مهراد هیدن کیست؟ با بهترین خواننده زدبازی آشنا شوید

در این قسمت قصد داریم تا در مورد یکی از خوانندگان معروف یعنی مهراد هیدن صحبت کنیم. همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

مهراد هیدن کیست؟

مهراد هیدن کیست؟

سالیان طولانی است که رپ که یک نوع سبک از موسیقی است در بین جوانان و نوجوانان ایرانی به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این روز ها خیلی از افراد به این سبک از موسیقی گوش می‌ دهند. جالب است که بدانید در این سبک خوانندگان بسیار قهار و با استعدادی نیز فعالیت می‌ کنند که یکی از این افراد مهراد هیدن نام دارد.

اگر به سبک رپ و هیپ هاپ علاقه مند هستید، حتماً برای یک بار هم که شده نام مهراد هیدن را شنیده اید. در این قسمت از مقاله به بیوگرافی مهراد هیدن خواهیم پرداخت.

مهراد مستوفی راد متولد سال 1363 در شهر تهران می باشد. او خواننده و آهنگساز معروف ایرانی است که در سبک هیپ هاپ، رپ و راک فعالیت می‌ کند. مهراد از زمانی که در این عرصه فعالیت خود را آغاز کرده است به خود لقب هنری هیدن را داده است و امروزه تمام مردم و طرفدارانش مهراد را با نام هنری مهراد هیدن می شناسند.

جالب است که بدانید مهراد معتقد است که هر چیزی را که یاد گرفته است خودش پیدا کرده است. مهراد در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که علاقه بسیار زیادی به موسیقی و به ویژه خوانندگی داشته است. به همین دلیل از همان کودکی به یادگیری پیانو کلاسیک پرداخته است و در مقطع راهنمایی به یادگیری سبک راک پرداخته است و بعد از آن کم کم وارد دنیای رپ شده است. مهراد از سال 1381 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است و بعد از آن به طور جدی و حرفه‌ ای در عرصه موسیقی فعالیت می‌ کند.

از زمانی که مهراد فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است تا به امروز توانسته است طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. مهراد صدای منحصر به فرد و خاصی دارد و توانسته است در رپ و هیپ هاپ تحولی را ایجاد کند که این تحول منجر به شهرت بیشتر او شده است.

مهراد هیدن رپر سبک خاص و متفاوتی دارد که این موضوع باعث شده است، امروزه او در موسیقی ایران جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مهراد هیدن ویکی پدیا را مشاهده کنید.

گروه زدبازی

گروه زدبازی

مهراد عضو یکی از گروه های مشهور و معروف ایرانی به نام گروه زدبازی بوده است. زدبازی در سال 1381 به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این گروه از قدیمی‌ ترین، شناخته‌ شده‌ ترین و محبوب ترین گروه های موسیقی رپ در ایران بوده است که به عنوان پیشگام در سبک گانگستری رپ ایران نیز شناخته می شود.

اعضای این گروه در تهران، لندن و پاریس فعالیت می‌ کردند. جالب است که بدانید در ابتدا عضو اصلی این گروه سامان ویلسون و مهراد هیدن و سهراب ام جی بوده‌ اند. هم چنین گفته شده است در ابتدا مهراد به همراه سامان ویلسون این گروه را به وجود آوردند به همین دلیل برخی از افراد زدبازی را به گروه مهراد هیدن نیز می شناسند.

بعد از این که این گروه فعالیت خود را شروع کرد، موزیک تابستون کوتاهه را به همراه علیرضا جی‌ جی یکی دیگر از اعضای این گروه منتشر کردند. بعد از انتشار این موزیک این گروه به شدت شناخته شده و معروف شد.

البته بعد از انتشار این موزیک سامان ویلسون گروه زدبازی را ترک کرد، اما مهراد به همراه چهار عضو دیگر بدون سامان فعالیت خود را ادامه دادند و آلبومی به نام زاخارنامه را منتشر کردند. این آلبوم به عنوان یکی از بهترین آلبوم های رپ فارسی شناخته شد حتی با این که مدت زمان زیادی است که از انتشار این آلبوم می گذرد اما باز هم این آلبوم در لیست بهترین آلبوم های رپ فارسی قرار دارد.

