سامان ویلسون کیست؟ آشنایی با رپر گروه زدبازی و حاشیه های او در تهران

امروز می خواهیم در مورد رپر مشهور به نام سامان ویلسون صحبت کنیم. برای آشنایی با این رپر مشهور و سرشناس از گروه زد بازی تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید و اطلاعاتی را که تا به حال نشنیده اید از این مقاله کسب کنید. اگر می خواهید که بدانید سامان ویلسون کیست و با این رپر زیر زمینی آشنا شوید، تا آخر این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

محتوا پنهان
بیوگرافی سامان ویلسون چیست؟

بیوگرافی سامان ویلسون چیست؟

اگر می خواهید از زندگی نامه سامان ویلسون با خبر شوید و بدانید که سامان ویلسون کیست، بهتر است این مطالب را با دقت مطالعه کنید. این رپر مشهور ایرانی یکی از افرادی است که در گروه زد بازی فعالیت‌ های بسیار داشته و یکی از اعضا این گروه به حساب می آید.

این رپر مشهور در سال ۱۳۸۱ شروع به کار کرده و باید دانست که گروه زد بازی یکی از قدیمی ترین گروه های رپ به حساب می آیند که وی در آن به فعالیت پرداخته است.

عکس های سامان ویلسون را از چه طریق می توان دانلود کرد؟

برای دانلود کردن عکس های سامان ویلسون بهتر است به پیج اینستاگرام او سر زد زیرا یکی از رپر هایی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام تیک آبی دارد و فعالیت های زیادی در این شبکه دارد بسیاری از فعالیت‌ هایی که در اینستاگرام انجام می ‌دهد توسط خود این فرد انجام می‌ شود و استوری هایی از زندگی خودش نیز در این شبکه بارگذاری می ‌کند. البته در پیج گروه زدبازی هم می توان عکس این رپر مشهور ایرانی را پیدا کرد.

آهنگ های سامان ویلسون را از کجا می توان تهیه کرد؟

آهنگ های سامان ویلسون را از کجا می توان تهیه کرد؟

یکی از راه های دانلود آهنگ های سامان ویلسون این است که به رادیو جوان سر زد و تمام موزیک های این خواننده مشهور در آن اپلیکیشن وجود دارد البته نباید فراموش کرد که گوگل نیز یکی از معتبر ترین راه ها برای دانلود موزیک های تمام خوانندگان به حساب می آید و اسپاتیفا یکی از برنامه هایی است که تمام خوانندگان تقاضا دارند که افراد موزیک ها را از آن جا گوش کنند. برای دانلود آهنگ های سامان ویلسون به سایت های معتبر نیز می توان مراجعه کرد.

سامان ویلسون عروس

عروس یکی از موزیک هایی است که دیس ترک یکی از گروه‌ های رپ فارسی به نام پایدار به حساب می آیند و این موزیک را برای عرفان پایدار که در نوجوانی یکی از دوستان صمیمی سامان ویلسون به حساب می ‌آمد خوانده است.

باید گفت که چندین بار سامان ویلسون شخصیت عرفان پایدار را مسخره کرده بود و بیان داشته بود که مانند عروس ها موهایت را می بندی کم مانده که لاک بزنی به همین دلیل عرفان پایدار ترکی را تهیه کرد و به بازار ارائه داد که یکی از موزیک هایی است که دیس به سامان ویلسون بود.

سامان ویلسون آجیلی

سامان ویلسون آجیلی

آجیلی یکی از آهنگ های است که بسیار از کلمات مبتذل در آن استفاده شده است و یکی از آهنگ های مشهور سامان ویلسون به حساب می آید. در این ترک کم تجربگی و خامی در صدای او دیده می شود.

آجیلی را برای گروهی از خواننده های سرشناس ایرانی خوانده اند که به گفته برخی یکی از فعالیت های ضعیف سامان ویلسون به حساب می‌ آید. منتقدان سامان ویلسون می گویند این ترک متنی بسیار بی‌ محتوا دارد و در تمام این آهنگ از کلمات رکیک و زشت و زننده استفاده کرده است.

صد تا یه غاز

در این ترک سامان بسیاری از افراد را کوچک می کند که البته پایه این موزیک بر اساس توهین و تحقیر است و مشخص نیست که خواننده چه افرادی را می خواهد دیس کند اما از این آهنگ این را می‌ توان برداشت کرد که با گروه عظیمی سر و کار دارد و شاید مخاطب آهنگش افراد ثروتمند به حساب می آیند.

