کلیپ تصادف گاد پوری در صحنه فیلم برداری با پژو پارس + وضعیت پوری

تصادف گاد پوری حاشیه جدید رپ فارس شده است. گاد پوری یکی از رپرهای ایرانی است که به تازگی حاشیه هایی به همراه داشته است. طبق جدیدترین اخبار سلبریتی ها او در جریان فیلمبرداری کلیپ جدیدش دچار مصدومیت شدید از ناحیه کمتر شده است. عده ای این موضوع را به دشمنان او در رپ فارس مانند هیپ هاپولوژیست نسبت می دهند که کاملا شایعه است. هنوز در رپ فارسی همچون رپ آمریکا شاهد خشونت نبوده ایم و به طور کلی رپرهای ایرانی با اینکه در موزیک های خود بسیار گنگ بنظر می رسند، اما در خارج از آن زندگی نرمالی دارند. البته در گذشته شاهد ماجراهایی نظیر دعوای جیدال و علی قاف بودیم!

کلیپ تصادف گاد پوری رپر

کلیپ تصادف گاد پوری

گاد پوری در حال ضبط چه موزیکی بود؟

او یکی از اعضای گروه حمید سفت می باشد. حمید صفت پس از اینکه از زندان آزاد شد حضورش در رپ را ادامه داد و بنظرم می رسد ماجرتای قتل پدرش کاملا حل شده است. وی گروهی از رپرها را جمع کرده که پوری نیز یکی از اعضای آن می باشد. پوری به تازگی به شایع نیز همکاری داشته است.

علت تصادف پوری چه بود؟

علت تصادف گاد پوری دست فرمون بسیار بد کسی بود که پشت پژو نشسته بود! بهتر بود پوری قبل از فیلم برداری این راننده را تست می کرد تا چنین اتفاقی ناگواری برایش رخ ندهد.

وضعیت پوری چگونه است؟

طبق اخباری که از نزدیکان او داریم، وی حالش خوب است و فقط کمی درد کمر دارد. وی از رپرهای نسب 4 می باشد که به تازگی به واسطه درگیری اش با سروش هیپ هاپولوژیست و البته چند موزیک ویدئو بسیار عالی بیشتر مطرح شد. وی حالا در حال همکاری با شایع و حمید صفت می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.