جالب است که بدانید این گروه بعد از 12 سال که به صورت گسترده و جدی فعالیت می‌ کرد، منحل شد و اعضای این گروه ترجیح دادند تا به صورت جداگانه کار کنند. بعد از آن مهراد و سامان پروژه بزرگ را منتشر کردند. هم چنین بعد از این آلبوم، مهراد آلبوم شخصی خود به نام تونل را نیز منتشر کرد. او آلبوم دیگری به نام صفر را نیز منتشر کرد، این آلبوم الکترونیک راک و سینماتیک است.

آهنگ های مهراد هیدن

آهنگ های مهراد هیدن

مهراد هیدن از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است به طور معمول در سبک رپ و راک موسیقی منتشر کرده است. هم چنین او تا به اکنون آهنگ های بسیار زیبا و با سبک متفاوتی را نیز منتشر کرده است که این آهنگ ها با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شده است و به معروفیت و مشهوریت او افزوده است.

بهتر است که بدانید مهراد هیچ گاه از فیت دادن و دیس کردن رپ های دیگر استفاده نمی کند، چرا که او استعداد و پتانسیل خاصی در خود دارد که از آن ها نشات می‌ گیرد و توانسته است با استفاده از این استعداد آهنگ های بسیار منحصر به فردی را منتشر کند. می توانید برای دانلود آهنگ های مهراد هیدن به سایت های موسیقی مراجعه کنید. حال در این قسمت به معرفی برخی از آهنگ های محبوب او خواهیم پرداخت.

مهراد هیدن مار

موزیک مار در آلبوم صفر از مهراد است، این آلبوم یک آلبوم بسیار جذاب و متفاوت است که طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرده است، او در سال 97 این آلبوم را منتشر کرد. موزیک مار از این آلبوم حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد، چرا که خیلی از خانواده‌ ها بیان کردند که فرزندان آن ها نباید این آهنگ را گوش کنند، چرا که این آهنگ شیطان پرستی است.

مهراد هیدن سیل

مهراد هیدن سیل

موزیک سیل از مهراد به سه قسمت تقسیم می شود، قسمت اول محمدرضا شایع قسمت دوم مهراد و قسمت سوم هر دو خواننده با یکدیگر اجرا می کنند. دلیل این که این موزیک با استقبال بی نظیری رو به رو شد این است که این دو هنرمند رپ جدیدی می خوانند.

هم چنین هواداران این موزیک بر این باورند که محتوای این موزیک گنگ می باشد و به افراد پوچ و تو خالی و به شاخ های مجازی اشاره دارد. جالب است که بدانید طرفداران معتقدند که مهراد در این موزیک قدرتمند تر و بهتر از محمدرضا شایع اجرا کرده است. می توانید برای دانلود این آهنگ مهراد هیدن و شایع به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

رها

یکی دیگر از موزیک های زیبای مهراد رها نام دارد که این موزیک از آلبوم تونل 2 این رپر معروف می باشد. موضوع این موزیک در مورد مهتاب و آزادی می‌ باشد و در این موزیک تاکید شده است که هر چیز زیبایی برای خودش بدی نیز به همراه دارد و در آن جمله معروف هر گل برای خود ماری است نیز شنیده می شود.

می توانید این موزیک را به همراه متنش در اینترنت به راحتی جستجو و دانلود کنید. هم چنین به یاد داشته باشید که برای دانلود آلبوم مهراد هیدن تونل ۲ می‌ توانید به اینترنت و سایت های موسیقی مراجعه کنید.

مهراد هیدن میرسم

سهراب ام جی در موزیک میرسم با مهراد همکاری کرده است. این موزیک در مورد شکست خود با عشقش می باشد، به دلیل این که در این موزیک مهراد به طور روتین می گوید من از زیر زمین به بالا رسیدم و یک روزی منو میبینی. مهراد بر این باور است که وقتی عشقش نباشد می‌ تواند به تمام خواسته‌ هایش برسد و تمام سعی و تلاشش را می کند تا به بالا ترین حد خود برسد، به همین دلیل نام این موزیک را میرسم انتخاب کرده است. این موزیک با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد. می توانید برای دانلود این اهنگ مهراد هیدن به اینترنت مراجعه کنید.

