لیست بهترین دیس های رپ فارسی که باعث خفن ترین بتل ها شده اند

بهترین دیس های رپ فارسی و ایرانی را به شما معرفی خواهیم کرد. ما قصد داریم تا در این مقاله شما را به طور کامل با برترین دیس های رپ فارس و دیس لاو های رپ فارسی آشنا کنیم. ما کامل ترین مقاله را در این مورد در خدمت شما کاربران گرامی قرار می دهیم. پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

بهترین دیس های رپ فارس چه ترک هایی هستند؟

بهترین دیس های رپ فارس چه ترک هایی هستند؟

در ابتدا بهتر است تا در خصوص برترین دیس های رپ فارس صحبت کنیم. در ادامه 10 تا از برترین دیس های رپ فارس به شما معرفی خواهد شد تا با آنان آشنایی کامل داشته باشید.

چاقال نامه از پیشرو

چاقال نامه توسط رضا پیشرو در سال 1391 منتشر شد و مخاطب آن گروه زد بازی بود. جالب است بدانید که این دیس رپ تنها سه روز بعد از منتشر شدن زاخارنامه پخش شد و در آن پاسخی کوبنده به ترک های “تهران مال منه” و “چرا بدی” بود.

سرکوب از یاس از بهترین دیس های رپ فارس

ترک سرکوب توسط یاس خوانده شد و در سال 1396 منتشر شد و در آن هیچکس، سورنا، قاف و … را مخاطب قرار داد. یاس در این ترک به تمام کسانی که او را دیس کرده بودند پاسخی تمام عیار داد. این آهنگ یکی از محبوب ترین کار های یاس بود.

هشتاد از فدایی و قاف

این آهنگ توسط فدایی و قاف در سال 1391 خوانده شد و در آن پشیرو، حصین، جیدال و … را مخاطب قرار دادند. در این آهنگ توانستند تا به تمام کسانی که آنان را دیس کرده بودند جواب خوبی بدهند. این دیس یکی از کار های تمام عیار فدایی و قاف بود.

دروغ تعطیل از سهراب mj

آهنگ دروغ تعطیل در سال 1391 توسط سهراب ام جی خوانده و منتشر شد که در آن رضا پیشرو را مخاطب قرار داده بود. در این آهنگ سهراب ام جی توانست تا جواب تمام حرفا و تیکه های رضا پیشرو را بدهد و یک دیس عالی را خلق کند.

اثر منفی از پیشرو و فلاکت و دیاکو و گنگ من

این دیس کوبنده در سال 1385 توسط پیشرو و فلاکت و دیاکو و گنگ من خوانده و منتشر شد که در آن زدبازی را مخاطب قرار دادند. در این دیس از کلمات رکیکی استفاده شد که در نهایت این دیس توانست محبوبیت بالایی را کسب کند.

چرا بدی از زدبازی و هیچکس

این دیس توسط زدبازی و هیچکس در سال 1391 خوانده و منتشر شد که در آن رضا پیشرو را مخاطب قرار دادند. جالب است بدانید که هیچکس یکی از رفیق های صمیمی رضا پیشرو بود که در این آهنگ حضور داشت. این دیس نیز محبوبیت زیادی را بدست آورد.

تو کجا بودی از هیچکس

این دیس توسط هیچکس در سال 1399 منتشر شد و در آن تمام کسانی که در زمان غیبت او، وی را دیس کرده بودند پاسخ محکمی داد. این آهنگ یکی از قدرتمند ترین دیس های رپ فارسی بود که توانست به محبوبیت برسد و قدرت هیچکس را نشان دهد.

خفن از حصین از بهترین دیس های رپ فارس

این دیس خفن توسط حصین در سال 1395 خوانده و منتشر شد که توانست تمام اعضای ملتفت را مخاطب قرار دهد. این دیس یکی از آهنگ های گنگ واقعی بود که توانست قدرتمند بودن حصین را به نمایش در آورد. این آهنگ نیز به محبوبیت بالایی رسید.

پیش قاضی و ملق بازی از شاهین نجفی و نوید زردی

این آهنگ نیز در سال 1389 توسط شاهین نجفی و نوید زردی خوانده و منتشر شد که در آن بیگ بوی و حصین و هیچکس و بهرام را مخاطب قرار دادند. این دیس یکی از آهنگ های جنجالی شد که توجه بسیاری را به سوی خود جذب کرد.

لول از تن به 10

این آهنگ نیز در سال 1392 خوانده و منتشر شد که در آن عرفان پایدار را مخاطب قرار داد. این آهنگ ترک یه وجب عرفان پایدار را دیس کرد که جالب است بدانید که هیچ جوابی از سمت عرفان پایدار به این آهنگ داده نشد. در صورت تمایل می توانید این آهنگ را دانلود کنید.

بهترین رپر در دیس های رپ فارس

بهترین رپر در دیس های رپ فارس

بهتر است تا بدانید لقب برترین دیس های رپ فارس از آن کدام خوانندگان رپ فارسی است. در ادامه 5 تا از بهترین رپر های دیس های رپ فارسی به شما معرفی خواهند شد.

فدایی و قاف

فدایی و قاف از بهترین رپر های دیس های رپ فارسی هستند که در آهنگ هشتاد، پیشرو، حصین و جیدال را دیس کردند. فدایی متولد آذر ماه سال 1369 است. همچنین علی قاف نیز در دی ماه سال 1363 متولد شده است و یکی از مشهور ترین خوانندگان فارس هستند.

رضا پیشرو

رضا پیشرو نیز یکی از برترین ها در دیس های رپ فارس است که از بهترین دیس های او می توان چاقال نامه را نام برد که در آن گروه زدبازی را دیس کرده است که در سال 1392 منتشر شد. وی اکنون 33 سال دارد و متولد 12 بهمن سال 1366 است.

یاس

از بهترین رپر های دیس های رپ فارس می توان به یاس اشاره کرد که با ترک سرکوب که در سال 1396 منتشر کرد به شهرت بالایی رسید که در آن هیچکس، سورنا و قاف و … را دیس کرد. وی اکنون 38 سال سن داد و متولد 30 خرداد 1361 است.

هیچکس

هیچکس با نام اصلی سروش لشکری یکی از بهترین رپر های دیس های رپ فارس است. وی با انتشار آهنگ اون مثل داداشم در سال 1391، رضا پیشرو را دیس کرد. هیچکس اکنون 35 سال سن دارد و در تاریخ 19 اردیبهشت سال 1364 بدنیا آمده است.

سهراب mj

سهراب mj در آهنگ دروغ تعطیل رضا پیشرو را هدف قرار داده و این آهنگ را در سال 1391 خوانده و منتشر کرده است. وی در تاریخ 19 آبان و در سال 1364 در شهر تهران و در منطقه پایین شهر بدنیا آمده است. وی یکی ار قوی ترین رپر های فارسی است.

بهترین دیس لاو های رپ فارس

بهترین دیس لاو های رپ فارس

دیس لاو یکی از زیر شاخه های رپ است که سبکی بسیار متفاوت دارد و به معنی ضدعشق است. در ادامه 5 تا از بهترین دیس لاو های رپ فارسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

آهنگ مهمونی

آهنگ مهمونی توسط امیر تتلو خوانده و منتشر شده است که دارای متن و آهنگی بسیار غمگین است که اگر آن را گوش دهید در غم فرو خواهید رفت. اگر به این قبیل از آهنگ ها علاقه دارید ما این آهنگ بسیار زیبا و غمگین را به شما پیشنهاد می کنیم.

آهنگ دلم می خواد

این آهنگ را نیز امیر تتلو خوانده است که متن و آهنگسازی بسیار ناراحت کننده و غمگین دارد. ما به شما گوش کردن این آهنگ را پیشنهاد می کنیم. امیر تتلو با نام اصلی امیرحسین مقصودلو یکی از خوانندگان محبوب در بین جوانان است. وی اکنون 33 سال سن دارد.

آهنگ رگ

دیس لاو رگ توسط مهراب خوانده و منتشر شده است. این آهنگ متن و آهنگسازی غمگین دارد که با گوش کردن آن، غم تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت. وی در اراک بدنیا آمده و متولد 12 بهمن سال 1372 است و به خواننده خسته صدا معروف است.

آهنگ مسافرخونه 2

همان طور که حدس زده اید، این آهنگ را نیز مهراب یا همان خواننده خسته صدا خوانده است که دارای آهنگسازی و متنی بسیار غمگین است. اگر به دیس لاو علاقه دارید ما این آهنگ را به شما پیشنهاد می کنیم. آهنگ مسافرخونه 2 به صورت پخش آنلاین نیز قایل دسترس است.

آهنگ کی مد شدی

آهنگ کی مد شدی توسط میلاد راستاد خوانده و منتشر شده است که دارای متنی غمگین و شکایت کننده است. وی متولد سال 1374 است و یکی از خواننده های محبوب دیس لاو به شمار می آید. متاسفانه اطلاعات دیگری از زندگی شخصی وی در دسترس نیست.

دانلود بهترین دیس های رپ فارس

خوشبختانه وب سایت های فارسی زیادی وجود دارد که شما می توانید دیس رپ های فارس را از آنان دانلود کنید. شما قادر هستید تا با جستجویی ساده به جنجالی ترین دیس های رپ فارس و بهترین آهنگ های دیس لاو رپ فارس دسترسی پیدا کنید و آنان را برای خود دانلود کنید.

ریمیکس دیس های رپ فارس

خبری خوش برای شما داریم. خوشبختانه ریمیکس های زیادی از دیس های جنجالی رپ فارس برای علاقه مندان این سبک از رپ تهیه شده است و شما می توانید میکس های فوق العاده از بزرگان رپ فاس را به راحتی دانلود کنید و یا به صورت آنلاین آنان را گوش دهید.

متن دیس های رپ فارس

شما کاربران و عاشقان به متن های دیس رپ فارسی و آهنگ های دیس رپ فارسی به راحتی می توانید با جستوجی ساده در فضای گسترده اینترنت به متن دیس های رپ فارسی دسترسی پیدا کنید. این تکست های رپ به صورت رایگان برای شما ارائه شده اند. همچنین مقاله لیست بهترین اهنگ های رپ جهان را نیز پیشنهاد می کنیم بخوانید.

بهترین دیس های رپ فارس
سوالات متداول بهترین دیس های رپ فارس

سوالات متداول بهترین دیس های رپ فارسی

منظور از واژه دیس در رپ چیست؟

دیس به معنی مخالف بودن یا ضدیت است و منظور ترانه ای است که بر خلاف یک خواننده دیگر خوانده می شود.

منظور از دیس لاو چیست؟

منظور از دیس لاو، آهنگی است که ضدعشق باشد.

بهترین رپر دیس فارسی چه کسی است؟

این موضوع سلیقه ای است و هر کس با توجه به سلیقه خود یک خواننده را انتخاب می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.