جاستینا رپر محبوب زن ایرانی | بیوگرافی و بهترین آثار جاستینا

در این قسمت از مقالات می خواهیم در مورد یکی از خوانندگان معروف یعنی جاستینا صحبت کنیم، همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

جاستینا رپر کیست؟

جاستینا رپر کیست؟

همان طور که می دانید سال‌ هاست که در کشور ایران موسیقی پاپ و رپ فارسی رونق گرفته است و خواننده های خوش صدا و با استعدادی در این زمینه توانسته اند، فعالیت کنند. امروزه این خوانندگان توانسته اند که در بین مردم ایران به محبوبیت و شهرت زیادی برسند، یکی از این خوانندگان جاستینا نام دارد. در این قسمت می خواهیم به بیوگرافی جاستینا و هم چنین در مورد زندگی جاستینا صحبت کنیم، پیشنهاد می کنیم که همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

اگر دقت کرده باشید اکثر آرتیست هایی که در عرصه موسیقی رپ و هیپ هاپ در کشور ایران فعالیت می کنند، مرد هستند و زن‌ ها هیچ جایگاهی به عنوان خواننده رپ نداشته اند. البته مدت ها است که زنان ایران نیز توانسته اند در این عرصه مهارت خود را به رخ سایر مردان بکشند که یکی از این افراد جاستینا نام دارد. ورود این خواننده زن در عرصه موسیقی زیرزمینی ایران یک اتفاق بسیار نادر بود، چرا که در آن زمان هیچ گونه زنی به عنوان رپر شناخته نشده بود. به همین دلیل زمانی که نام جاستینا به عنوان رپر زن به میان آمد خیلی از افراد و علاقه مندان به سبک رپ او را دنبال کردند.

حال در مورد این خواننده معروف و شناخته شده ایران باید بگوییم که نام و نام خانوادگی اصلی او فریماه حبشی زاده است و به خود لقب هنری جاستینا را داده است و امروزه با این لقب هنری در میان مردم شناخته شده است. او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که علت این که این نام هنری را به خود داده است، علاقه اش به یکی از آرتیست های خارجی می باشد. از همان ابتدا که جاستینا فعالیت خود را به عنوان زن هیپ هاپ شروع کرد، توانست به سرعت در بین مردم و طرفداران این سبک موسیقی ایران به شهرت زیادی برسد و در حال حاضر به یکی از افراد معروف و شناخته شده در سبک هیپ هاپ تبدیل شده است.

جاستینا متولد سال 1368 در تهران می باشد. او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که از دوران کودکی علاقه زیادی به خوانندگی و موسیقی داشته است و علاقه او تا جایی ادامه داشته است که در سن 17 سالگی شروع به خواندن کرده است. بعد از آن از سن 23 سالگی خوانندگی را به صورت حرفه‌ ای دنبال کرده است. موضوعات و محتوای اکثر آهنگ های این خواننده در مورد مشکلات اجتماعی و زنان می باشد. از معروف ترین آهنگ های این خواننده می توان به میرقصم، او مای گاد و عروسک اشاره کرد، البته آهنگ های معروف دیگری نیز دارد که در قسمت بعدی به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. هم چنین برای دانلود اهنگ جاستینا میرقصم و دانلود اهنگ او مای گاد از جاستینا و دانلود آهنگ جاستینا عروسک می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

درست است که در ابتدا جاستینا سختی‌ های زیادی در این عرصه کشیده است، اما امروزه با سختی ها و تلاش خود توانست راه را برای سایر رپران زن هموار کند، امروزه خیلی از رپران زن توانسته اند که در این حرفه و علاقه شان فعالیت کنند و به رپران زن موفق ایرانی تبدیل شوند که طرفداران بسیار زیادی نیز دارند.