اما باز هم به طور قطع نمی توان گفت که برای چه کسی این موزیک را نوشته و خوانده است. وی در این ترک با خواننده «ام جی» همراهی دارد. در این ترک از مدلینگ ها می ‌گوید، از افرادی که مشروب می نوشند، از افرادی که معتاد هستند و … .

اصل کار

با ریتمی اروم شروع می شود و موزیکی دلنشین دارد. سامان در این موزیک از خودش تعریف می کند و تمام داستان زندگی اش را می گوید. از سختی هایی که کشیده تا به این جا رسیده است، از رفتنش از ایران می گوید. در این موزیک بیان می دارد که علاقه زیادی به ایران دارد.

او با یک خواننده دیگر به نام ام جی می خواند و یه دختر رپر مشهور در این موزیک همراهی دارد از خودش و گروهش تعریف می کند، در این موزیک می گوید که اراده عمیقی دارم که به این جا رسیده ام. در ادامه از شاهنامه هم صحبت به میان می آورد و می گوید که خودش یک شاهنامه است.

دورمون همه چی هست

دورمون همه چی هست

باید گفت که در این موزیک با خواننده مشهور به نام ام‌ جی فعالیت می کند. در این ترک از مواد، مشروب و نوشیدنی های ممنوع در ایران صحبت می کند. این ادعا را در آهنگ بیان می کند که هر چیزی که اراده کند را در اطرافش خواهد داشت. در این موضوع ادعا می ‌کند که همه چیز دارد و اگر روزی همه چیزش را از دست بدهد انگار هیچ چیزی را از دست نداده است.

پاشو

پاشو یکی از موزیک های قدیمی و بسیار زیبا از سامان ویلسون به حساب می آید که می توان دلیل شهرت او را انتشار این آهنگ به حساب آورد. پاشو یکی از آهنگ هایی است که جایگاه ویژه ای در بین افرادی که به موزیک های رپ گوش می دهند. این آهنگ اشاره دارد به این که هر فردی که زمین بخورد می‌ تواند بلند شود و زندگی را دوباره بسازد.

این ترک یکی از اولین موزیک ها و قشنگ ترین موزیک های او به حساب می آید و بسیار احساسی و زیباست که با مهراد هیدن می خواند.

وایسا

وایسا یکی از موزیک های قدیمی سامان ویلسون به حساب می آید و در این آهنگ از خودش تعریف می کند که چقدر کارش درست است و خوانندگی را دوست دارد و به دلیل این که چندین سال فعالیت نداشته است می توان گفت که این آهنگ را برای افرادی خوانده است که او را فراموش کرده اند و بیان داشته اند که دیگر خوانندگی نمی ‌کند و با انتشار این موزیک این را ثابت می کند که دوباره آمده و همه چیز را دارد می سازد.

سامان ویلسون یکی از خوانندگانی است که بسیار خودش را قبول دارد و بیان می کند که رپر خوبی است اما اگر دقت شود متوجه می ‌شوید که قافیه بندی‌ های بیشتر موزیک هایش ایراد دارد و یکی از خوانندگانی است که صدای برجسته ای ندارد و این موضوع را می توان در همین موزیک با مقایسه کردن صدای مهراد هیدن و او متوجه شد.

همین که هس

همین که هس

در این موزیک بیان می‌ کند که نمی توان همه چیز را درست کرد و باید با همان چیزی که هست ساخت و سازگاری کرد. موزیک این آهنگ بسیار جذاب است و می توان گفت که یکی از مشهور ترین آهنگ هایی است که تا به حال خوانده است. در این موزیک بیان می کند که دیگر احساس را باید کنار گذاشت و باید از منطق استفاده کرد.

او در این موزیک نیز با مهراد هیدن فعالیت دارد و می ‌توان گفت که این آهنگ یکی از آهنگ هایی است که برای جامعه و اجتماع خوانده است و از قشر کارگر صحبت می ‌کند که تمام روز را به کار کردن می پردازد.

تند نرو

تند نرو یکی از موزیک های احساسی سامان ویلسون به حساب می آید. آهنگ این موزیک بسیار غمگین و زیبا است و از دختری صحبت می کند که انگار او را ترک کرده است و بیان می کند که نا کام مانده است. در این موزیک به طور علنی بیان می کند که می خواهد با معشوقه خودش باشد و علاقه بسیار دارد که وقتش را با او بگذراند.