مهراد هیدن فرودگاه

مهراد هیدن فرودگاه

موزیک فرودگاه توسط گروه زدبازی منتشر شده است و یکی از عوامل موفقیت این گروه به شمار می‌ رود، چرا که در این موزیک نوآوری جدیدی مشاهده می‌ شود که به یک اثر ماندگار تبدیل شده است. موزیک فرودگاه به یکی از پر طرفدار ترین آهنگ های مهراد هیدن به همراه گروه زدبازی تبدیل شده است. هم چنین این موزیک جزو پر فروش ترین موزیک ها نیز بوده است.

آهنگ کجایی

یکی دیگر از آهنگ هایی مهراد که زمانی که منتشر کرد با استقبال بی نظیر رو به رو شد، آهنگ کجایی نام دارد. برای دانلود آهنگ مهراد هیدن کجایی می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

آهنگ آشپز

یکی دیگر از آهنگ های پرطرفدار و محبوب مهراد آشپز نام دارد که زمانی که منتشر شد، خیلی از شنوندگان بیان کردند که مهراد در این آهنگ توانسته است به خوبی قدرت صدای خود را به رخ سایر خوانندگان بکشد. برای دانلود آهنگ اشپز مهراد هیدن می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

نگاهی به برترین آلبوم های مهراد هیدن

مهراد هیدن فعالیت زیادی در زمینه خوانندگی دارد و تاکنون آلبوم های مختلفی را منتشر کرده است. برخی از آلبوم های او به عنوان برترین فعالیت او شناخته شده و در مدت زمان کمی در تعداد بسیار بالایی به فروش رسیده اند. در ادامه قصد معرفی آلبوم های این خواننده محبوب را داریم.

سرمایه

آلبوم سرمایه در سال 2014 ساخته شد و اولین آلبوم مهراد هیدن بود. تهیه کننده این آلبوم خود مهراد بود، اما نکته جالب در مورد این آلبوم این است که خود مهراد هیدن در این آلبوم شعری را نخوانده است و او دلیل خوبی برای این کار بیان کرده است. مهراد معتقد است که استعداد های بسیاری وجود دارند که هنوز کشف نشده اند، او این آلبوم را تهیه می کند تا به وسیله آن بتواند استعداد های جدید را کشف کند. مهراد هیدن رکب را در سال 2023 اجرا کرده است و یکی از سینگل ترک های این خوانده است که در بسیاری از سایت ها موجود می باشد.

بزرگ 2

جلد دوم آلبوم بزرگ در سال 2015 توسط مهراد هیدن ساخته شد. این آلبوم دارای ترک های زیادی است و از خوانندگان دیگر نیز در این آلبوم کمک گرفته شده است. سهراب ام جی، آرش دارا، کیارش، تارا صلاحی و سیامک در اجرای برخی از ترک های آن به مهراد کمک کرده اند.

آهنگ سازی و تنظیم آن هم به عهده خود مهراد بوده است. بی تاب، فردا، کافی نیست، تا ته، بریزم به هم و پاشو نام تعدادی از ترک های این آلبوم می باشد. مهراد هیدن بیتاب را به عنوان بهترین ترانه این آلبوم معرفی کرده است.

تونل

آلبوم تونل در سال 2017 تولید شده است. سهراب ام جی، سامان ویلسون، سیجل، راسک، آرش دارا و زخمی و کنیس در اجرای ترک های این آلبوم کمک زیادی کرده اند. روز از نو، فرمون، دردسر، بازی و می رسم نام تعدادی از ترک های این آلبوم می باشد. می توانید وارد اینترنت شوید و این ترک ها را با کیفیت های مختلف به صورت تکی و یا به صورت یک جا دانلود نمایید.

صفر

آلبوم صفر محصول سال 2018 می باشد. تهیه کننده این آلبوم مهراد هیدن و آرش راسخ بوده است و در تمامی ترک ها موسیقی به سبک راک و الکترونیک اجرا شده اند. بسیاری از کاربران پس از انتشار این آلبوم واکنش ها و بازخوردهای منفی به این خواننده دادند و ادعا کردند که او تلاش می کند تا اجراهای شیطان پرستان را انجام دهد اما مهراد در این آلبوم از جذاب ترین سبک های موسیقی استفاده کرده است.

