سامان ویلسون کیست؟ آشنایی با رپر گروه زدبازی و حاشیه های او در تهران

امروز می خواهیم در مورد رپر مشهور به نام سامان ویلسون صحبت کنیم. برای آشنایی با این رپر مشهور و سرشناس از گروه زد بازی تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید و اطلاعاتی را که تا به حال نشنیده اید از این مقاله کسب کنید. اگر می خواهید که بدانید سامان ویلسون کیست و با این رپر زیر زمینی آشنا شوید، تا آخر این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

محتوا پنهان
بیوگرافی سامان ویلسون چیست؟

بیوگرافی سامان ویلسون چیست؟

اگر می خواهید از زندگی نامه سامان ویلسون با خبر شوید و بدانید که سامان ویلسون کیست، بهتر است این مطالب را با دقت مطالعه کنید. این رپر مشهور ایرانی یکی از افرادی است که در گروه زد بازی فعالیت‌ های بسیار داشته و یکی از اعضا این گروه به حساب می آید. این رپر مشهور در سال ۱۳۸۱ شروع به کار کرده و باید دانست که گروه زد بازی یکی از قدیمی ترین گروه های رپ به حساب می آیند که وی در آن به فعالیت پرداخته است.

عکس های سامان ویلسون را از چه طریق می توان دانلود کرد؟

برای دانلود کردن عکس های سامان ویلسون بهتر است به پیج اینستاگرام او سر زد زیرا یکی از رپر هایی است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام تیک آبی دارد و فعالیت های زیادی در این شبکه دارد بسیاری از فعالیت‌ هایی که در اینستاگرام انجام می ‌دهد توسط خود این فرد انجام می‌ شود و استوری هایی از زندگی خودش نیز در این شبکه بارگذاری می ‌کند. البته در پیج گروه زدبازی هم می توان عکس این رپر مشهور ایرانی را پیدا کرد.

آهنگ های سامان ویلسون را از کجا می توان تهیه کرد؟

آهنگ های سامان ویلسون را از کجا می توان تهیه کرد؟

یکی از راه های دانلود آهنگ های سامان ویلسون این است که به رادیو جوان سر زد و تمام موزیک های این خواننده مشهور در آن اپلیکیشن وجود دارد البته نباید فراموش کرد که گوگل نیز یکی از معتبر ترین راه ها برای دانلود موزیک های تمام خوانندگان به حساب می آید و اسپاتیفا یکی از برنامه هایی است که تمام خوانندگان تقاضا دارند که افراد موزیک ها را از آن جا گوش کنند. برای دانلود آهنگ های سامان ویلسون به سایت های معتبر نیز می توان مراجعه کرد.

سامان ویلسون عروس

عروس یکی از موزیک هایی است که دیس ترک یکی از گروه‌ های رپ فارسی به نام پایدار به حساب می آیند و این موزیک را برای عرفان پایدار که در نوجوانی یکی از دوستان صمیمی سامان ویلسون به حساب می ‌آمد خوانده است.

باید گفت که چندین بار سامان ویلسون شخصیت عرفان پایدار را مسخره کرده بود و بیان داشته بود که مانند عروس ها موهایت را می بندی کم مانده که لاک بزنی به همین دلیل عرفان پایدار ترکی را تهیه کرد و به بازار ارائه داد که یکی از موزیک هایی است که دیس به سامان ویلسون بود.

سامان ویلسون آجیلی

سامان ویلسون آجیلی

آجیلی یکی از آهنگ های است که بسیار از کلمات مبتذل در آن استفاده شده است و یکی از آهنگ های مشهور سامان ویلسون به حساب می آید. در این ترک کم تجربگی و خامی در صدای او دیده می شود.

آجیلی را برای گروهی از خواننده های سرشناس ایرانی خوانده اند که به گفته برخی یکی از فعالیت های ضعیف سامان ویلسون به حساب می‌آید. منتقدان سامان ویلسون می گویند این ترک متنی بسیار بی‌ محتوا دارد و در تمام این آهنگ از کلمات رکیک و زشت و زننده استفاده کرده است.