باید گفت که تمام این موزیک مانند یک خواب بوده و در آخرین آهنگ شنونده متوجه می شود که تمام این صحبت ها و تمام این اتفاقات برای خواننده مانند یک خواب بوده است.

بی تاب

بی تاب یکی از موزیک های قدیمی و بسیار جذاب و شنیدنی سامان ویلسون است که علاقه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرد و یکی از دلایل شهرت وی در عرصه موزیک و خوانندگی به حساب می آید. یکی از موزیک هایی است که خواننده در آن بیان می دارد که برای کار خوانندگی و رپ کردن به دنیا آمده است.

او اذعان می دارد که برای این که کار های جدید بدهد و خوانندگی بیشتر بکند بسیار بی تاب است بیان می کند که اکثر مردم به خوردن و خوابیدن و کار کردن مشغول هستند ولی می خواهد که مانند دیگر افراد در این مثلث گرفتار نشود و باید که فرا تر از این ها پیش برود و این خواننده در این آهنگ با مهراد هیدن همراهی می کند.

آلبوم های سامان ویلسون که تا حال خوانده است چیست؟

سامان ویلسون با چه رپرهایی همکاری داشته است؟

سامان ویلسون به عنوان یک رپر نسل یک ایرانی تاکنون ترک های زیادی منتشر کرده است. در این میان اما دیس و دیس بک هایی به رپرهایی چون پیشرو و هیچکس داده که حاصل آن نیز موزیک های عروس و آجیلی بوده است. همچنین این رپر به جز اعضای زدبازی با دیگر رپرها نیز همکاری داشته که در ادامه به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

همکاری با شایع

فیت سامان ویلسون و شایع اتفاق عجیبی بود که در رپ فارس افتاد. به هر حال انتظار نمی رفت رپری چون شایع که همیشه از درد جامعه می خواند با این هنرمند همکاری کند چرا که او به مردم توهین کرده است. بنابراین برخلاف باورها این دو رپر فیت دادند و ترک سیاه مست منتشر شد.

همکاری با سپهر خلسه

سامان ویلسون با سپهر خلسه نیز همکاری داشته و تاکنون ترک هایی چون فنا و ژورنالیست را منتشر کرده اند. البته باید بگوییم رپرهای حرفه ای دیگری نیز در این ترک ها حضور دارند و جزو حرفه ای ترین آثار آن ها می باشد.

همکاری با بهزاد لیتو

این رپر با بهزاد لیتو نیز فیت داده است و نتیجه همکاری آن ها ترک طول میشه تایپ بوده است. این موزیک بعد از انتشار با استقبال خوبی از سمت مخاطبان همراه بود و در برنامه هایی چون ساند کلود و اسپاتیفای بازدید بالایی داشت.

آلبوم های سامان ویلسون که تا حال خوانده است چیست؟

زاخار نامه آلبومی از کارنامه سامان ویلسون در شبکه‌ های اجتماعی منتشر کرده است و تا به حال آلبوم دیگری از او در بازار یافت نشده و می توان گفت که این آلبوم اولین و آخرین آلبوم او به حساب می ‌آید. اولین آهنگ این آلبوم تهران مال منه است که بسیار توجه افراد تهرانی را به خودش جلب کرد.

می توان گفت که این آلبوم در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ منتشر شده است و افراد گروه زدبازی که شامل مهراد هیدن، سامان ویلسون، علیرضا جی جی، نسیم، سیجل، ام جی می شوند نیز در این آلبوم به فعالیت پرداخته اند.

منتظر بودن کاریه که بعضی وقتا پسرا برا دخترا می کنن

این موزیک یکی از موزیک های احساسی است که در آلبوم زاخار منتشر شده است. باید گفت که افرادی که در این موزیک به خوانندگی پرداخته اند شامل مهراد هیدن و سیجل می باشند که فعالیت هایی که افراد این گروه انجام می دهند به نام گروه زدبازی ثبت می ‌شود.

در این موزیک این موضوع را بیان می کنند که پسرا بسیار زیاد احساسی هستند و در رابطه ها بسیار متعهد و پایبند تر عمل می کنند و می گوید که پسر های زیادی برای دختر ها منتظر می ماند. آهنگ این موزیک بسیار دلنواز و احساسی است و متن این موزیک بسیار زیباست.

