بیوگرافی تیلور سوئیفت با عکس های کودکی و 10 آهنگ برتر او

یکی از رشته های پر طرفدار در عرصه هنر خوانندگی می باشد، که هنرمندان زیادی در تمام دنیا به طور گسترده جذب آن می شوند، برخی از این خوانندگان آن طور که باید شناخته شده نیستند و برخی دیگر اما به سرعت معروف می شوند و بسیاری از آن ها در سطح بین المللی طرفداران زیادی دارند، که البته به عنوان یک سلبریتی همان طور که زندگی خاصی را تجربه می کنند و بسیار محبوب می باشند و از طرفی هم گاهی با مشکلاتی رو به رو می شوند. یکی از این خوانندگان که در کل دنیا شهرت بسیاری دارد تیلور سوئیفت می باشد، این خانم به دلیل صدا و ظاهر زیبایی که دارد همیشه مورد توجه افراد و رسانه ها قرا داشته است، در این مقاله اما می خواهیم به طورکامل درمورد او صحبت کنیم تا بیشتر با این ستاره آشنا شوید.

بیوگرافی تیلور سوئیفت

بیوگرافی تیلور سوئیفت

تیلور آلیسون سوئیفت متولد 13 دسامبر 1989 در وست رینگ، پنسیلوانیا می باشد، وی یک خواننده معروف آمریکایی می باشد که فعالیت خود را از سال 2004 در این عرصه شروع کرد و در سال 2006 اولین آلبوم رسمی خود را منتشر کرد، یکی از دلایل جذابیت موسیقی این خواننده روایتی است که او از زندگی شخصی خود در آن دارد و این موضوع تاثیر زیادی در شناخته شدن و معروف شدن او دارد.

وی هم چنین فعالیت های دیگری چون ترانه سرایی، تهیه کنندگی، کارگردانی، بازیگری و بازرگانی نیز دارد و یکی از خانم های معروفی می باشد که بسیار فعال است، وی در یک خانواده هنرمند به دنیا آمده است و تنها یک برادر کوچکتر از خود دارد، تیلور از کودکی به تئاتر موزیکال علاقه زیادی داشت و برای رسیدگی به این هنر خود سفر های مختلفی داشت تا در نهایت استعداد خود را در خوانندگی کشف کرد و در سال 2007 جایزه ترانه سرا سال را از آن خود کرد که این اتفاق او را به جوان ترین فردی که این جایزه را گرفته تبدیل کرد، تیلور با حدود 178 سانتی متر قد و 56 کیلو گرم وزن گاهی به عنوان مدل هم فعالیتی دارد.

شغل تیلور سوئیفت چیست؟

همه ما تیلور سوئیفت را به صدای زیبا و خوانندگی می شناسیم اما این سلبریتی معروف همان طور که گفتیم تنها یکی از حرفه هایی که دارد خوانندگی می باشد، وی گاهی به عنوان بازیگر در برخی فیلم و سریال ها حضور داشته است، گاهی به عنوان تهیه کننده و کارگردان پروژه هایی را به اتمام رسانده و یکی از دلایل پیشرفت او در خوانندگی این می باشد که تمام ترانه هایش را خودش می نویسد.

تیلور سوئیفت نیز خارج از حرفه هنری خود فعالیت هایی چون بازرگانی انجام می دهد و به عنوان یک سلبریتی خانم بسیار فعالی و پر تلاش می باشد، وی در مصاحبه ای گفتهاست که من از کودکی همیشه سرگرم آموختن و یا اجرا بودم و از همان کودکی به کار کردن علاقه زیادی داشته ام و کار کردن یکی از سرگرمی های من در زندگی می باشد چرا که به شغل خودم علاقه بسیاری دارد.