مهراد هیدن در دوی ماراتن

مهراد هیدن یکی از خوانندگان گروه زد بازی بوده است و او علاقه زیادی به تجربه مسائل گوناگون دارد. او همیشه علاقه زیادی به دویدن داشته است و به همین دلیل نام خود را در سی و شمین دوره از مسابقات دوی ماراتن آتن در کشور یونان ثبت می کند. او در این مسابقه حضور پیدا می کند و می تواند 42 کیلومتر بدود و راه برود. او با این کار خود توانست رکوردی را در این مسابقات به جا بگذارد.

مهراد هیدن و همسرش

یکی از موضوعات جذاب برای اکثر طرفداران مهراد هیدن روابطش است. آن ها می خواهند بدانند که آیا مهراد ازدواج کرده است و یا این که در رابطه است یا خیر. در این باره باید بگوییم که از آن جایی که مهراد هیدن زندگی شخصی اش را از زندگی هنری اش جدا کرده است به همین دلیل اطلاعات دقیقی از روابط او در اینترنت موجود نمی باشد. البته این موضوع را هم باید افزود که اکثر رپر ها در طول زندگیشان دوست دختر های زیادی داشته‌ اند و خیلی از آن ها به یک نفر راضی نبوده اند.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون عکس های متعددی از مهراد در کنار دختر های متفاوت در شبکه‌ های مجازی و اینترنت منتشر شده است که با هر بار انتشار این عکس ها خیلی از مردم و طرفداران او بیان کرده اند که حتماً مهراد با آن دختران در رابطه بوده است که عکسشان منتشر شده است.

البته این را هم باید افزود که مهراد هم اکنون مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. هم چنین این رپر معروف در یکی از صحبت هایش بیان کرده بود که فعلاً دختر مورد علاقه‌ اش را پیدا نکرده است و به همین دلیل می‌ خواهد تمرکزش را بر روی کار و حرفه اش قرار دهد تا به اهدافی که دارد، برسد و هر روز نسبت به روز قبل خود پیشرفت کند.

البته برخی از منابع بیان کردند که مهراد هم اکنون با یک خانم مرموز در رابطه است و رابطه آن‌ ها جدی و عاشقانه می‌ باشد. اما مهراد نمی خواهد این رابطه را آشکار کند و فعلاً تمایل دارد تا رابطه آن ها پنهان و به دور از حاشیه باقی بماند. البته این نکته را هم باید افزود که تا به اکنون مهراد این صحبت‌ ها را نه تایید و نه تکذیب کرده است.

به همین دلیل برخی از مردم بر این باورند که از آن جایی که مهراد این گفته‌ ها را تایید و یا تکذیب نکرده است، قطعاً در یک رابطه است و در آینده نزدیک این رابطه را علنی خواهد کرد.

مهراد هیدن و شایع

مهراد هیدن و شایع

شایع یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی است. تا به امروز مهراد و شایع همکاری‌ های بسیار جذاب و هیجان انگیزی داشتند که این همکاری‌ ها با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شده است. هم چنین مهراد در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که شایع علاوه بر این که هم کار اوست، یکی از دوستان صمیمی و با معرفت او نیز به شمار می‌ رود که تا به اکنون خیلی چیز ها از او یاد گرفته است.

یکی از آهنگ هایی که این دو خواننده معروف با یکدیگر در آن همکاری داشته اند، سیل نام دارد که زمانی منتشر شد با هواداران بسیار زیادی رو به رو شد و خیلی از شنوندگان بعد از شنیدن این آهنگ از این دو خواننده خواستند تا همکاری های بیشتری با هم داشته باشند.

درآمد مهراد هیدن

اطلاعات دقیقی در مورد درآمد مهراد وجود ندارد، اما به طور کلی تمام خوانندگان و رپران از فروش و انتشار آلبوم هایشان و هم چنین برگزاری کنسرت درآمدزایی می کنند. جالب است که بدانید کنسرت مهراد جزو شلوغ ترین و محبوب ترین کنسرت های رپر های معروف ایرانی به شمار می رود و به همین دلیل مهراد از طریق کنسرت هایش توانسته است که به درآمد بسیار خوبی برسد.

باید افزود که برخی از منابع بیان کردند که مهراد علاوه بر این که از طریق حرفه‌ اش درآمدزایی می‌ کند، بیزینس های دیگری نیز دارد که از طریق این بیزینس نیز به درآمدزایی پرداخته است و برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است.

مهراد هیدن چه حاشیه هایی تا به امروز داشته است؟

مهراد هیدن از خوانندگان کم حاشیه است. او سعی می کند از حواشی دور باشد و تمام تمرکز خود را برای ساخت ترک ها و آلبوم های مختلف می کند. او یک شخصیت بسیار آرام دارد که حواشی موجود برای او در مورد دیس و دیس بک های دنیای موسیقی است. بسیاری از خوانندگان به او دیس های مختلفی داده اند و توهین و فحاشی کرده اند و او نیز دیس بک هایی با همین مضمون منتشر کرده است.

بسیاری از کاربران در مورد فحاشی های او در ترک هایش اعتراض کرده اند اما او معتقد است که فحش دادن بخشی از موسیقی رپ است و هیچ گاه این موضوع را ترک نخواهد کرد. او تا کنون حواشی دیگری نداشته است. البته بهتر است بدانید که مهراد هیدن گل یخ را برای مهسا امینی اجرا کرده است که جنجال زیادی در پی آن به وجود آمد.

کنسرت آنلاین مهراد هیدن

کنسرت آنلاین مهراد هیدن

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم مهراد یکی از خوانندگانی است که کنسرت هایش بسیار شلوغ و پر طرفدار است. اما مدتی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا تمام کنسرت ها منحل شده اند و برخی رپران و خوانندگان به صورت آنلاین کنسرت برگزار می‌ کنند که این موضوع شامل مهراد نیز می باشد.

مدتی قبل او در صفحه رسمی خود بیان کرده بود که قرار است برای طرفداران و هوادارانش کنسرت به صورت آنلاین برگزار کند تا بتواند به این گونه روحیه طرفدارانش را که به دلیل کرونا نتوانستند به کنسرت بروند را عوض کند. مهراد کنسرت خود را به صورت آنلاین برگزار کرد که با استقبال بی نظیر رو به‌ رو شد.

بعد از اتمام این کنسرت، نام مهراد در شبکه های مجازی ترند شد، چرا که کنسرت آنلاین او به یکی از بهترین کنسرت ها تبدیل شده بود. هم چنین خیلی از افراد بیان کرده بودند که مهراد واقعاً استعداد خوبی در خواندن دارد. می توانید کلیپ های مهراد هیدن که از قسمت هایی از کنسرت های او می باشد را در شبکه های مجازی و اینترنت به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

آلبوم های مهراد هیدن

آلبوم های مهراد هیدن

مهراد یکی از خوانندگان فعال و پرکاری است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی شروع کرده است تا به امروز تک آهنگ و آلبوم های متعددی را منتشر کرده است که اکثر آثار او با استقبال بی نظیری رو به رو شده اند. در مورد آلبوم های این رپر معروف و مشهور ایرانی باید بگوییم که اولین آلبومش را در سال 2014 به نام سرمایه منتشر کرد.

آلبوم سرمایه کمی متفاوت است، چرا که در این آلبوم خود مهراد خوانندگی نکرده است و تهیه‌کنندگی این آلبوم را برعهده داشته است. او در مورد این آلبوم بیان کرده بود که در این آلبوم قصد داشته است تا استعداد های جدید را کشف کند و افرادی که در عرصه موسیقی و خوانندگی استعداد و مهارت دارند را به شنوندگان و مردم بشناساند و باعث معروفیت آن ها شود تا به این گونه این افراد بتوانند در این عرصه ترقی و پیشرفت کنند. این کار مهراد با تعریف و تمجید های زیادی از جانب مردم رو به رو شد. آلبوم سرمایه شامل 10 ترک است، می توانید این آلبوم را به راحتی در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

مهراد در سال 2015 آلبوم بزرگ (جلد دوم) را منتشر کرد. این آلبوم با استقبال بی نظیر رو به رو شد. خیلی از شنوندگان این آلبوم بیان کردند که آلبوم بزرگ یکی از بهترین آلبوم هایی بوده است که تا به اکنون شنیده اند. در این آلبوم خوانندگان و رپران مشهور دیگری مانند: سهراب ام جی، کیارش، تارا صلاحی، آرش دارا، سیامک، با مهراد در برخی ترک های او همکاری کرده اند. می توانید تمام ترک های این آلبوم را به راحتی در سایت های موسیقی جستجو و دانلود کنید.

آلبوم بعدی مهراد در سال 2017 به نام تونل منتشر شد. این آلبوم با جنجال بسیار زیادی نیز رو به‌ رو شد. خیلی از مردم و طرفداران مهراد بعد از شنیدن این آلبوم بیان کردند که تونل یکی از بهترین آلبوم هایی بوده که تا به اکنون شنیده اند. هم چنین طرفداران و علاقه مندان به سبک رپ و هیپ هاپ بعد از شنیدن این آلبوم به تعریف و تمجید از مهراد پرداختند و بیان کردند که او یکی از بهترین رپر های ایرانی است که توانسته است تا به امروز آثار منحصر به فردی را منتشر کند.

آلبوم بعدی مهراد به نام صفر در سال 2018 منتشر شد. تهیه کنندگی این آلبوم توسط مهراد و آرش راسخ انجام شده است تمام موزیک های این آلبوم راک و الکترونیک هستند، به همین دلیل این آلبوم به یکی از منحصر به فرد ترین آلبوم‌ هایی تبدیل شد که مهراد تا به اکنون منتشر کرده است.

جالب است که بدانید زمانی که این آلبوم منتشر شد با حواشی بسیار زیادی نیز رو به رو شد. شنوندگان این آلبوم به دو گروه تقسیم شدند، گروه اول که به تعریف و تمجید این آلبوم پرداختند و گروه دوم که از این آلبوم انتقاد کردند. این گروه بیان کردند که برخی از موزیک های این آلبوم شیطان پرستانه است که بر روی ذهن جوانان ایرانی تاثیر می گذارد.

هم چنین آن ها از جوانان ایرانی درخواست کردند تا این آلبوم را گوش نکنند. البته مهراد در یکی از صحبت های خود به این حواشی واکنش نشان داد و بیان کرد که این آلبوم منحصر به فرد است و سبکش خاص و متفاوت است و هیچ گونه انرژی منفی در آن وجود ندارد. به هر حال می توانید تمام آلبوم هایی که مهراد تا به امروز منتشر کرده است را به راحتی در سایت های موسیقی جستجو و دانلود کنید.

مهراد هیدن با چه خواننده هایی فیت داشته است؟

مهراد هیدن یک خواننده فعال است که تا کنون ترک های بسیار زیادی را اجرا کرده است. او در تهیه و اجرای برخی از ترک ها با سایر خوانندگان همکاری می کند و همیشه همکاری های او نتیجه بخش بوده است و باعث شده که طرفداران این خواننده رضایت کافی از او داشته باشند. در ادامه در مورد مهم ترین فیت های او صحبت می کنیم.

سامان ویلسون

سامان رضا پور در سال 1364 در تهران متولد شده است. او یکی از اصلی ترین اعضای گروه زد بازی است که این گروه را با کمک دوستان خود تاسیس کرده است. سامان یکی از دوستان دوران مدرسه مهراد است و رفافت زیادی با یک دیگر دارند. سامان و مهراد تا کنون ترانه های بسیاری در سبک های رپ، گنگستا رپ و هیپ هاپ اجرا کرده اند.

اوف، نام یکی از ترانه های مشترک این دو رپر جوان می باشد. می توانید به اینترنت مراجعه نمایید و تمامی ترانه های این دو خواننده را به دست آورید. مهراد هیدن کافی نیست را هم با همکاری و کمک سامان اجرا کرده است و ترانه بسیار زیبایی است.

هیچکس

سروش هیچکس از بهترین رپرهای ایرانی است که در سال 1364 در تهران متولد شده است. او توانست تغییرات زیادی به دنیا رپ وارد کند و به همین دلیل به او پدر رپ فارسی می گویند. این رپر معروف تا کنون همکاری های بسیار زیادی انجام داده است که یکی از آن ها با مهراد هیدن بوده است.

ترکیب صدای این دو خواننده باعث به وجود آمدن ترک های بسیار زیبایی شده است و مخاطبان این رپرها تقاضای همکاری بیش تری از آن ها دارند. می توانید ترانه های مشترک مهراد هیدن و سروش هیچکس را در سایت های معتبر موسیقی پیدا کرده و گوش نمایید.

رضا پیشرو

محمد رضا ناصری آزاد ملقب به رضا پیشرو یکی از رپرهای ایرانی است که استعداد زیادی در این زمینه دارد. رضا پیشرو تا کنون ترانه های بسیاری را اجرا کرده است و توانسته است در بین مردم از محبوب ترین خوانندگان سبک رپ شود. رضا تهیه کننده موسیقی، ترانه سرا و خواننده و آهنگ ساز می باشد.