نکنی باور

نکنی باور

نکنی باور یکی از موزیک های آلبوم زاخار نامه است که تمام افراد گروه زد بازی به غیر از علیرضا جی جی در این موزیک به فعالیت پرداخته اند. نکنی باور یکی از موزیک های مشهور و سرشناس گروه زد بازی به حساب می آید و یکی از آهنگ هایی است که باعث شد شهرت بسیاری در زمینه موسیقی و خوانندگی و همچنین رپ به دست آورند. البته تمام خواننده های این گروه در حال حاضر با یکدیگر همکاری نمی کنند و برای مثال نسیم از این گروه جدا شده است.

آیا سامان ویلسون و پیشرو با یکدیگر همکاری داشته اند؟

سامان ویلسون و رضا پیشرو تابحال با یک دیگر همکاری نداشته اند و حتی افراد گروه زدبازی در آلبوم زاخارنامه رضا پیشرو را به انتقاد گرفتند و در دو موزیک این رپر مشهور را مخاطب قرار دادند که این دو موزیک یکی آهنگ تهران مال منه و دیگری آهنگ چرا بدی است.

باید گفت که اکثر آهنگ سازی ها و کارهایی که برای موزیک باید انجام شود را خود افراد این گروه بر عهده می گیرند. مثلاً آهنگ تهران مال منه را علیرضا جی جی آهنگ سازی کرده است که خواننده مشهور به نام هیچکس هم در این آهنگ نقش‌ آفرینی کرده است که چند روز بعد رضا پیشرو آهنگی به نام چاقال نامه در جواب این موزیک منتشر کرد.

آیا سامان ویلسون و مهراد هیدن با یکدیگر همکاری دارند؟

آیا سامان ویلسون و مهراد هیدن با یکدیگر همکاری دارند؟

باید گفت که سامان ویلسون و مهراد هیدن یکی از افراد این گروه هستند که همیشه با یکدیگر تفاهم داشتند و هرگز از یکدیگر جدا نشده اند و علاوه بر فعالیت موزیک و رپی که دارند با یکدیگر رفیق و دوست هم می باشند. آن ها بسیاری از موزیک ها را با یکدیگر و با همکاری هم منتشر کرده اند و در بیشتر آهنگ ها همکاری این دو رپر به چشم می خورد.

حضور سامان ویلسون در پادکست خلسه

این روزها سپهر خلسه به عنوان یک یوتیوبر در این شبکه فعالیت می کند و بارها هنرمندان زیادی را دعوت کرده است. سامان ویلسون نیز اخیرا در یکی از پادکست های او دیده شد و با هم به گفت و گو نشستند.

در این مصاحبه سامان از سابقه خود در دنیای رپ گفت و همچنین نظراتی هم در رابطه با رپرهای نسل 4 بیان کرد. این گفت و گو بسیار دوستانه و جالب بود چرا که سبک ویدیوهای سپهر نیز به همین شکل است.

در ادامه این دو رپر از خاطرات خود گفتند که باعث جذابیت بیشتر برنامه بود. در انتهای ویدیو نیز مثل همیشه برای سرگرمی بیشتر مخاطبان، سپهر با سامان بازی را به عنوان چالش انتخاب کرده و به آن پرداختند. در نهایت نیز سپهر برنده بازی شد و سامان به عنوان بازنده نیز جریمه ای هم داشت که برای جذابیت برنامه باید انجام می داد.

به هر حال این ویدیو یکی از برنامه های جالب سپهر در یوتیوب می باشد که بازدید بالایی داشته و با استقبال خوبی هم همراه بوده است. ویدیو کامل این مصاحبه را می توانید در یوتیوب سپهر خلسه به طور کامل ببینید.

سامان ویلسون جدید موزیک چه چیزی منتشر کرده است؟

یکی از کار های جدید سامان ویلسون که همراه با مهراد هیدن منتشر کرد، آهنگ عروس است که دیس ترک عرفان پایدار است. در این موزیک از افراد گروه پایدار نیز یاد می کنند و بعضی از اسم های افراد این گروه را در موزیکشان آورده اند. به همین دلیل می توان گفت که یکی از فعالیت های به خصوص این خواننده فعالیت موزیک و انتشار دیس ترک می باشد و گروهی به نام بزرگ را تاسیس کردند.