معروف ترین آهنگ های تیلور سوئیفت کدامند؟

این خواننده معروف همان طور که می دانید از سال 2004 در این عرصه فعالیت خود را شروع کرده است و تا کنون آهنگ های بسیاری را منتشر کرده است که همه آن ها بسیار پر طرفدار می باشند در این بین اما برخی از این موزیک ها معروف تر می باشند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

آهنگ love story

یکی از معروف ترین آهنگ های این خواننده موزیک love story می باشد که در سال 2008 یعنی چهار سال بعد از معروفیت او منتشر شد، این موزیک یکی از آهنگ های عاشقانه و پر طرفدار او می باشد.

موزیک lover

موزیک lover در سال 2018 منتشر شد و به سرعت مورد توجه همه قرار گرفت، این موزیک نیز یکی دیگر از موزیک های عاشقانه تیلور سوئیفت می باشد که بسیار پر طرفدار می باشد.

موزیک this love

این موزیک در سال 2014 منتشر شد و از آن دسته آهنگ های تیلور سوئیفت می باشد که بیشترین فروش را داشته است و جزو معروف ترین ها می باشد.

درآمد تیلور سوئیفت چقدر است؟

همه می دانیم که خوانندگان و کلا افراد معروف از لحاظ مالی افراد ثروتمندی می باشند، در این بین اما تیلور سوئیف به دلیل هنر بی نظیر و هم چنین فعالیت در زمینه های مختلف در آمد خوبی دارد، او نه تنها از خوانندگی بلکه از کارگردانی، تهیه کنندگی و ترانه سرایی پول خوبی به دست می آورد، جدای از این ها یکی از بخش های مهم درآمد او بیزینسی می باشد که در خارج عرصه هنری دارد.

علاوه بر این ها این خواننده معروف گاهی برای برند ها و شرکت های معتبر تبلیغاتی انجام می دهد و مبالغ هنگفتی نیز دریافت می کند، تیلور سوئیفت از آن دسته سلبریتی هایی می باشد که در کودکی خانواده او ثرت آن چنانی نداشته اند اما با تلاش های خود توانست به یکی از ثروتمند ترین سلبریتی های زن در دنیا تبدیل شود، تا این قسمت از مقاله تا حدودی با زندگی این هنرمن آشنا شدیم و متوجه هستیم که فعالیت های بسیاری انجام می دهد اما متاسفانه اطلاعات کاملی از میزان دقیق درآمد وی در دسترس نمی باشد.

عکس های تیلور سوئیفت را در کجا مشاهده کنیم؟

تیلور سوئیفت به دلیل معروفیت و هم چنین زیبایی عکس های زیادی در فضای مجازی به طور گسترده دارد، این عکس ها شامل تصاویری می باشد که از او به تنهایی گرفته شده است و یا در کنار خانواده، دوستان، طرفداران می باشد، این عکس ها معمولا توسط خبرنگاران و عکاسان خبری گرفته می شود اما به جهت استفاده گسترده از فضای مجازی گاهی خود این افراد در صفحه های شخصی خود عکس ها و فیلم هایی را از خو منتشر می کنند.

تیلور سوئیفت نیز در اکثر مواقع عکاسی را با خود به همرا دارد تا از او عکس بگیرد، هم چنین در خیلی از مواقع ما شاهد تصاویر حرفه ای از او برای تبلیغ برند های مختلف برا روی بیلبورد ها و یا مجله های هنری هستیم.

یکی از لازمه های زندگی حرفه ای هنرمندان عکس های آن ها می باشد چرا که همه طرفدارانشان توانایی این که آن ها را از نزدیک ببینند ندارند و از روی تصاویر آن ها تا حدودی شناختی از آن ها به دست می آورند، برای مشاهده عکس های تیلور سوئیفت می توانید به اینستاگرام و فیسبوک او مرجعه کنید، هم چنین با یک جست و جو در گوگل به حجم گسترده ای از تصاویر او دسترسی خواهید داشت.

آدرس پیج اینستاگرام تیلور سوئیفت چیست؟

این روز ها اینستاگرام در بین تمام برنامه هایی که در فضای مجازی می باشند بسیار پر کاربرد می باشد چرا این اپلیکیشن هم برای افراد زمینه ای را به وجود می آورد که به شهرت برسند و هم برای افراد و سلبریتی هایی که خارج از فضای مجازی شهرت دارند امکانی را به وجود می آورد که از طریق این برنامه با طرفداران خود ارتباط نزدیکی داشته باشند.

تیلور سوئیفت نیز مانند دیگر سلبریتی ها صفحه شخصی خود را در اینستاگرام دارد، هم چنین تعداد زیادی فن پیج به طور گسترده برای او فعالیت می کنند، برای شناخت صفحه شخصی این هنرمند از فن پیج ها باید به تیک آبی که در کنار اسم او وجود دارد توجه کنید، این خواننده در اینستاگرام خود حدود 238 میلیون دنبال کننده و 562 پست دارد و یکی از صفحه های پر مخاطب اینستاگرام می باشد، برای پیدا کردن پیج او می توانید نامش را در خود برنامه جست و جو کنید.

این خواننده چه حاشیه هایی داشته است؟

وجود حواشی همیشه در زندگی حرفه ای و شخصی تمام سلبریتی ها وجود دارد به خصوص که اگر این افراد شهرت بیشتری داشته باشند، تیلور سوئیفت نیز به عنوان یکی از معروف ترین خوانندگان دنیا همیشه با حواشی رو به رو است.

همیشه در مصاحبه هایی با افراد مختلف که خود معروف هستند از آن ها دمورده تیلور سوال می پرسند، برخی از آن ها با او موافق خستند و برخی نیز از او نقد هایی می کنند که باعث به وجود آمدن حواشی زیادی می شود، حتی از برخی هنرمندان ایرانی درمورد او سول پرسیده شد که اکثر آن ها خود طرفدار این خواننده می باشند.

از دیگر حواشی مربوط به تیلور سوئیفت می توان به موضوعات بیماری او اشاره کرد، تیلور مدتی کم کار بود و موزیک جدیدی منتشر نمی کرد تا این که شایعات زیادی مبنی بر این که او بیمار است نتشر شد اما خود او تمام این شایعات را رد کرد.

موزیک ویدیو های این خواننده را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده موزیک ویدیو های این خواننده می توانید به یوتیوب مراجعه کنید، هم چنین قسمت هایی از ویدیو های او در اینستاگرام وجود دارد، از دیگر راه ها نیز می توان به شبکه های موزیک خارجی اشره کرد که به طور گسترده موزیک ویدیو های او را منتشر می کنند.

این خواننده کجا زندگی می کند؟

همان طور که در بالا گفتیم تیلور سوئیفت در وست ردینگ، پنسیلوانیا ایالات متحده به دنیا آمده است و تا 14 در سالگی در آن جا زندگی می کرد، از شروع نوجوانی او برای پیشرفت در حرفه خود به نشویل تنسی مهاجرت کرد و اکنون نیز در همان جا اقامت دارد.

همسر تیلور سوئیفت کیست؟

تیلور سوئیفت از سال 2016 تا کنون با جوزف متیو آلوین رابطه دارد اما هنوز این دو ازدواج نکرده اند اما طبق گفته خود آن ها بسیار عاشق هم می باشند، در سال 2018 شایعاتی مبنی بر حاملگی تیلور از جوزف منتشر شد که البته هر دوی آن ها این حواشی را رد کردند، طی آخرین مصاحبه ها این زوج گفتند تصمیماتی جدی تر برای رابطه خود دارند.

برای ورود به سایت تیلور سویفت هم می توانید از اینجا کمک بگیرید.

سوالات متداول

تیلور سوئیفت اولین آلبوم خود را در چه سالی منتشر کرد؟

در سال 2006 اولین آلبوم خود را منتشر کرد.

این هنرمند چند سال دارد؟

وی متولد سال 1989 می باشد و اکنون 33 سال دارد.

تیلور سوئیفت چند فرزند دارد؟

وی تا کنون ازدواج نکرده و فرزندی هم ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.