همسر جاستینا کیست؟

همسر جاستینا کیست؟

یکی از موضوعات جذاب برای اکثر طرفداران خوانندگان روابطشان است که این موضوع شامل جاستینا نیز می باشد. مدت ها قبل برخی از منابع معتبر بیان کرده بودند که جاستینا دیگر مجرد نیست و مدتی است که ازدواج کرده و هم اکنون متاهل است. این خواننده زن مشهور در سال 2018 با جامین یکی از آرتیست های خواننده معروف ازدواج کرده است. البته این نکته را باید افزود که آن ها هنوز صاحب فرزند نشده‌ اند و جاستینا در مورد این که کی قرار است، باردار شود با مخاطبانش صحبتی نکرده است. هم اکنون جاستینا به همراه همسرش در خارج از کشور زندگی می کنند. می‌ توانید عکس‌ های این خواننده معروف به همراه همسرش را در شبکه های مجازی و هم چنین اینترنت جستجو و مشاهده کنید.

اینستاگرام جاستینا

سال هاست که شبکه اینستاگرام به یکی از شبکه‌ های مجازی معروف و پرطرفدار در سرتاسر دنیا تبدیل شده است که این موضوع شامل ایران نیز می باشد. امروزه اکثر مردم ایران در این شبکه مجازی فعالیت می‌ کنند. هم چنین اینستاگرام به یکی از شبکه‌ هایی تبدیل شده است که افراد می‌ توانند به راحتی با فعالیت در این شبکه به شهرت زیادی برسند. خیلی از خوانندگان و رپران ایرانی نیز در این شبکه مجازی صفحه کاربری برای خود راه اندازی کرده اند و در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل جاستینا نیز می‌ باشد. این رپر مدت‌ها قبل فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده است و امروزه جاستینا رپر اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و در مورد تمام فعالیت ها و آهنگ هایش مطالبی را در اینستاگرام با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

هم چنین باید افزود که علاوه بر فعالیت های کاری، این خواننده عکس های مختلف و جذابی را از خود برای مخاطبانش منتشر می‌ کند که این عکس‌ ها با طرفداران بسیار زیادی رو به رو می شوند. برای این که بتوانید عکس های جاستینا را مشاهده کنید پیشنهاد می کنیم که به پیج شخصی او مراجعه کنید. برای پیدا کردن آدرس پیج این رپر معروف بهتر است نام او را در اینترنت جستجو کنید تا آدرس پیج او برای شما نمایش داده شود. هم چنین از آن جایی که پیج اینستاگرام جاستینا دارای تعداد فالووران زیادی است نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص است. این را هم باید افزود علاوه بر پیج این خواننده می توانید عکس جاستینا رپر معروف و مشهور ایرانی را با مراجعه به اینترنت و هم چنین فن پیج های او به راحتی مشاهده کنید.

یوتیوب جاستینا

یوتیوب جاستینا

جاستینا یکی از خوانندگانی است که فعالیت گسترده ای در یوتیوب انجام می‌ دهد. یوتیوب یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی است که طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد. به طور معمول این خواننده در مورد حرفه، کار و موسیقی اش در یوتیوب کلیپ هایی را بارگذاری می کند. هم چنین جالب است که بدانید این خواننده به دلیل این که طرفداران و هواداران بسیار زیادی دارد، تعداد بازدید کلیپ هایی که در یوتیوب بارگذاری می کنند، بسیار بالا است و توانسته از یوتیوب به خوبی درآمدزایی کند. امروزه یوتیوب به یکی از منابع درآمد بالا برای این خواننده معروف و مشهور ایرانی تبدیل شده است.

آهنگ های جاستینا

آهنگ های جاستینا

جاستینا یکی از خوانندگان خوش صدا و معروف ایرانی است که از زمانی که فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های بسیار زیبا و پرطرفداری را منتشر کرده است. در این قسمت به معرفی جاستینا اهنگ های او خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

جاستینا غریبه

یکی از آهنگ هایی که مدت قبلی این خواننده معروف منتشر کرده بود غریبه نام دارد که زمانی که اهنگ غریبه جاستینا منتشر شد، خیلی از افراد طرفداران این موزیک شدند و تا مدت ها این موزیک در گوشی و سیستم های خیلی از مردم پلی می شد. برای دانلود اهنگ جاستینا غریبه می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

جاستینا بگو برا چی

یکی دیگر از آهنگ های زیبا و خاص جاستینا بگو برا چی نام دارد که زمانی که منتشر شد طرفداران خاص خود را پیدا کرد. می توانید برای دانلود آهنگ جاستینا بگو برا چی به سایت های موسیقی مراجعه کنید و به راحتی به دانلود این آهنگ بپردازید.

جاستینا کاش دنیا

یکی از آهنگ های بسیار زیبا و جنجالی این خواننده معروف کاش دنیا نام دارد که زمانی که منتشر شد هواداران بسیار زیادی پیدا کرد. حتی بعد از انتشار این آهنگ خیلی از افراد بیان کردند که حتی بیشتر از قبل عاشق دخترانشان شده اند. هم چنین خیلی از شنوندگان این موزیک بیان کرده بودند که این یکی از شاهکار های جاستینا می باشد که تا به امروز منتشر کرده است.

جاستینا فتوا

جاستینا آهنگ فتوا را در مهر سال 99 منتشر کرد که با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد. می توانید برای دانلود اهنگ جاستینا فتوا به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

جاستینا سلطان

یکی دیگر از موزیک های زیبای جاستینا سلطان نام دارد که زمانی که منتشر شد، طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد. هم چنین جاستینا توانست با انتشار این آهنگ قدرت صدا خود را به رخ سایر خوانندگان بکشد.

جاستینا و سوگند

جاستینا و سوگند

سوگند نیز یکی از خوانندگان محبوب و پرطرفدار ایرانی است که خیلی از فن ها و مردم تصور می‌ کردند که قرار است به زودی بین دو خواننده زن معروف یعنی جاستینا و سوگند همکاری فوق‌ العاده ای صورت گیرد. اما نه تنها این دو خواننده معروف با یکدیگر همکاری نکردند، بلکه دیس و دیس بک هایی نیز از آن ها منتشر شد. دیس و دیس بک های این خوانندگان زن به اولین دیس های زن ایرانی تبدیل شده بود. مدتی قبل جاستینا دیس به سوگند را منتشر کرد که این موضوع حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. هم چنین این آهنگ باعث تعجب خیلی از افراد شده بود، چرا که خیلی از افراد بیان کرده بودند که جاستینا فاز فمینیسمی دارد و اکنون دارد به یک هم جنس خود تیکه می‌ اندازد. به هر حال می توانید این آهنگ و سایر اهنگ های جاستینا را در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

مصاحبه با جاستینا

جاستینا یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی است که تا به امروز مصاحبه های زیادی با او انجام شده است. به طور معمول این خواننده در مورد زندگی، حرفه اش، کار و آینده‌ اش در این مصاحبه ها صحبت می کند. او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که از سال 1390 فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است و در سبک آر اند بی فعالیت می کرده است. هم چنین بیان کرده بود که در شهر تهران به دنیا آمده است و زمانی که در ایران بوده است به عنوان یک خواننده زیرزمینی و یک بازیگر تئاتر فعالیت می‌ کرده است. جاستینا در ادامه مصاحبه خود بیان کرده بود که استعداد بسیار خوبی در بازیگری تئاتر نیز داشته است و به همین دلیل چندین پیشنهاد بازی در فیلم های سینمایی به او شده است که به دلیل مشکلات امنیتی از بازی کردن در این فیلم ها امتناع کرده است.

تحت پیگرد قانونی

هم چنین در ادامه مصاحبه خود بیان کرده بود که در یکی از نمایش‌ های تئاتر به دلیل این که با تشویق های زیاد تماشاچیان و طرفدارانش مواجه شده بود و آن ها به بدرقه او رفته بودند، این موضوع خبرساز شد و باعث شد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرد و به مدت کوتاهی در عرصه رپ و پاپ فعالیتش را کاهش دهد. می‌ توانید قسمت‌ هایی از مصاحبه این خواننده خوش صدا را در اینترنت، آپارات و یوتیوب مشاهده کنید.

حاشیه های جاستینا

جاستینا همانند سایر سلبریتی‌ ها چه خواسته و چه ناخواسته تا به اکنون در برخی از حواشی قرار گرفته است. البته این نکته را هم باید افزود که علاقه‌مندان به موسیقی و هم چنین طرفداران خوانندگان حاشیه هایی که برای آن ها به وجود می‌ آید را پیگیری می‌ کنند و از این حواشی خوششان می آید. از مهم ترین حاشیه‌ هایی که برای جاستینا به وجود آمده است می توان به درگیری اش با سوگند یکی از خوانندگان معروف و دیس و دیس بک هایی که در این باره منتشر شد، برخی از درگیری‌ های او با سایر خوانندگان، فیتش با گروه تن به 10 که یکی از مهم ترین همکاری‌ های به شمار می‌ رود، روابطی که قبل از ازدواج داشته است و برخی از آهنگ هایی که منتشر کرده است اشاره کرد.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر کجا زندگی می کند؟

جاستینا متولد 30 بهمن ماه سال 1368 در تهران است. جالب است که بدانید او در اواخر سال های جنگ ایران و عراق به دنیا آمده است. جاستینا فعالیت خود را در ایران آغاز کرد و توانست با تمام سختی ها به یکی از خوانندگان زن معروف ایرانی تبدیل شود. ولی از آن جایی که در ایران خوانندگی برای خانم ها بسیار مشکل و دشوار است و خیلی از موانع بر سر راه خوانندگان قرار می‌ گیرد، زمانی که جاستینا با این مشکلات رو به رو شد، برای این که بتواند در حرفه ای که به آن علاقه دارد یعنی خوانندگی پیشرفت کند و استعداد خود را شکوفا کند تصمیم به مهاجرت گرفت و مدتی است که ساکن خارج از کشور شده است.

فریماه حبشی زاده نام اصلی این رپر است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم فریماه حبشی زاده نام اصلی این رپر معروف می باشد که به خود نام هنری جاستینا را داده است. تمام خوانندگان و رپران برای خود یک نام هنری انتخاب می‌ کنند و در عرصه موسیقی با آن نام شناخته می‌ شوند که این موضوع شامل این خواننده نیز می باشد. دلیل این کار این است که به این گونه نام این خوانندگان راحت‌ تر در ذهن مخاطب و طرفدارانشان ثبت می شود. هم چنین آن ها از نام های خاص و با تلفظ راحت استفاده می کنند. این خواننده در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که به یکی از خوانندگان مشهور و معروف خارجی علاقه زیادی داشته است و به همین دلیل نام هنری خود را جاستینا انتخاب کرده است.

صدای منحصر به فرد justina

justina به دلیل صدای منحصر به فرد و زیبایش و هم چنین متن های فوق‌ العاده آهنگ هایش، امروزه به یکی از خوانندگان زن ایرانی محبوب تبدیل شده است که توانسته طرفداران بسیار زیادی بدست آورد. هم چنین جایگاه ویژه‌ ای در سبک رپ و هیپ هاپ بدست آورده است.

درامد justina از کجاست؟

درامد justina از کجاست؟

جاستینا توانسته از طریقه حرفه اش یعنی خوانندگی با انتشار و فروش آلبوم هایش، برگزاری کنسرت و … درآمدزایی کند. هم چنین باید افزود که او به غیر از خوانندگی در چند زمینه دیگری فعالیت نیز می‌ کند و توانسته از طریق آن ها هم درآمدزایی کند. از مهم ترین کار هایی که این خواننده انجام می‌ دهد و توانسته از طریق آن ها به درآمد خوبی برسد می توان به ترانه سرایی، بازیگری و آهنگسازی اشاره کرد. البته برخی از منابع بیان کرده اند که این خواننده علاوه بر انجام این کار ها، بیزینس های کوچک دیگری نیز دارد که توانسته از این بیزینس ها نیز به درآمدزایی بپردازد. justina یکی از خوانندگان موفق و مشهور ایرانی است که توانسته به ثروت زیادی نیز برسد.