اصل کار چه ارتباطی با اسم سامان دارد؟

اصل کار چه ارتباطی با اسم سامان دارد؟

یکی از القاب و نام هایی است که سامان ویلسون روی خودش گذاشته است و علاقه بسیاری به این لقب دارد و باید گفت که یکی از القابی است که افراد او را به این لقب می شناسند و در موزیک به نام اصل کار بیان می دارد که یکی از القابش اصل کار است و تاکید دارد که افراد او را با این اسم یعنی اصل کار صدا کنند. این آهنگ بسیار جنجالی بوده است و بسیاری از حرف‌ ها را به وجود آورد. نام آیدی اینستاگرام سامان ویلسون aslekar می باشد.

اینستاگرام سامان ویلسون را چگونه می توان پیدا کرد؟

باید گفت که با اتفاقاتی که در ماه های اخیر افتاد اینستاگرام سامان ویلسون بسیار مشهور شد و حرف های جنجالی بسیاری را در استوری هایش گفت که نظر افراد و کسانی که علاقه زیادی به رپ فارسی و خوانندگی دارند را به خودش جلب کرد. اگر می خواهید که از اتفاق هایی که در حیطه کاری سامان ویلسون می‌افتد با خبر شوید بهتر است به پیج اینستاگرام او سر بزنید و او را در آن جا دنبال کنید.

نگاهی به لایوهای سامان ویلسون

سامان ویلسون همانند دیگر سلبریتی ها در اینستاگرام صفحه شخصی خود را دارد و حدود 474 هزار نفر او را دنبال می کنند. این رپر گاهی در پیج خود لایوهایی منتشر کرده و در رابطه با مسائل مختلف صحبت می کند. به عنوان مثال سامان قبل از انتشار ترک و یا آلبوم جدید خبر پخش آن را از طریق لایو خود به مخاطبانش می رساند.

علاوه بر این او گاهی در لایوهای خود با اعضای دیگر گروه زدبازی صحبت می کند که معمولا این لایوها بازدید بسیار بالایی نیز دارند. در واقع سامان ویلسون سعی دارد که از این طریق با مخاطبان خود ارتباط بیشتری برقرار کند که البته در برخی موارد نیز با رفتار نامناسب باعث ناراحتی آن ها می شود.

سامان نسبت به دیگر اعضای گروه زدبازی همچون مهراد هیدن تعداد دنبال کننده های کم تری دارد. بنابراین اکثرا سعی می کند تا از طریق فعالیت در پیج و انتشار لایو و در بعضی موارد ایجاد حاشیه بیشتر دیده بشود. اگر از طرفداران این رپر هستید از طریق دنبال کردن پیج او می توانید تمامی لایوهایش را ببینید.

سامان چند باری نیز سعی کرده در برخی از لایوهای خود افراد با استعداد در زمینه رپ را به مخاطبانش نشان بدهد. البته باید بگوییم که این ایده کاملا اجرا نشد و نتیجه موفقیت آمیزی نیز به همراه نداشت.

کنسرت آنلاین سامان ویلسون چگونه صورت گرفته است؟

کنسرت آنلاین سامان ویلسون چگونه صورت گرفته است؟

در این رابطه سامان ویلسون به همراه مهراد هیدن کنسرت آنلاینی را با هم اجرا کردند که در این کنسرت مهراد هیدن پشت پیانو نشسته است و می نوازد و بعد از آن سامان ویلسون روی استیج می آید و شروع به خواندن می کند.

خریدن کاور آلبوم سامان ویلسون به صورت NFT را چگونه می‌توان فراهم کرد؟

ان اف تی یکی از پول های اینترنتی است که از طریق آن می توان فعالیت ‌های اینترنتی انجام داد که البته یکی از خانواده ‌های بیت کوین محسوب می‌ شود. باید گفت که برای خرید بعضی چیز ها باید از nft استفاده کرد و گفته شده است که سامان ویلسون یکی از خوانندگانی است که کاور آلبوم خودش را با این روش به فروش گذاشته است تا افرادی که تقاضا دارند تا کاور آلبوم این خواننده را بخرند، هزینه بپردازد. شاید بپرسید نام آلبومی که او ان را به فروش گذاشته است چیست؟ نام ان یه روزی میاد می باشد.