صد تا یه غاز

در این ترک سامان بسیاری از افراد را کوچک می کند که البته پایه این موزیک بر اساس توهین و تحقیر است و مشخص نیست که خواننده چه افرادی را می خواهد دیس کند اما از این آهنگ این را می‌ توان برداشت کرد که با گروه عظیمی سر و کار دارد و شاید مخاطب آهنگش افراد ثروتمند به حساب می آیند.

اما باز هم به طور قطع نمی توان گفت که برای چه کسی این موزیک را نوشته و خوانده است. وی در این ترک با خواننده «ام جی» همراهی دارد. در این ترک از مدلینگ ها می ‌گوید، از افرادی که مشروب می نوشند، از افرادی که معتاد هستند و … .

اصل کار

با ریتمی اروم شروع می شود و موزیکی دلنشین دارد. سامان در این موزیک از خودش تعریف می کند و تمام داستان زندگی اش را می گوید. از سختی هایی که کشیده تا به این جا رسیده است، از رفتنش از ایران می گوید. در این موزیک بیان می دارد که علاقه زیادی به ایران دارد.

او با یک خواننده دیگر به نام ام جی می خواند و یه دختر رپر مشهور در این موزیک همراهی دارد از خودش و گروهش تعریف می کند، در این موزیک می گوید که اراده عمیقی دارم که به این جا رسیده ام. در ادامه از شاهنامه هم صحبت به میان می اورد و می گوید که خودش یک شاهنامه است.

دورمون همه چی هست

دورمون همه چی هست

باید گفت که در این موزیک با خواننده مشهور به نام ام‌ جی فعالیت می کند. در این ترک از مواد، مشروب و نوشیدنی های ممنوع در ایران صحبت می کند. این ادعا را در آهنگ بیان می کند که هر چیزی که اراده کند را در اطرافش خواهد داشت. در این موضوع ادعا می ‌کند که همه چیز دارد و اگر روزی همه چیزش را از دست بدهد انگار هیچ چیزی را از دست نداده است.

پاشو

پاشو یکی از موزیک های قدیمی و بسیار زیبا از سامان ویلسون به حساب می آید که می توان دلیل شهرت او را انتشار این آهنگ به حساب آورد. پاشو یکی از آهنگ هایی است که جایگاه ویژه ای در بین افرادی که به موزیک های رپ گوش می دهند. این آهنگ اشاره دارد به این که هر فردی که زمین بخورد می‌ تواند بلند شود و زندگی را دوباره بسازد.

این ترک یکی از اولین موزیک ها و قشنگ ترین موزیک های او به حساب می آید و بسیار احساسی و زیباست که با مهراد هیدن می خواند.

وایسا

وایسا یکی از موزیک های قدیمی سامان ویلسون به حساب می آید و در این آهنگ از خودش تعریف می کند که چقدر کارش درست است و خوانندگی را دوست دارد و به دلیل این که چندین سال فعالیت نداشته است می توان گفت که این آهنگ را برای افرادی خوانده است که او را فراموش کرده اند و بیان داشته اند که دیگر خوانندگی نمی ‌کند و با انتشار این موزیک این را ثابت می کند که دوباره آمده و همه چیز را دارد می سازد.

سامان ویلسون یکی از خوانندگانی است که بسیار خودش را قبول دارد و بیان می کند که رپر خوبی است اما اگر دقت شود متوجه می ‌شوید که قافیه بندی‌ های بیشتر موزیک هایش ایراد دارد و یکی از خوانندگانی است که صدای برجسته ای ندارد و این موضوع را می توان در همین موزیک با مقایسه کردن صدای مهراد هیدن و او متوجه شد.