فیت های جاستینا

جاستینا یکی از خوانندگان سرشناس و معروف در سبک پاپ و هیپ هاپ است که تا به امروز همکاری‌ های بسیار خوبی با سایر خوانندگان معروف ایرانی داشته است. از مهم ترین همکاری‌ های او می‌ توان به گروه تن به 10 اشاره کرد. هم چنین باید افزود که او با تک تک اعضای گروه کاغذ یعنی حسین ابلیس، محمدرضا شایع و صادق همکاری‌ های بسیار جذابی داشته است که این همکاری‌ ها مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است. هم چنین علاوه بر این خوانندگان او با رپران بسیار معروف و سرشناس دیگری مانند رضا پیشرو و پوریا پوتک و حتی نیکیتا نیز همکاری داشته است که این همکاری ها باعث شده اند که او به شهرت بیشتری برسد.

آلبوم جاستینا

جاستینا از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز پنج آلبوم منتشر کرده است. زمانی که این خواننده اولین آلبوم خود را منتشر کرد در بین مردم ایران به شدت پر طرفدار و محبوب شد. از معروف ترین آلبوم های او می توان به واقعه تلخ و مشت اشاره کرد. موضوع تمام آلبوم های این خواننده شامل سه بخش: مشکلات اجتماعی زنان و حمایت از حقوق آن ها، اعتراض به وضعیت و مشکلات جامعه و کل کل با سایر رپر ها می باشد. به هر حال می‌ توانید تمام آلبوم های این خواننده معروف و مشهور ایران را به راحتی در سایت های موسیقی جستجو و دانلود کنید.

همکاری جاستینا با صادق

همکاری جاستینا با صادق

صادق یکی از خوانندگان مشهور و سرشناس ایرانی است که سال ها قبل جاستینا با او همکاری داشته است و همکاری او با این خواننده معروف توانست به شهرت و معروفیت بیشترش بی افزاید. بعد از انتشار این آهنگ تا مدت ها نام این خواننده معروف در گوگل توسط خیلی از مردم و شنوندگان این آهنگ جستجو می شد. آهنگ اوج پرواز در سال 2012 با همکاری صادق و جاستینا منتشر شد. این آهنگ بعد از انتشار به یکی از بهترین و محبوب ترین همکاری ها در آن سال تبدیل شد که هنوز هم با وجود گذشت چندین سال این آهنگ توسط خیلی از طرفداران جاستینا پلی می شود. جالب است که بدانید بعد از انتشار این آهنگ شایعاتی بر این مبنا که صادق و جاستینا با هم دوست شده اند و در رابطه هستند در بین مردم و طرفداران این دو خواننده به وجود آمد و تا مدت‌ ها در مورد آن ها صحبت می شد. با این حال جاستینا در یکی از مصاحبه های خود بیان کرد که هیچ گونه رابطه ای با صادق ندارد و آن ها فقط همکار هستند و این موضوع توسط صادق نیز تایید شد. می توانید این آهنگ زیبا و منحصر به فرد را به راحتی در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

سوالات متداول

جاستینا کیست؟

فریماه حبشی زاده متولد سال 68 در تهران یکی از خوانندگان معروف و مشهور ایرانی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. او از سال 90 فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای در سبک هیپ هاپ و رپ شروع کرده است و تا به امروز آهنگ هایی بسیار زیبایی را منتشر کرده است.

مهم ترین حواشی جاستینا چیست؟

از مهم ترین حواشی این خواننده معروف می توان به درگیری اش با سوگند یکی از خوانندگان معروف، روابطی که قبل از ازدواج داشته است و درگیری و کل کل هایش با سایر رپران اشاره کرد.

همسر جاستینا کیست و در چه سالی ازدواج کرده اند؟

مدتی قبل برخی از منابع معتبر بیان کردند که جاستینا دیگر مجرد نیست و ازدواج کرده است. این خواننده در سال 2018 با جامین یکی از آرتیست های خواننده مشهور ازدواج کرده است.

آیا جاستینا با صادق همکاری داشته است؟

جاستینا و صادق در سال 2012 با هم همکاری داشته اند که این همکاری اوج پرواز نام دارد که بعد از انتشار آن شهرت و معروفیت این خواننده به شدت افزایش یافت.

جاستینا
لطفا به این مقاله امتیاز دهید
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.