دوست دختر سامان ویلسون چه کسی است؟

دوست دختر سامان ویلسون چه کسی است؟

باید گفت که تا به حال سامان ویلسون این موضوع را بیان نکرده است که دوست دختر دارد یا خیر. باید به طور قطع گفت که احتمالاً این خواننده رابطه‌ های عاشقانه ای داشته است اما به صورت علنی و به صورت واضح هرگز بیان نداشته است و نمی توان حرفی در این باره زد و در پیج اینستاگرامش نیز عکسی منتشر نشده است که نشان دهنده این باشد که او در رابطه است.

حرف جنجالی دوست دختر ویلسون

مدتی پیش دوست دختر سابق سامان ویلسون افشاگری هایی در رابطه با این رپر کرد. وی در صحبت های خود گفت که این فرد نه به فکر مردم است و نه هیچ چیزه دیگر و فقط به پول و پیشرفت خودش فکر می کند. همچنین در ادامه صحبت هایش مدعی شد که این رپر او را کتک می زده و سعی داشته که زندانی اش بکند.

وی علاوه بر این ها بیان کرد که تمام اعضای گروه زدبازی رفتارهای به شدت غیر اخلاقانه ای دارند و سامان از همه آن ها بدتر است. این افشاگری ها حواشی زیادی را برای آن ها و بخصوص سامان داشت چرا که دوست دختر این رپر در ادامه ادعاهایش گفت که او همیشه پشت سر دیگر هنرمندان بدگویی می کرده است.

به عنوان مثال در رابطه با خیانت های سیجل و مهراد با افتخار حرف می زند و حتی به ترلان پروانه نیز رحم نکرده و حرف های نامناسبی نیز پشت سر او گفته است. البته مدتی بعد از چنین صحبت هایی این خانم به دلیل تهدیدهایی که از سمت سامان ویلسون شده بود عذرخواهی کرد و ادعا داشت که دروغ گفته است.

حاشیه های سامان ویلسون چه چیز هایی می باشد؟

باید گفت که یکی از حواشی که برای این خواننده درست کرده اند این است که عرفان پایدار در دیس ترک خودش به سامان ویلسون بیان داشته است که او پدری دارد که در بنگاه فعالیت می کرده که به دلیل ثروت بسیاری که دارد هرگز هنر خوانندگی نداشته و از طریق ثروت به شهرت رسیده است.

بسیاری از این حواشی ها برای این خواننده ساخته شده است که بعضی از این ها حقیقت دارد. باید گفت که سامان ویلسون به دلیل ثروتمند بودن خانواده اش بسیار مورد توجه خوانندگان قرار گرفته است.

حواشی توهین سامان ویلسون به مردم ایران

در پی اتفاقات سال 1401 ایران و اعتراضاتی که مردم به اوضاع جامعه داشتند بسیاری از سلبریتی ها به حمایت این افراد برخواستند. حتی برخی از آن ها در رابطه با این اتفاق آهنگ هایی منتشر کردند تا بتوانند با هموطنان خود احساس همدردی بکنند. در این میان اما سامان ویلسون رفتار عجیبی داشت و به ایرانی ها توهین کرد.

وی در صحبت های خود کاملا وقیحانه خطاب به ایرانی ها گفت که تمام عذابی را که متحمل می شوید حق شما است. در پی این ماجرا انتقادهای زیادی از این رپر شد و افراد بسیاری به مخالفت با او برخواستند. برخی از خبر رسانی ها حاکی از آن بودند که این رپر روابطی با سیستم حاکم بر ایران دارد بنابراین نمی خواهد که منافع خود را از دست بدهد.

به هر حال رفتار او کاملا غیر حرفه ای و از روی نادانی بود. همین موضوع باعث شد که سامان ویلسون تعداد زیادی از طرفداران خود را از دست بدهد. بنابراین در یکی از لایوهای خود سعی داشت که از همه مردم عذرخواهی بکند که البته نتیجه خوبی هم برای او نداشت. هرچند که این روزها افراد زیادی رفتارهای این رپر را فراموش کرده اند و همچنان موزیک های او را گوش می دهند.

ماجرای سامان ویلسون و ترلان پروانه چیست؟

ماجرای سامان ویلسون و ترلان پروانه مربوط می شود به حواشی که درمورد رابطه آن ها وجود داشت. ترلان بازیگر پر حاشیه ایرانی می باشد که به دلیل داشتن روابط مختلف با سلبریتی ها بارها جنجال های زیادی را برای خود به وجود آورده است. تاکنون ما شاهده تصاویری از او در کنار سعید عزت اللهی و برخی دیگر از فوتبالیست ها بوده ایم و مدتی نیز خبر رابطه او با بهزاد لیتو پخش شد.