همین که هس

همین که هس

در این موزیک بیان می‌ کند که نمی توان همه چیز را درست کرد و باید با همان چیزی که هست ساخت و سازگاری کرد. موزیک این آهنگ بسیار جذاب است و می توان گفت که یکی از مشهور ترین آهنگ هایی است که تا به حال خوانده است. در این موزیک بیان می کند که دیگر احساس را باید کنار گذاشت و باید از منطق استفاده کرد. او در این موزیک نیز با مهراد هیدن فعالیت دارد و می ‌توان گفت که این آهنگ یکی از آهنگ هایی است که برای جامعه و اجتماع خوانده است و از قشر کارگر صحبت می ‌کند که تمام روز را به کار کردن می پردازد.

تند نرو

تند نرو یکی از موزیک های احساسی سامان ویلسون به حساب می آید. آهنگ این موزیک بسیار غمگین و زیبا است و از دختری صحبت می کند که انگار او را ترک کرده است و بیان می کند که نا کام مانده است. در این موزیک به طور علنی بیان می کند که می خواهد با معشوقه خودش باشد و علاقه بسیار دارد که وقتش را با او بگذراند. باید گفت که تمام این موزیک مانند یک خواب بوده و در آخرین آهنگ شنونده متوجه می شود که تمام این صحبت ها و تمام این اتفاقات برای خواننده مانند یک خواب بوده است.

بی تاب

بی تاب یکی از موزیک های قدیمی و بسیار جذاب و شنیدنی سامان ویلسون است که علاقه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرد و یکی از دلایل شهرت وی در عرصه موزیک و خوانندگی به حساب می آید. یکی از موزیک هایی است که خواننده در آن بیان می دارد که برای کار خوانندگی و رپ کردن به دنیا آمده است.

او اذعان می دارد که برای این که کار های جدید بدهد و خوانندگی بیشتر بکند بسیار بی تاب است بیان می کند که اکثر مردم به خوردن و خوابیدن و کار کردن مشغول هستند ولی می خواهد که مانند دیگر افراد در این مثلث گرفتار نشود و باید که فرا تر از این ها پیش برود و این خواننده در این آهنگ با مهراد هیدن همراهی می کند.

آلبوم های سامان ویلسون که تا حال خوانده است چیست؟

آلبوم های سامان ویلسون که تا حال خوانده است چیست؟

زاخار نامه آلبومی از کارنامه سامان ویلسون در شبکه‌ های اجتماعی منتشر کرده است و تا به حال آلبوم دیگری از او در بازار یافت نشده و می توان گفت که این آلبوم اولین و آخرین آلبوم او به حساب می ‌آید. اولین آهنگ این آلبوم تهران مال منه است که بسیار توجه افراد تهرانی را به خودش جلب کرد. می توان گفت که این آلبوم در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ منتشر شده است و افراد گروه زدبازی که شامل مهراد هیدن، سامان ویلسون، علیرضا جی جی، نسیم، سیجل، ام جی می شوند نیز در این آلبوم به فعالیت پرداخته اند.

منتظر بودن کاریه که بعضی وقتا پسرا برا دخترا می کنن

این موزیک یکی از موزیک های احساسی است که در آلبوم زاخار منتشر شده است. باید گفت که افرادی که در این موزیک به خوانندگی پرداخته اند شامل مهراد هیدن و سیجل می باشند که فعالیت هایی که افراد این گروه انجام می دهند به نام گروه زدبازی ثبت می ‌شود. در این موزیک این موضوع را بیان می کنند که پسرا بسیار زیاد احساسی هستند و در رابطه ها بسیار متعهد و پایبند تر عمل می کنند و می گوید که پسر های زیادی برای دختر ها منتظر می ماند. آهنگ این موزیک بسیار دلنواز و احساسی است و متن این موزیک بسیار زیباست.

نکنی باور

نکنی باور

نکنی باور یکی از موزیک های آلبوم زاخار نامه است که تمام افراد گروه زد بازی به غیر از علیرضا جی جی در این موزیک به فعالیت پرداخته اند. نکنی باور یکی از موزیک های مشهور و سرشناس گروه زد بازی به حساب می آید و یکی از آهنگ هایی است که باعث شد شهرت بسیاری در زمینه موسیقی و خوانندگی و همچنین رپ به دست آورند. البته تمام خواننده های این گروه در حال حاضر با یکدیگر همکاری نمی کنند و برای مثال نسیم از این گروه جدا شده است.

