نظر کوروش در مورد هیپ هاپولوژیست

در این مقاله قصد داریم نظر کوروش در مورد هیپ هاپولوژیست را بررسی کنیم. با اخبار سلبریتی ها همراه باشید.

ماجرای لایو کوروش و انتخاب برنده بیف هیپ هاپولوژیست و گاد پوری

قبل از این که نظر کوروش وانتونز در مورد هیپ هاپولوژیست را بررسی کنیم به دعوای هیپ هاپولوژیست و گادی پور می پردازیم. مدتی پیش دو رپر مطرح و معروف یعنی هیپهاپولوژیست و پوری باهم دعوا کردند. هر دو رپر در بین بقیه رپر و اهالی رپ فارس طرفداران زیادی دارند. این دعوا باعث شد بقیه رپرها وارد این موضوع شوند و از رپر مورد علاقه خود دفاع کنند. از این رپرها می توان به بهزاد لیتو، کوروش، حمید صفت و…. اشاره کرد. کوروش در لایوی که چند روز پیش گرفت از بیف هیپ هاپولوژیست حمایت کرد. در ادامه به جزئیات این موضوع اشاره خواهیم کرد.

نظر کوروش در مورد هیپ هاپولوژیست و علت انتخاب او

همان طور که گفتیم نظر کوروش در مورد هیپهاپولوژیست مثبت بود و از او حمایت کرد. البته کوروش اعلام کرد من کارای گادی پوری هم دوست دارم اما اگر بخام بین هیپهاپولوژیست و پوری یک نفر را انتخاب کنم نظرم هیپهاپولوژیست است. با این جمله کوروش عملا با هیپ هاپولوژیست یک تیم شدند. اما سوالی که برای خیلی ها ایجاد شده این که آیا انتخاب کوروش تاثیری بر رابطه دوستانه اش با پوری خواهد گذاشت یا نه؟ تا کنون پوری نسبت به لایو کوروش و این موضوع واکنش خاصی نشان نداده است.

واکنش ها به نظر کوروش در مورد هیپ هاپولوژیست

جدال هیپ هاپولوژیست و پوری یک طوری باعث تنش بین رپ فارس شده است. پس از این که نظر کوروش در مورد هیپهاپولوژیست اعلام شد. عده ای از جمله طرفداران هیپ هاپولوژیست به انتخاب کوروش واکنش نشان دادند و از او حمایت کردند. عده ای هم از جمله طرفداران پوری، کوروش را بخاطر انتخابش او را در صفحه اینستاگرام آنفالو کردند. بعضی از واکنش ها بسیار نا پسندانه بود. کوروش در لایوی که هفته پیش اعلام کرد: نظر شخصی من هیپ هاپولوژیست است. اما کوروش اعلام کردند که این انتخاب نظر شخصی بنده است.

شاید ماجرا هیپ هاپولوژیست و گاد پوری در ظاهر تمام شده باشد اما هنوز تنش در بین رپرها و حامیان این دو رپر ادامه خواهد داشت. در مقاله های بعد سعی می کنیم به جزئیات این موضوع اشاره کامل تری داشته باشیم. ممنون از همراهی شما عزیزان.

سوالات متداول

نظر کوروش در مورد هیپ هاپولوژیست مثبت بود یا منفی بود؟

مثبت، کوروش از هیپ هاپولوژیست در برابر پوری دفاع کرد.

کدام افراد سرشناس وارد ماجرا تنش بین پوری و هیپ هاپولوژیست شدند؟

کوروش، لیتو، حمید صفت و …. وارد این ماجرا شدند.

کدام دسته از افراد از نظر کوروش حمایت کردند؟

تعداد زیادی از اهالی رپ فارس با کوروش هم نظر بودند. عده ای در این جمع طرفداران پوری بودند.

5/5 - (1 امتیاز)