این بار اما برخی خبر رسانی ها مدعی شدند که این بازیگر با سامان ویلسون نیز رابطه دارد اما تصویر و شواهدی که نشان بدهد چنین خبرهایی حقیقت دارد موجود نمی باشد. به هرحال هیچ کدام از این دو هنرمند در رابطه با این خبرها صحبتی نکردند و تا مدت ها شایعاتی در مورد آن ها وجود داشت.

حدود چند ماهی از این جنجال ها گذشت تا این که توسط یکی از دوست دخترهای سامان ویلسون افشاگری هایی در رابطه با این رپر انجام شد. دوست دختر سابق سامان نیز در صحبت های خود اشاره کرد که او با ترلان پروانه نیز رابطه داشته است.

در پی این اتفاقات مخاطبان این بار اما باور کردند که آن ها حتما وارد رابطه شده اند و تمامی خبرها حقیقت دارد. به هر حال ممکن است این ادعاها درست باشد اما همچنان آن ها صحبتی در رابطه با تکذیب یا تصدیق آن نداشته اند.

درگیری سامان ویلسون و عرفان پایدار چگونه بوده است؟

درگیری سامان ویلسون و عرفان پایدار چگونه بوده است؟

باید گفت که بسیاری از حواشی در این بین بوده است که اکثر آن ها واقعیت دارد و می توان گفت که درگیری سامان ویلسون و عرفان پایدار به زمان های دور بر می گردد اما با آخرین موزیکی که سامان ویلسون منتشر کرد بیان کرد که این دشمنی بسیار عمیق است و این اختلاف نظر خیلی وقت است که بین این دو خواننده بوده است.

توهین ‌های بسیاری سامان ویلسون به عرفان پایدار کرده است که باعث شد موزیکی خوانده شود و سامان را مورد انتقاد قرار دهد که بعد از آن سامان ویلسون نیز تِرکی را منتشر کرد.

سامان ویلسون

چرا کوروش وانتونز سامان ویلسون را دیس کرده است؟

قضیه این دیس مربوط می شود به موزیک فنا که توسط سامان ویلسون، کوروش وانتونز، آرتا وانتونز و سپهر خلسه منتشر شده است. در قسمتی از این ترک کوروش به رپرهای نسل یک تیکه می اندازد و می گوید که نسل یک دیگر پیر شده اند. جالب این است که سامان در جواب این رپر و داخل همین ترک او را دیس می کند.

ویلسون در قسمتی از موزیک فنا خطاب به کوروش وانتونز می گوید اگه پیر هم بشوم زیره پات عصا می کشم. این دیس و دیس بک جزو جالب ترین و کمیاب ترین اتفاقات در رپ فارس بود چرا که در یک موزیک به طور هم زمان انجام شد.

در پی چنین ماجرایی ری اکت های زیادی به این دو رپر شد. برخی مخاطبان دیس کوروش را جذاب دانستند و برخی دیگر نیز مدعی بودند دیس بک سامان ویلسون جذاب تر است. البته باید بگوییم که کوروش وانتونز خود نیز به جواب سامان ویلسون ری اکشن نشان داد.

این رپر در یکی از مصاحبه هایی که به همراه آرتا داشت به صورت خیلی دوستانه ای گفت که سامان خیلی خوب در ادامه موزیک به من جواب داد و حرکت جالبی بود. به هر حال این دیس و دیس بک ها همیشه در دنیای رپ وجود دارند.

سوالات متداول

سامان ویلسون سنش چقدر دارد؟

سامان ویلسون یکی از اعضا گروه زدبازی است که ۳۸ سال سن دارد.

آهنگ سامان ویلسون گل آقا را چگونه می توان دانلود کرد؟

می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و آهنگ های سامان ویلسون را دانلود کنید.

دیس پیشرو به سامان ویلسون چطور موزیکی است؟

باید گفت که یکی از موزیک های است که بسیار جنجالی بوده است.

اینستاگرام سامان ویلسون با چه نامی از او یاد می شود؟

باید گفت که با نام اصل کار از اینستاگرام سامان ویلسون یاد می شود.

5/5 - (4 امتیاز)
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.