آیا سامان ویلسون و پیشرو با یکدیگر همکاری داشته اند؟

سامان ویلسون و رضا پیشرو تابحال با یک دیگر همکاری نداشته اند و حتی افراد گروه زدبازی در آلبوم زاخارنامه رضا پیشرو را به انتقاد گرفتند و در دو موزیک این رپر مشهور را مخاطب قرار دادند که این دو موزیک یکی آهنگ تهران مال منه و دیگری آهنگ چرا بدی است.

باید گفت که اکثر آهنگ سازی ها و کارهایی که برای موزیک باید انجام شود را خود افراد این گروه بر عهده می گیرند. مثلاً آهنگ تهران مال منه را علیرضا جی جی آهنگ سازی کرده است که خواننده مشهور به نام هیچکس هم در این آهنگ نقش‌آفرینی کرده است که چند روز بعد رضا پیشرو آهنگی به نام چاقال نامه در جواب این موزیک منتشر کرد.

آیا سامان ویلسون و مهراد هیدن با یکدیگر همکاری دارند؟

آیا سامان ویلسون و مهراد هیدن با یکدیگر همکاری دارند؟

باید گفت که سامان ویلسون و مهراد هیدن یکی از افراد این گروه هستند که همیشه با یکدیگر تفاهم داشتند و هرگز از یکدیگر جدا نشده اند و علاوه بر فعالیت موزیک و رپی که دارند با یکدیگر رفیق و دوست هم می باشند. انها بسیاری از موزیک ها را با یکدیگر و با همکاری هم منتشر کرده اند و در بیشتر آهنگ ها همکاری این دو رپر به چشم می خورد.

سامان ویلسون جدید موزیک چه چیزی منتشر کرده است؟

یکی از کار های جدید سامان ویلسون که همراه با مهراد هیدن منتشر کرد، آهنگ عروس است که دیس ترک عرفان پایدار است. در این موزیک از افراد گروه پایدار نیز یاد می کنند و بعضی از اسم های افراد این گروه را در موزیکشان آورده اند. به همین دلیل می توان گفت که یکی از فعالیت های به خصوص این خواننده فعالیت موزیک و انتشار دیس ترک می باشد و گروهی به نام بزرگ را تاسیس کردند.

اصل کار چه ارتباطی با اسم سامان دارد؟

اصل کار چه ارتباطی با اسم سامان دارد؟

یکی از القاب و نام هایی است که سامان ویلسون روی خودش گذاشته است و علاقه بسیاری به این لقب دارد و باید گفت که یکی از القابی است که افراد او را به این لقب می شناسند و در موزیک به نام اصل کار بیان می دارد که یکی از القابش اصل کار است و تاکید دارد که افراد او را با این اسم یعنی اصل کار صدا کنند. این آهنگ بسیار جنجالی بوده است و بسیاری از حرف‌ ها را به وجود آورد. نام آیدی اینستاگرام سامان ویلسون aslekar می باشد.

اینستاگرام سامان ویلسون را چگونه می توان پیدا کرد؟

باید گفت که با اتفاقاتی که در ماه های اخیر افتاد اینستاگرام سامان ویلسون بسیار مشهور شد و حرف های جنجالی بسیاری را در استوری هایش گفت که نظر افراد و کسانی که علاقه زیادی به رپ فارسی و خوانندگی دارند را به خودش جلب کرد. اگر می خواهید که از اتفاق هایی که در حیطه کاری سامان ویلسون می‌افتد با خبر شوید بهتر است به پیج اینستاگرام او سر بزنید و او را در آن جا دنبال کنید.

