهترین کار خود را ارائه دهد. اعضای این گروه بزرگ شامل افراد معروف و مشهوری مانند: سروش لشکری، اشکان فدایی، مهدیار آقاجانی، علی قاف و داریوش می‌ باشند. هم چنین گروه ملتفت رفقای نزدیکی مانند: بهراد کاسب، سعید دهقان، حکمت، علی عظیمی، علی دهش و مرحوم علی رسولی را دارد.

مقایسه جی جی و مهدیار

اگر فعالیت رپرها را دنبال می‌ کنید و یا این که به دنیای رپ علاقه‌ مند هستید. به احتمال زیاد تا به اکنون نام علیرضا جی جی را شنیده و یا فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنید. گفتنی است که علیرضا جی جی علاوه بر این که به عنوان رپر مشغول به فعالیت است آهنگساز نیز می‌ باشد و به عنوان آهنگساز هم توانسته آثار قوی را منتشر کند. حال چندی قبل یکی از اهالی دنیای رپ ویدیویی در رابطه با مقایسه آثار جی جی با این آهنگساز ایران یعنی آقاجانی ضبط و در چنل یوتیوب خود منتشر کرد.

این ویدیو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و مورد استقبال خیلی از اهالی دنیای رپ قرار گرفت. چرا که آن ها با مشاهد این ویدیو متوجه سبک کاری این دو آهنگساز و آثاری که تا به اکنون منتشر کردند شدند. بهتر است بدانید که در این ویدیو برخی از آثار معروف آقاجانی و جی جی همچون ترک اختلاف از هیچکس که آهنگسازی آن توسط آقاجانی انجام شده است، ترک چرا بدی از زدبازی که آهنگسازی آن توسط جی جی انجام شده است، ترک مستقل از فدایی که آهنگسازی آن توسط آقاجانی انجام شده است، ترک بتکون از زدبازی که آهنگسازی آن توسط جی جی انجام شده است و غیره با یکدیگر مقایسه شده اند.

پس از آن این یوتیوبر از مخاطبان خود درخواست کرد تا در رابطه با آهنگسازی و بیت‌ سازی هر کدام از این دو آرتیست نظر خود را بیان کنند که کدام یک بهتر هستند. حال ناگفته نماند که به صورت کلی نظر اکثر بازدیدکنندگان این ویدیو این بوده است که جی جی و آقاجانی هر دو از بیت سازهای شماره یک ایران هستند و نمی‌ توان به صورت کلی بیان کرد که کدام یک بهتر هستند. چرا که هر کدام از آن ها به نوبه خود بهترین اند.

البته با این حال انتشار این ویدیو و مقایسه آثار این دو آهنگساز باعث شد تا جی جی و آقاجانی در کانون توجهات قرار گیرند. پس از آن نیز خیلی از افراد کنجکاو شدند تا به مشاهده آثار و آلبوم های مهدیار آقاجانی و علیرضا جی جی بپردازند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو از مقایسه آثار جی جی و آقاجانی بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید.

چه ماجرایی بین مهدیار آقاجانی و اشکان کاگان وجود دارد؟

اشکان کاگان یکی از رپرهای نسل چهار به شمار می‌ رود که به عنوان بیت ساز نیز مشغول به فعالیت است. حال گفتنی است که این روزها خیلی از اهالی رپ به مقایسه آقاجانی با این بیت ساز تازه کار و جوان می‌ پردازند. بهتر است بدانید که هر دو بیت ساز طرفداران بسیار زیادی دارند. البته این موضوع را هم باید افزود که آن ها سبک‌ های متفاوتی در بیت سازی دارند. به همین دلیل برخی از رپرها با آقاجانی و برخی دیگر با اشکان کاگان همکاری می کنند.

هم چنین عده‌ ای از افراد به بیت سازی و آهنگسازی مهدیار آقاجانی و عده‌ ای دیگر به بیت‌ سازی و آهنگسازی اشکان کاگان علاقه مند هستند و از طرفداران سرسخت آن ها به شمار می‌ روند. حال ناگفته نماند که در حال حاضر هیچگونه جریانی بین مهدیار و اشکان کاگان وجود ندارد و تنها از هر دوی آن ها به عنوان بیت سازهای خوب کشور یاد می‌ شود.

چگونگی استفاده از تکنیک ریورس و 432 هرتز در آهنگ های این فرد

مهدیار آقاجانی آهنگساز مشهور اهل ایران مدتی قبل در صفحه شخصی خود بیان کرد که می‌ خواهد برخلاف استانداردهای جهانی فرکانس آهنگ‌ های خود را تغییر دهد. حال این موضوع مورد توجه خیلی از اهالی صنعت موسیقی قرار گرفت. هم چنین پس از مدتی آقاجانی در یکی از ویدیوهای خود در رابطه با استفاده از تکنیک ریورس و 432 هرتز در آهنگ‌ های خود به توضیح پرداخت. حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با چگونگی استفاده از این تکنیک در آهنگ‌ های این فرد اطلاعاتی را به دست آورید پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب آقاجانی مراجعه نمایید.

حاشیه های مهدیار آقاجانی

حاشیه های مهدیار آقاجانی

برای اکثر چهره های معروف که در عرصه موسیقی فعالیت می‌ کنند، حواشی به وجود می آید. البته باید افزود که این موضوع شامل مهدیار نمی شود، چرا که او از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز فقط تمرکزش را بر روی کار و حرفه اش قرار داده است. مهدیار در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که من آن قدر مشغله و کار دارم که به دنبال حواشی نیستم و فقط تمرکزم را بر روی کار و حرفه ام قرار داده ام تا به این گونه بتوانم به آن هدفی که همیشه آرزویش را داشته ام برسم و هر روز بهتر از دیروز شوم. هم چنین او در ادامه صحبت‌ هایش بیان کرده بود که خیلی از افراد برای شهرت بیشتر دنبال حاشیه هستند اما من نیازی به حاشیه درست کردن، ندارم.

مهدیار آقاجانی و اسنوپ داگ

اگر علاقه مند به سبک رپ هستید، به احتمال زیاد اسنوپ داگ را می شناسید. او در دنیای رپ در لیست بهترین رپر های سراسر جهان قرار گرفته است. از زمانی که اسنوپ داگ فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده است، توانسته است آثار منحصر به فرد و خارق العاده‌ ای را منتشر کند. نام او در بین 5 رپر برجسته جهان قرار گرفته است. از آن جایی که آقاجانی نیز سابقه درخشانی دارد، به همین دلیل نظر این رپر معروف را به خود جلب کرده است.

زمانی که خبر همکاری این دو نفر در فضای مجازی منتشر شد، مورد توجه خیلی از کاربران و علاقه مندان به موسیقی قرار گرفت تا جایی که از او به عنوان یک افتخار آفرین ایرانی یاد شد و تا مدت‌ ها نام مهدیار در اینستاگرام و شبکه های مجازی ترند شد. خیلی از افراد بیان کرده بودند که او با همکاری با این رپر معروف آینده درخشانی را برای خود رقم زده است و می‌ تواند همکاری های بزرگ تری نیز با سایر رپران و خوانندگان معروف جهان داشته باشد.

مهدیار آقاجانی و هیچکس

مهدیار آقاجانی و هیچکس

آهنگ های بی کلام مهدیار و سایر آهنگ هایی که به همراه یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی به نام هیچکس منتشر کرده است، باعث شده است تا مهدیار کوله‌ باری از تجربه را به دست آورد و به شهرت و معروفیت زیادی برسد. به سروش لشکری که پدر رپ فارس نیز گفته می‌ شود و جایگاهی ویژه در رپ دارد، در معروفیت و شناخته شدن مهدیار نقش بسزایی داشته است. آن ها تا به اکنون همکاری‌ های فوق‌ العاده‌ ای با هم داشته اند که این همکاری‌ ها با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شده است. خیلی از افراد بیان کرده اند که زمانی که مهدیار و هیچکس با یکدیگر همکاری می کنند، آثار خارق العاده ای را به وجود می آورد و هم چنین تا به اکنون توانسته اند که تحول عظیمی را در موسیقی رپ ایران به وجود آوردند.

از همکاری های فوق العاده آن ها می توان به آلبوم هایی مانند: انجام وظیفه، جنگل آسفالت و مجاز اشاره کرد که زمانی که این دو شخص در این آلبوم ها با یکدیگر همکاری داشته اند، انقلاب عظیمی را در صنعت رپ به راه انداختند. زمانی که نام مهدیار آقاجانی شنیده می‌ شود، خیلی از افراد در کنار او به یاد هیچکس نیز می‌ افتند، چرا که آن ها تا به اکنون همکاری‌ های بسیار زیادی با هم داشته اند و علاوه بر این که همکار هستند، از دوستان بسیار خوب یکدیگر نیز می باشند.

مصاحبه با مهدیار آقاجانی

مهدیار یکی از مشهور ترین و معروف ترین آهنگساز های ایرانی است که امروزه مصاحبه‌ های متعددی با او می شود. اگر بخواهیم به صورت چکیده در مورد مصاحبه‌ های او صحبت کنیم، باید بگوییم که مهدیار در اکثر مصاحبه‌ های خود در مورد حرفه، کار و اهدافش در آینده و هم چنین اتفاقاتی که برای او در کارش به وجود آمده است صحبت می کند. تا به اکنون با مهدیار آقاجانی مصاحبه های بسیار جذابی شده است. هم چنین باید افزود که او در صحبت‌ های خود به گونه‌ ای به مخاطبانش فهمانده است که برای آزادی بیشتر از ایران خارج شده است. هم چنین به گفته خود او، نامش مدام در لیست افرادی بوده است که در ایران باید دستگیر می شده است. برای این که بتوانید قسمت‌ هایی از مصاحبه های مهدیار را مشاهده کنید، پیشنهاد می کنیم که به اینترنت، آپارات و یوتیوب مراجعه کنید.

مهدیار آقاجانی بنگ

مهدیار آقاجانی بنگ

یکی از همکاری های آقاجانی با هیچکس موزیک بنگ نام دارد که زمانی که منتشر شد بسیار پر طرفدار و محبوب شد. خیلی از طرفداران و علاقه مندان به سبک رپ بیان کرده بودند که این دو نابغه بعد از انتشار این موزیک تحول عظیمی را در رپ فارسی به وجود آورده اند. این موزیک با سبک بسیار خاص و متفاوت ساخته و منتشر شده است. برای دانلود آهنگ جدید سروش هیچکس و مهدیار آقاجانی بنگ می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

مهدیار آقاجانی توییتر

مهدیار در توییتر نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد. او توییتر خود را مانند اینستاگرام به یک محیط برای پخش برنامه هایش و اعلام آن ها به مخاطبان و طرفدارانش قرار داده است. توییتر یک شبکه اجتماعی و سرویس ارائه دهنده است که طرفداران بسیار زیادی دارد و خیلی از چهره های معروف نیز در آن فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل مهدیار نیز می باشد.

دوست دختر مهدیار آقاجانی کیست؟

خیلی از طرفداران مهدیار تمایل دارند تا بدانند، این شخص با استعداد با چه کسی در رابطه است و دوست دختر او کیست؟ البته این موضوع را هم باید افزود که برخی از سایت‌ ها تیتر هایی با عنوان مهدیار و همسرش را در صفحه خود قرار داده اند. در این باره باید بگوییم که این تیتر ها و اخبار، دروغی بیش نیستند، چرا که مهدیار هم اکنون مجرد است و ازدواج نکرده است. از آن جایی که مهدیار زندگی هنری اش را از زندگی شخصی اش جدا نگه داشته است، به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در مورد این که آیا او دوست دختر دارد و یا این که با چه کسی در رابطه است در اینترنت موجود نمی باشد.

هم چنین او در اکثر مصاحبه های خود سعی کرده است تا در مورد زندگی شخصی اش و رابطه عاشقانه اش صحبت نکند. برخی از منابع بیان کرده اند که از آن جایی که مهدیار از کودکی و سنین بسیار پایین به ساز و نواختن مشغول بوده است و دغدغه های زیادی برای خلق آثار جدیدش داشته است و هم چنین سفر های زیادی به کشور های مختلف رفته است و دید متفاوتی دارد. به همین دلیل او رابطه جدی ندارد. البته برخی از طرفداران او بر این باورند که مهدیار رابطه عاشقانه ای دارد و فقط نمی خواهد آن را آشکار کند.

جایگاه این آهنگساز در سطح جهانی

جایگاه این آهنگساز در سطح جهانی

از آن جایی که مهدیار استعداد و مهارت زیادی دارد و تا به امروز آثار خارق العاده ای را خلق کرده است و هم چنین با خیلی از رپران و خوانندگان معروف و مشهور ایرانی همکاری داشته است و مهم تر از آن خبر همکاری او با اسنوپ داگ منتشر شده است. خیلی از افراد و کارشناسان موسیقی بیان کرده اند که این آهنگساز در آینده نزدیک در سطح جهانی جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود می‌ کند. هم چنین او با خیلی از خوانندگان و رپران معروف جهان همکاری های بزرگی خواهد داشت.

مهدیار آقاجانی

سوالات متداول

مهدیار آقاجانی کیست؟

مهدیار آقاجانی متولد سال 67 در ایران است، او آهنگساز، تهیه کننده موسیقی و موسیقی دان می باشد. مهدیار از سال 85 و زمانی که 18 سال سن داشت فعالیت خود را آغاز کرده است.

مهدیار آقاجانی عضو کدام گروه است؟

مهدیار عضو یکی از گروه های معروف و مشهور ایرانی به نام گروه ملتفت است. این گروه در سال 90 توسط سروش لشکری یکی از رپران مشهور ایرانی بنیان گذاری شده است و مهدیار آهنگساز و تنظیم کننده تمام موزیک های این گروه می باشد.

کدام خبر باعث شد تا نام مهدیار آقاجانی بیشتر از قبل شنیده شود؟

خبر همکاری مهدیار با اسنوپ داگ یکی از رپران مشهور و معروف جهان باعث شد تا خیلی از مردم در مورد این خبر و همکاری او با اسنوپ داگ صحبت کنند و از مهدیار به عنوان یک نابغه یاد کنند.

از مهم ترین همکاری های مهدیار آقاجانی با کدام رپر معروف ایرانی بوده است؟

مهدیار تا به اکنون همکاری های زیادی با رپران و خوانندگان معروف داشته است. اما از مهم ترین همکاری‌ های او می‌ توان با همکاری اش با هیچکس اشاره کرد که اولین همکاری آن ها به سال 85 و آهنگسازی آلبوم جنگل آسفالت هیچکس بر می گردد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.