او از سال 1380 فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و همکاری های مختلفی با مهراد هیدن داشت. می توانید به یوتیوب مهراد و رضا مراجعه کنید و ترانه های این دو خواننده را بشنوید و نظرات خود را برای آن ها کامنت کنید.

سهراب ام جی

سهراب مصطفوی که به سهراب ام جی معروف است، یکی از خوانندگان ایرانی می باشد. او فعالیت حرفه ای خود را با گروه زد بازی شروع کرد و هم اکنون هم در این گروه فعالیت می کند. او متولد تهران است و اکنون 35 سال سن دارد. سهراب تا کنون ترک های زیادی را اجرا کرده است و با خوانندگان مختلفی فیت داده است. مهراد هیدن هم همکاری های مختلفی با سهراب ام جی داشته که می توانید در سایت های موسیقی این ترانه ها را به دست آورید.

سپهر خلسه

سپهر خلسه یک خواننده رپ است که صدای خاصی دارد. ترانه مهراد هیدن نخلا را با همکاری سپهر خلسه و سیجل اجرا کرده اند. خلسه 35 سال سن دارد و متولد تهران می باشد. او به عنوان خواننده و یوتیوبر فعالیت می کند و تا کنون ترانه های زیادی اجرا کرده است. مهراد هیدن خداحافظ را هم به کمک سپهر انجام داده است و توانسته اند کاربران خود را از این همکاری راضی نگه دارند.

آرتا

آرتا یکی از افراد گروه وانتونز می باشد که تا کنون ترانه های بسیاری را اجرا کرده است. او با مهراد هیدن نیز همکاری کرده و ترانه های مشترکی را تولید کرده اند. خدا کوشی مهراد هیدن و آرتا یکی از بهترین فیت های این دو خواننده می باشد که در یوتیوب آن ها قرار گرفته است. آرتا میر حسینی متولد تهران است و در سال 1375 به دنیا آمده است و اکنون یکی از خوانندگان موفق می باشد.

حضور مهراد هیدن در پادکست طبقه 16

پادکست شماره 16 را سهیل علوی ساخته است که یک پادکست گفت و گو محور می باشد و کیفیت بالایی دارد. مهم ترین عامل این پادکست سادگی آن می باشد. در این پادکست میزبان و مهمان به صورت کاملا صمیمانه با یک دیگر گفت و گو می کنند. این پادکست ها ویدئوهای جذابی هم دارند که در یوتیوب منتشر شده اند.

مهراد هیدن هم در این پادکست حضور داشت و توانستند پادکست بسیار جذابی را اجرا کنند. مدت زمان این پادکست 1 ساعت و 40 دقیقه می باشد و سهیل علوی و مهراد در مورد فعالیت خود صحبت کرده و از فعالیت های مختلف خود صحبت می کنند.

مهراد هیدن

سوالات متداول

مهراد هیدن کیست؟

مهراد مستوفی راد متولد سال 63 در شهر تهران می باشد، او خواننده و آهنگساز مشهور ایرانی است که در سبک رپ، هیپ هاپ و راک فعالیت می‌ کند و با لقب هنری مهراد هیدن شناخته می‌ شود. او فعالیت خود را از سال 81 شروع کرده است.

مهراد هیدن تا به اکنون چه آلبوم هایی را منتشر کرده است؟

از آلبوم هایی که تا به امروز مهراد منتشر کرده است می‌ توان به آلبوم سرمایه، بزرگ (جلد دوم)، تونل و صفر اشاره کرد. آلبوم صفر مهراد با حواشی و جنجال بسیار زیادی رو به رو شده است.

مهراد هیدن عضو کدام گروه بوده است؟

مهراد به همراه سامان ویلسون گروهی را به نام گروه زدبازی در سال 81 راه اندازی کردند. این گروه یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین گروه های رپ فارسی است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد و بیشتر در سبک گانگستری رپ فعالیت می کرده است. البته این گروه بعد از 12 سال فعالیت، منحل شد.

منبع درآمد مهراد هیدن چیست؟

مهراد هیدن همانند سایر خوانندگان و رپران از طریق انتشار و فروش آلبوم هایش و هم چنین برگزاری کنسرت هایش و … درآمدزایی می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.