کنسرت آنلاین سامان ویلسون چگونه صورت گرفته است؟

کنسرت آنلاین سامان ویلسون چگونه صورت گرفته است؟

در این رابطه سامان ویلسون به همراه مهراد هیدن کنسرت آنلاینی را با هم اجرا کردند که در این کنسرت مهراد هیدن پشت پیانو نشسته است و می نوازد و بعد از آن سامان ویلسون روی استیج می آید و شروع به خواندن می کند.

خریدن کاور آلبوم سامان ویلسون به صورت NFT را چگونه می‌توان فراهم کرد؟

ان اف تی یکی از پول های اینترنتی است که از طریق آن می توان فعالیت ‌های اینترنتی انجام داد که البته یکی از خانواده ‌های بیت کوین محسوب می‌ شود. باید گفت که برای خرید بعضی چیز ها باید از nft استفاده کرد و گفته شده است که سامان ویلسون یکی از خوانندگانی است که کاور آلبوم خودش را با این روش به فروش گذاشته است تا افرادی که تقاضا دارند تا کاور آلبوم این خواننده را بخرند، هزینه بپردازد. شاید بپرسید نام آلبومی که او ان را به فروش گذاشته است چیست؟ نام ان یه روزی میاد می باشد.

دوست دختر سامان ویلسون چه کسی است؟

دوست دختر سامان ویلسون چه کسی است؟

باید گفت که تا به حال سامان ویلسون این موضوع را بیان نکرده است که دوست دختر دارد یا خیر. باید به طور قطع گفت که احتمالاً این خواننده رابطه‌ های عاشقانه ای داشته است اما به صورت علنی و به صورت واضح هرگز بیان نداشته است و نمی توان حرفی در این باره زد و در پیج اینستاگرامش نیز عکسی منتشر نشده است که نشان دهنده این باشد که او در رابطه است.

حاشیه های سامان ویلسون چه چیز هایی می باشد؟

باید گفت که یکی از حواشی که برای این خواننده درست کرده اند این است که عرفان پایدار در دیس ترک خودش به سامان ویلسون بیان داشته است که او پدری دارد که در بنگاه فعالیت می کرده که به دلیل ثروت بسیاری که دارد هرگز هنر خوانندگی نداشته و از طریق ثروت به شهرت رسیده است. بسیاری از این حواشی ها برای این خواننده ساخته شده است که بعضی از این ها حقیقت دارد. باید گفت که سامان ویلسون به دلیل ثروتمند بودن خانواده اش بسیار مورد توجه خوانندگان قرار گرفته است.

درگیری سامان ویلسون و عرفان پایدار چگونه بوده است؟

درگیری سامان ویلسون و عرفان پایدار چگونه بوده است؟

باید گفت که بسیاری از حواشی در این بین بوده است که اکثر آن ها واقعیت دارد و می توان گفت که درگیری سامان ویلسون و عرفان پایدار به زمان های دور بر می گردد اما با آخرین موزیکی که سامان ویلسون منتشر کرد بیان کرد که این دشمنی بسیار عمیق است و این اختلاف نظر خیلی وقت است که بین این دو خواننده بوده است. توهین ‌های بسیاری سامان ویلسون به عرفان پایدار کرده است که باعث شد موزیکی خوانده شود و سامان را مورد انتقاد قرار دهد که بعد از آن سامان ویلسون نیز تِرکی را منتشر کرد.

سوالات متداول

سامان ویلسون سنش چقدر دارد؟

سامان ویلسون یکی از اعضا گروه زدبازی است که ۳۸ سال سن دارد.

آهنگ سامان ویلسون گل آقا را چگونه می توان دانلود کرد؟

می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و آهنگ های سامان ویلسون را دانلود کنید.

دیس پیشرو به سامان ویلسون چطور موزیکی است؟

باید گفت که یکی از موزیک های است که بسیار جنجالی بوده است.

اینستاگرام سامان ویلسون با چه نامی از او یاد می شود؟

باید گفت که با نام اصل کار از اینستاگرام سامان ویلسون یاد می شود.

سامان ویلسون
5/5 - (4 امتیاز)
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه